A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Salonu Ankara Ümitköy spor merkezi,spor salonu,tenis, havuz spor salonu ümitköy,  pilates ümitköy, tenis ümitköy, tenis kortu ümitköy, tenis kursu ümitköy, ankara pilates, ümitköy pilates, pilates ankara hakkında. APlus, A Plus Spor Salonu,A Plus Spor Merkezi,A Plus,A Plus Ankara,ümitköy spor merkezi,ümitköy spor salonu,ümitköy tenis, havuz ümitköy, spor merkezi ümitköy, pilates ümitköy, tenis ümitköy, tenis kortu ümitköy, tenis kursu ümitköy, ankara pilates, ümitköy pilates, pilates ankara
A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga
ANASAYFA | ENGLISH | REKLAM | İLETİŞİMGhost
Ankaradaki Spor Merkezleri Etkinlikler Harita Sporlar Pano Yarışma Forum
MenuBelow
Ghost
 
Arama
Detaylı Arama
Arama
Ghost

kategoriler
Spor Merkezleri
Kategori
Fitness Salonları
Kategori
Bayanlara Özel Spor Merkezleri
Kategori
Çocuk Spor Merkezleri
Kategori
Dans Okulları
Kategori
Power Plate
Kategori
Kişiye Özel Pilates Stüdyoları
Kategori
Pilates - Yoga
Kategori
Personal Training
Kategori
Bowling Salonları
Kategori
Dalış Merkezleri
Kategori
Fizik Tedavi Merkezleri
Kategori
Kış Sporları
Kategori
Savunma Sanatları
Kategori
Spor Mağazaları
Kategori
Halı Saha
Kategori
Bayilik Veren Spor Merkezleri
Kategori
Havuzlar
Kategori
Spor Okulları
Kategori
bottom
Ghost

Ghost
A Plus Spor Merkezi
Ghost
YILDIZLAR
» Oyver
Yıldız: 4.77
Ortalama:
4.77
Ghost
FOTOĞRAFLAR
baslik_sol A Plus Spor Merkezi baslik_gecis
baslik_right_bottom
Ghost
A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga
Ghost
Açık Havuzlar Açık Havuzlar
Aquaparklar Aquaparklar
Fitness Salonları Fitness Salonları
Kapalı Havuzlar Kapalı Havuzlar
Pilates - Yoga Pilates - Yoga
Spor Merkezleri Spor Merkezleri
Tenis Spor Okulu Tenis Spor Okulu
Ghost
Adres: A Plus Spor Merkezi - Meksika cad. No:50 Ümitköy / Ankara
İl / Semt: / Ümitköy
Telefon: İletişim Sayfasından veya Aşağıdaki Formu Kullanarak Bilgi İsteği Gönderebilirsiniz
Ghost
Ghost
İLETİŞİM FORMU
Mekan İletişim Form
Mekan Adı A Plus Spor Merkezi - Ümitköy
*Ad
*Soyad
Email
Cep Telefonu Benimle Cep Telefonum Aracılığı ile İletişime Geçin
*Metin
Site Kuralları Site Kurallarını Okudum ve Kabul Ediyorum
  Mesajımın ilgili diğer spor merkezlerine de gönderilmesini ve diğer spor merkezlerinin de bana cevap vermesini istiyorum.(Bu seçeneği seçmeniz alternatifli cevaplar almanız ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır.) TAVSİYE EDERİZ.
 
Yukarı
Ghost
GENEL BİLGİ

A Plus Athletics - Ümitköy

A Plus Athletics 
Çocuklarınız ve sizin için ayrıcalıklı spor keyfi A Plus...
 
Samimiyeti ve Sağlıklı yaşam için hedeflediği hizmet kalitesi ile A Plus Ümitköy’de 7500 m2 yemyeşil bir alan üzerine  kurulmuş aile spor kulübüdür. A Plus içerisinde Cardio Salonu, Geçişli Fitness Salonu, Kapalı-Açık Yüzme Havuzları, Aqua Park, Kapalı Tenis Kortları, Aktivite Salonu, Fin Hamamı, Sauna, Jakuzi ve Hot-Tub bulunmaktadır.
 
İç dizaynı ile fark yaratan A Plus, bir yandan günün yorgunluğunu üzerinizden alırken diğer yandan hizmet ağacına dahil ettiği tüm aktivitelere getirdiği yeni yorumlarla size eğlenceli bir ortamda spor keyfi sunuyor.
 
A Plus farklı zevklerin ortaklığı ile donatılmış, son teknolojik ekipmanlara sahip spor kulübü deneyimli ve alanlarında profesyonel eğitmenler eşliğinde, size özel hazırlanacak Cardio ve Fitness programlarına ilave olarak sizlere aktivite spor hizmetleri sunuyor.
 
Güne zinde başlamak ve günü zinde bitirmek için ayrıcalıklarıyla ve lezzetleriyle sizi şımartacak A Plus, sağlıklı ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlıyor.
          
Siz sağlıklı yaşamın keyfine A Plus'la devam ederken, çocuklarınız bu keyfe ilk adımlarını A Plus ile atacaklar. Yeni arkadaşlıkların temelini oluştururken, sosyal paylaşımların ve aktivitelerin farkına varacaklar.

 

Cardio

Cardio egzersizlerinde amaç kalp atışlarınızı hızlandırıp kan dolaşımınızı arttırarak vücudunuzun ideal yağ yakım seviyesine gelmesini sağlamak. Bunun için koşu bandı, bisiklet, ARC trainer gibi aletlerde çalışabilir ya da temposu yüksek stüdyo derslerimize katılabilirsiniz. Daha önce hiç spor yapmamış ya da uzun süre ara vermiş üyelerimizin ilk programlarında vücudu yüksek tempoya alıştırmak için 2-3 hafta yoğunlukla cardio çalışmaları önerilir.

• Kesintisiz TV ve Radyo sistemi
• %100 taze hava ve klima sistemi

Tüm aletlerin ve salonun her gün 2 kere antibakteriyel ürünlerle dezenfektasyonu.

FITNESS

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde vücudunuzun kas, yağ, sıvı oranı ve metabolizma hızı ölçülerek, kişiye özel egzersiz programları oluşturulmaktadır.

%100 taze hava ve klima sistemi

Her saat müzik yayını.

Tüm aletlerin ve salonun her gün 2 kere antibakteriyel ürünlerle dezenfektasyonu

SERBEST AĞIRLIK

Egzersiz makinelerinin size eşlik edeceği seviyeyi çoktan geçtiğinize inanıyorsanız, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde serbest ağırlık çalışmalarını yapacağınız ileri seviye egzersiz alanımız sizi bekliyor…

%100 taze hava ve klima sistemi

Her saat müzik yayını. Tüm aletlerin ve salonun her gün 2 kere antibakteriyel ürünlerle dezenfektasyonu

AKTİVİTE SALONU

Amacınız ister eğlenmek ister forma girmek isterseniz antrenman çeşitliliği olsun; haftada 30 saatin üzerindeki grup aktiviteleri yer almaktadır.

%100 taze hava ve klima sistemi
Daha eğlenceli grup dersleri için müzik ve ışık sistemi.

Salonun her gün 2 kere antibakteriyel ürünlerle dezenfektasyonu ve tüm grup dersi sonlarında zemin temizliği.

KAPALI HAVUZ

Havuzdaki filtrasyon ve silkilasyon son teknoloji olup havuz kimyasalları otomatik olarak dozajlama yapmaktadır.

Havuz suyunun ısısı ve kimyasal değerleri sabah öğlen ve akşam olmak üzere teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

• Ücretsiz aquagym dersleri.
• Çocuklara ve yetişkinlere özel yüzme dersleri.
• Yaz için güneşlenme alanı.
• Kışın zeminden ısıtma.
• Havuzumuzun ortalama ısısı 26-28 derece olup dış ortam ısısı 30-31 derecede sabitlenmektedir.
• Mr Burger kafemizden içecek  servisi.

PERSONAL TRAINING

Personal Training ya da kişiye özel antrenman ile spora ayırdığınız zamanı en verimli şekilde kullanır, hızlı sonuç alırsınız.Aplus un deneyimli eğitmen ekibi, anatomik ve fizyolojik özellikleriniz ile hedefleriniz doğrultusunda sizin için en uygun programı hazırlar ve en doğru şekilde uygulanmasını sağlar.Eğitmen eşliğinde spor, tek başına spora göre çok daha eğlenceli olduğundan spor yaparken sıkılmazsınız.Eğitmen gözetiminde çalıştığınızda, yanlış bir hareket yaparak vücudunuza zarar verme riskini azaltırsınız.Özel eğitmen, antrenman devamlılığını sağlamak için en büyük motivasyonlardan biridir.Antrenman zamanı geldiğinde bahane üretmekten kaçınır ve devamlılık sağlayarak kısa sürede verim alırsınız.

POWER PLATE

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate’in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır.Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücüt kaslarının gerilme yönünde uyarır. Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir/gevser ve çalışır. Günümüzde birçok sporcunun antremanlarını üzerine ilave ağırlıklar takarak yapmasının nedeni de budur. Vücudun her bölgesindeki kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disiplin içersinde çalışır. Power Plate kontrol panelinden seçilecek 40 Hz. salınım hızı ile kaslarımız saniyede 40 kez gerilir ve gevşer.Örneğin, 1 dakika bu salınım altında çalışan karın kaslarımız yüzlerce kez mekik hareketi yapmışçasına yorulur.Çalışma tamamlanıp dinlenmeye geçildiğinde, vücut kendini dengelemek için metabolizmayı ayarlar. Bu ayarlama ile vücudumuzun performans çizgisi yukarı çekilmiştir. Bir sonraki çalışmada vücut performansını bu yeni çizgiyi baz alarak yukarıya çekmeye çalışır. Vücudun performans arttıcı bu girişimine “supercompensation” denir.

TANITA ÖLÇÜMÜ

Aplus ta tüm üyelerimize ve denemek isteyenlere ücretsiz olarak detaylı yağ, kas, metabolizma analizi, çevresel ölçümler ve postür analizi sunuyoruz.

Üyelerimizin ölçümlerini sürekli tekrar ederek gelişimlerini takip ediyoruz.


 

Yukarı
Ghost
Ghost
DİĞER BİLGİLER
Açılış Saati Hafta İçi 07:00 Hafta Sonu 08:00
Kapanış Saati Hafta İçi 23:00 Hafta Sonu 22:00
Ne İçin Uygundur Aerobik
Aqua Gym
Cardio
Eğitsel Oyunlar
Fitness
Kişiye Özel Fitness Programı
MatWork Pilates
Personal Training
Pilates
Spinning
Step
Tenis
Yüzme
Mekan Özellikleri Açık Havuz
Bahçe
Buhar Odası
Cafe
Cankurtaran
Çim Güneşlenme Alanı
Çocuk Havuzu
Duş
Engelliler için Özel Giriş
Fin Hamamı
Güneşlenme Alanı
Jakuzi
Kablosuz İnternet
Kapalı Havuz
Kapalı Tenis Kortu
Kas-Kemik Ölçümü
Keyif Havuzu
Park Yeri
Sauna
Tenis Kortu
Vitamin Bar
Yağ Ölçümü
Çalınan Müzik Türleri
Türkçe Pop
Yabancı Pop
Electronic / Techno
Park Yeri Durumu Özel Park Yeri var
Geçerli Kredi Kartları
MasterCard VISA
Çalışma Saatleri (Haftaiçi) 07:00 - 23:00
Çalışma Saatleri (Cumartesi) 08:00 - 22:00
Çalışma Saatleri (Pazar) 08:00 - 22:00
Yukarı
Ghost
FOTOĞRAFLAR VE BİLGİ
A Plus Ümitköy’de 7500 m2 yemyeşil bir alan üzerine kurulmuş aile spor kulübüdür. A Plus içerisinde Cardio Salonu, Geçişli Fitness Salonu, Kapalı-Açık Yüzme Havuzları, Aqua Park, Kapalı Tenis Kortları, Aktivite Salonu, Fin Hamamı, Sauna, Jakuzi ve Hot-Tub bulunmaktadır.

İç dizaynı ile fark yaratan A Plus, bir yandan günün yorgunluğunu üzerinizden alırken diğer yandan hizmet ağacına dahil ettiği tüm aktivitelere getirdiği yeni yorumlarla size eğlenceli bir ortamda spor keyfi sunuyor.
 
A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga
A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga
A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga
A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga A Plus Spor Merkezi A Plus Spor Merkezi Ümitköy Spor Merkezi Ümitköy Spor Salonu Ümitköy Fitness Ümitköy Havuz Havuz Ümitköy Pilates Ümitköy Tenis Spor Salonu Ümitköy Aquapark Ümitköy Yoga ghost
Yukarı
Ghost
DİĞER MEKANLAR
Bu mekanlara da göz atmak ister misiniz?
Filenin Sultanları Voleybol Okulları
Filenin Sultanları Voleybol Okulları
Dikmen
Base Life Club
Base Life Club
Beysukent
Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü
Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü
Dikmen
TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
Söğütözü
Yukarı
Ghost
YORUMLAR
Onur Karaduman
Eski işleticilerinin ayrılmasıyla biraz derlenip toplanmıştı. Son zamanlarını bilmiyorum, ama fiyat hizmet dengesi açısından fena değil bir tesis.
Üyenin Yıldızları
Yıldız: 5.00
Esra COŞKUN
Temiz havuz, temiz bir mekan istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz.Yaz ayında hafta sonları çocuklarımla havuza girebildiğimiz güzel bir mekan.
Üyenin Yıldızları
Yıldız: 5.00
Burcu Akalın
Çocuklu aileler için birebir bir yere benziyor. Çocuk oyun alanı harika görünüyor fotolarda.
Üyenin Yıldızları
Yıldız: 5.00
Dennis Spotter
A+ klas bir spor salonu...
Üyenin Yıldızları
Yıldız: 5.00

Toplam: 4 Önceki | 1 | Sonraki

Yorum Yaz
(Yorum yazmak için üye olmanız gereklidir)
Yukarı
Ghost
Giriş - Kayıt
[+] Mekan Ekle
Ghost
Ghost
İş Eleman Portalı
Ghost
Mekan Hızlı Menü
Ghost
Tavsiye Et
Tavsiye
Et
Favorilerime Ekle
Favorilerime Ekle
Kategoriler
Kategoriler
İletişim Bilgileri
İletişim
Fotolar
Fotolar
Google Map
Google Map
Genel Bilgi
Genel Bilgi
Diğer Bilgiler
Diğer Bilgiler
İngilizce Bilgi
Info
Etkinlikler
Etkinlikler
Foto&Bilgi
Foto&Bilgi
Yorumlar
Yorumlar
bottom
Ghost
Günün Merkezi
Ghost
Oranium Sports Club - Oran
Oranium Sports Club
Oran
bottom
Ghost
Günün Yemeği
Ghost
Koşu
Koşu
bottom
Ghost
Ghost
İndirimdekiler
İndirim Verenler
bottom
Ghost

Anasayfa | Kullanım Koşulları | Reklam | Mekan Ekle | Forum | Yardım | İletişim