Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Balgat Ankara, Ankyra, Wolt Spor Merkezi, Wolt Spor Salonu, Ankyra Spor Salonu Wolt Sports Club,Ankyra Wolt Sports Club,ankyra, wolt spor merkezi, wolt spor salonu, ankyra spor salonu, balgat spor salonu, balgat spor merkezi,ankyra fitness, ankyra balgat, balgat ankyra, balgat fitness, ankara spor salonu, ankara fitness, ankara pilates
ANASAYFA | ENGLISH | REKLAM | İLETİŞİMGhost
Ankaradaki Spor Merkezleri Etkinlikler Harita Sporlar Pano Yarışma Forum
MenuBelow
Ghost
 
Arama
Detaylı Arama
Arama
Ghost

kategoriler
Spor Merkezleri
Kategori
Fitness Salonları
Kategori
Bayanlara Özel Spor Merkezleri
Kategori
Çocuk Spor Merkezleri
Kategori
Dans Okulları
Kategori
Power Plate
Kategori
Kişiye Özel Pilates Stüdyoları
Kategori
Pilates - Yoga
Kategori
Personal Training
Kategori
Bowling Salonları
Kategori
Jumping
Kategori
Dalış Merkezleri
Kategori
Fizik Tedavi Merkezleri
Kategori
Kış Sporları
Kategori
Savunma Sanatları
Kategori
Spor Mağazaları
Kategori
Halı Saha
Kategori
Bayilik Veren Spor Merkezleri
Kategori
Havuzlar
Kategori
Spor Okulları
Kategori
bottom
Ghost

Ghost
Ankyra Wolt Sports Club
Ghost
YILDIZLAR
» Oyver
Yıldız: 4.86
Ortalama:
4.86
Ghost
FOTOĞRAFLAR
baslik_sol Ankyra Wolt Sports Club baslik_gecis
baslik_right_bottom
Ghost
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ghost
Fitness Salonları Fitness Salonları
Kapalı Havuzlar Kapalı Havuzlar
Pilates - Yoga Pilates - Yoga
Spor Merkezleri Spor Merkezleri
Yaz Okulları Yaz Okulları
Ghost
Adres: Ankyra Wolt Sports Club - Ceyhun Atıf Kansu Cad. No: 100/28-29 Çetin Emeç - Balgat - Ankara
İl / Semt: / Balgat
Telefon: Aşağıdaki Formu Doldurarak Bilgi İsteği Gönderebilirsiniz
Ghost
Ghost
İLETİŞİM FORMU
Mekan İletişim Form
Mekan Adı Ankyra Wolt Sports Club - Balgat
*Ad
*Soyad
Email
Cep Telefonu Benimle Cep Telefonum Aracılığı ile İletişime Geçin
*Metin
Site Kuralları Site Kurallarını Okudum ve Kabul Ediyorum
  Mesajımın ilgili diğer spor merkezlerine de gönderilmesini ve diğer spor merkezlerinin de bana cevap vermesini istiyorum.(Bu seçeneği seçmeniz alternatifli cevaplar almanız ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır.) TAVSİYE EDERİZ.
 
Yukarı
Ghost
GENEL BİLGİ
Ankyra Wolt Sports Club

HAKKIMIZDA

Kulübümüz 2006 yılında ,sektörde birçok spor merkezinde tecrübe edinmiş uzman yönetim,akademisyen ve eğitmen kadrosu tarafından kurulmuştur.

Sporun yaşam alışkanlığı olması ilkesini benimsemiş bir yapıyla bilinçli sporu ve sağlıklı yaşamı Ankara’lılara sunmayı kendine hedef edinmiş bir spor kulübüdür. Sporseverlere şehrin en merkezi ve en kolay ulaşılabilir semtlerinden olan Emek ve Balgat’ta ferah ve geniş alanlarda spor yapma imkanı sunmaktadır.

En büyük özelliği yetişkinlere ve çocuklara aynı çatı altında  spor yapabilme imkanı sunmasıdır. "Doğru ve bilinçli spor yapma" anlayışı doğrultusunda, bir çok spor aktivitesini bir arada sunduğu iki kulübü ile çok kısa zamanda sporu Ankara’lıların hayatına sokmayı başarmıştır.

Ankyra Wolt Sports Club

Ata Plaza içerisinde yer alan kulübümüz Balgat merkezde bulunup, şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumdadır. 8000 metre karelik bir alan üzerine kurulmuş olan kulübümüz, tavanının yüksek olması nedeni ile ferah ve geniş bir alana sahiptir. Bu alan içerisinde kapalı yüzme havuzu, gym & cardio bölümü,2 adet squash, çift pota basketbol, masa tenisi alanı, 2 ayrı grup egzersiz stüdyosu,spinning studyosu, cimnastik stüdyosu, uzak doğu sporları studyosu olmak üzere 5 ayrı studyo ,kişiye özel antrenman alanı, serbest ağırlık çalışma alanı,ölçüm labaratuvarı, çocuk kulübü, soyunma odaları, sauna, buhar banyosu,dinlenme odaları, café ve fresh bar, bay/ bayan kuaför, güzellik ve spa merkezi yer almaktadır. Açık ve kapalı otoparkı nedeniyle otopark sorunu bulunmamaktadır. Birçok spor alanını bir arada barından spor merkezimizde size uygun bir spor muhakkak vardır. 

Bilinçli sporun adresi WOLT SPORTS CLUP Ata Plaza, şehrin tam ortasında...

ANKYRA Spor ve Yaşam Kulübü / Emek

ANKYRA spor ve yaşam kulübü/emek kulübümüz yolunuzun üzerinde, şehrin tam ortasında kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır. Ankara nın ilk ve tek butik spor tesisidir. Geniş bir alan üzerinde kurulmuş olan tesisimiz, tavanının yüksek olması nedeni ile ferah bir alana sahiptir. Tesisimizin açık otoparkı bulunmaktadır. Spor merkezi içerisinde gym& cardio, dört ayrı grup egzersiz stüdyosu, soyunma odaları,sauna, buhar banyosu ve cafe yer almaktadır. Birçok spor aktivitesinin aynı anda yapılabildiği tesisimizde yıllık ve aylık spor programları yer almaktadır. Size göre bir spor ANKYRA spor ve yaşam kulübü/emek tesisimizde muhakkak vardır.

Bilinçli sporun adresi ANKYRA spor ve yaşam kulübü/emek yolunuzun üzerinde...

ANKYRA KIDS ACADEMY

Sağlıklı bir gelecek için...çocuğunuzun spor merkezi..

ANKYRA KIDS AKADEMY açıldı...

Ankara'da geniş spor alanları,branş yelpazesi ve akademik kadro oluşumuyla çocuğunuzu emanet edebileceğiniz tek merkez olma özelliği taşıyan ANKYRA KIDS AKADEMY yetişkinlerle çocukların aynı çatı altında spor yapabileceği özel bir spor merkezidir.

Akademisyenlerin ve uzmanların geliştirdiği bir programa sahip olan merkezimiz yetişkinlere yönelik spor alanlarıyla birlikte 8000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur.

Ankara’nın merkezi semtlerinden biri olan Balgat’ta bulunan tesisimizde Cimnastik(temel spor eğitimi),yüzme ve atletizm gibi temel spor branşları başta olmak üzere basketbol, voleybol  gibi takım sporları,tenis badminton,squash,masa tenisi gibi raket sporları , karate,judo,boks,wingtsun aikido ,taekwondo gibi dövüş sporları,bale, modern dans,hip-hop,break dans,halk dansları , yoga, pilates, step,zumbatomik gibi salon sporları, eğitsel oyunlar, beceri ve koordinasyon dersleri,  okçuluk gibi spor branşlarının yanı sıra tiyatro ve drama ,sanatsal çalışmalar ,resim ,heykel, el sanatları atölye çalışmaları  ve doğum günü atölyesi gibi bölümler yer almaktadır.

ANKYRA KIDS AKADEMY de çocuğunuz doğru zamanda doğru spor branşıyla başlatılmak üzere geliştirilir ve yapılacak test-ölçüm sonuçlarıyla profesyonel branşlara yönlendirilir. Bu süre zarfında çocuğunuz planlanmış programlar dahilinde rotasyonel olarak tüm spor branşlarıyla tanışır  aynı zamanda oyun ve hareket ihtiyaçları karşılanır.

Akademik  kadrosuyla her biri kendi alanında uzman olan eğitmen ve antrenörlerce yürütülen eğitim programının en güçlü yanlarından biri de egzersiz yapan çocuklarımızın rutin ölçüm ve testlerle gelişimlerinin izlenmesi, yetenek tespiti ve yönlendirilmesinin yapılması, ebeveynlere bu konuda raporlandırmaların sunulması ve belli dönemlerde yapılacak olan seminerlere eğitici bilgi ve paylaşımların aktarımını sağlamaktır.

ANKYRA KIDS ACADEMY ebeveynlerin çocukları ile ilgili hem doğuştan gelen hem de sonradan kazandığı becerilerini ve yeteneklerini keşfetmelerini, Beraberinde çocuklarını profesyonel branşlara yönlendirmelerini  sağlamaktır.

ANKYRA KIDS ACADEMY temel hedeflerden biri de, sporun fiziki ve psikolojik açıdan etkilerinin yanında, sorumluluk, sosyalleşme, paylaşmayı öğrenmesi, yaratıcı gücün ortaya çıkması, işbirliği yapması, ekip ruhu  ve çocuğunuzun akademik yaşantısına katkı sağlayacak gerekli disiplinlerin sağlanmasına katkıda bulunmaktır.unutmayın çocuğunuzun akademik başarısı kadar spor yapması ve sosyalleşmesi de çok önemlidir.erken yaşta kazanılan spor alışkanlığı,erişkin dönemlerde de sürdürmesi sağlıklı yaşam açısından çok önemlidir.

ANKYRA KIDS ACADEMY zihinsel ve bedensel engelli çocuklarında normal çocuklar gibi biyolojik,sosyal ve psikolojik gereksinimlere sahip olduklarını ve bunların karşılanmasına yönelik özel programlar sunmaktadır.

Bunun yanı sıra ANKYRA KIDS ACADEMY  özel koru hastanesiyle yapmış olduğu bir işbirliğiyle doktor, diyetisyen ve spor psikoloğu hizmetini siz değerli veli ve çocuklarımıza vermektedir.belli gün ve saatlerde seminerler ve özel görüşmelerde eğitimi destekleyici çalışmalar yapılacaktır.

Unutmayın! Her çocuk keşfedilmeyi bekler ve hayatının  İlerleyen dönemlerinde zamanında yapamadığı  ve doğru yönlendirilmediği şeylerin özlemini çeker pişmanlığını yaşar, tıpkı bizim gibi.

 

Yukarı
Ghost
Ghost
DİĞER BİLGİLER
Açılış Saati haftaiçi 06:30 haftasonu 08:00
Kapanış Saati haftaiçi 23:00 haftasonu 21:00
Ne İçin Uygundur Aerobik
Aqua Gym
Basketbol
Cardio
Dalış (Scuba Diving)
Dans
Fitness
Havalı Atış Poligonu
Koşu
Masa Tenisi
Personal Training
Pilates
Pilates Allegro
Savunma Sporları
SPA
Spinning
Squash
Step
Mekan Özellikleri Basketbol Sahası
Buhar Odası
Cafe
Cankurtaran
Çocuk Havuzu
Çocuk Kulubü
Diyetisyen
Fin Hamamı
Kablosuz İnternet
Kapalı Havuz
Kas-Kemik Ölçümü
Kuaför
Sauna
SPA
Park Yeri Durumu Özel Park Yeri var
Geçerli Kredi Kartları
MasterCard VISA
Çalışma Saatleri (Haftaiçi) 06:30 - 23:00
Çalışma Saatleri (Cumartesi) 08:00 - 21:00
Çalışma Saatleri (Pazar) 08:00 - 21:00
Yukarı
Ghost
INFORMATION
Ankyra Wolt Sports Club has been established in 2006 by experienced directors, academicians and instructors who have served in many areas of sports sector to date, namely in various sport centres and universities.

Sport is a Habit of Life
Ankyra Wolt Sports Club is a sports club which adopted the concepts of “Sport, for healthy living” and “Sport, lifelong...”, with the aim of presenting conscious sports and healthy living to people of Ankara. Major feature of Wolt Sports Club powered by Ankyra is presenting sport activities appropriate to both children and adults, and we claim that sports for adults is not a luxury, but rather a habit of life. With this in mind, Wolt Sports Club powered by Ankyra has successfully realized the aim of placing sports right at the centre of lives of people in Ankara with two state of the art facilities: ANKYRA Emek – Wolt Sports Club powered by Ankyra Ata Plaza.

Ankyra Wolt Sports Club Kid"s Academy
Besides, Wolt Sports Club powered by Ankyra has realized the importance of sports in physical and mental development of children and thus we aim to get them involved in the best possible type of sports, in accordance with their skills and genetic characteristics. Such a service is the first of it"s kind in Turkey, and it is highly crucial in guiding the children to make the right decision when choosing a branch of sports (gymnastics, dancing sport, ballet, basketball, tennis, swimming, soccer, volleyball … )

Ankyra Wolt Sports Club in Pre-School Education
As well as serving Ankara in many different branches, Wolt Sports Club powered by Ankyra is also actively involved in pre-school education. We help pre-school children to determine their branch subjects in the field of arts and sports. We are also involved in providing and coordination of instructors.
Wolt Sports Club powered by Ankyra chooses the best instructors for all classes which are not provided within preschool and study group institutions and closely follows the classes and instructors during the whole semester. Wolt Sports Club powered by Ankyra ; as well as ensuring the external classes of your institution are held in full and in consistency, also traditionally assume the role of holding end of year events, during which children can exhibit their achievements to date

Sport, Lifelong
The objectives of all these services are; providing adults best conditions to turn conscious work out and healthy life in to a habit of life; and also raising athletes within Wolt Sports Club powered by Ankyra, who will greatly contribute to sports in Turkey in many different disciplines. .


 
Yukarı
Ghost
FOTOĞRAFLAR VE BİLGİ
Wolt Sports Club,Ankyra Wolt Sports Club, ankyra, wolt spor merkezi, wolt spor salonu, ankyra spor salonu, balgat spor salonu, balgat spor merkezi,ankyra fitness, ankyra balgat, balgat ankyra, balgat fitness, ankara spor salonu, ankara fitness, ankara pilates
 
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu
Ankyra Wolt Sports Club Ankyra Wolt Sports Club Balgat Spor Merkezi - Ankara Spor Salonu - Ankara Fitness Salonu - Ankara Spor Merkezi Balgat Spor Salonu ghost ghost
Yukarı
Ghost
DİĞER MEKANLAR
Bu mekanlara da göz atmak ister misiniz?
Q Personal Training
Q Personal Training
Çayyolu
Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü
Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü
Dikmen
Stüdyo Exercise
Stüdyo Exercise
Çayyolu
BOB Fitness - Personal Training
BOB Fitness - Personal Training
Çankaya
Yukarı
Ghost
YORUMLAR
Olgaç Sağlam
Oğlum 5 yaşındayken Konya yolu üzerindeki Ankyra'ya gidiyordu. Çocuklara ileriki yaşlarda yapacakları sporlara yönelik esnetme ve yatkınlık çalışmaları yaptırıyorlardı.
Üyenin Yıldızları
Yıldız: 5.00
Burcu Akalın
Özellikle genç arkadaşlarımız için güzel bir spor merkezi :)
Üyenin Yıldızları
Yıldız: 4.00

Toplam: 2 Önceki | 1 | Sonraki

Yorum Yaz
(Yorum yazmak için üye olmanız gereklidir)
Yukarı
Ghost
Giriş - Kayıt
[+] Mekan Ekle
Ghost
Ghost
İş Eleman Portalı
Ghost
Mekan Hızlı Menü
Ghost
Tavsiye Et
Tavsiye
Et
Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler
Kategoriler
İletişim Bilgileri
İletişim
Fotolar
Fotolar
Google Map
Google Map
Genel Bilgi
Genel Bilgi
Diğer Bilgiler
Diğer Bilgiler
İngilizce Bilgi
Info
Etkinlikler
Etkinlikler
Foto&Bilgi
Foto&Bilgi
Yorumlar
Yorumlar
bottom
Ghost
Günün Merkezi
Ghost
Oceansa Vip Personal Training - Ümitköy
Oceansa Vip Personal Training
Ümitköy
bottom
Ghost
Günün Yemeği
Ghost
Squash
Squash
bottom
Ghost
Ghost
İndirimdekiler
İndirim Verenler
bottom
Ghost

Anasayfa | Kullanım Koşulları | Reklam | Mekan Ekle | Forum | Yardım | İletişim