BALGAT OKÇULUK KURSU

blog yazısı ekle !

BALGAT OKÇULUK KURSU

Okçuluk insanın geçmişten bu yana belki de kendisine genetik olarak en yakın olan spor dalı olma özelliğini göztermektedir. Bugün dünyanın hemen her yerinde temel olarak yapılması gerektiği düşünülen bu spor dalı oldukça önemli bir yere sahiptir. Ok ve yay birleşiminden oluşan bu spor dalının amacı oku hedeflenen yere göndermektir.



Gazi İhtisas Spor Kulubü

Emek

3-16 yaş araralığındaki çocuklarımıza basketbol, voleybol, cimnastik branşında eğitim vermekteyiz. Konu ile ilgili bilgi almak ve ücretsiz deneme antrenmanına katılmak için 0545 230 50 06 nolu telefonu aramanızı rica ederiz.
detaylar:

* 3-16 yaş arası tüm öğrenciler

* 5-7 öğrenciye 1 antrenör

* Alt yapı takımlarına seçilme ve lisanslı sporcu olma şansı

* Profesyonel Antrenör kadrosu ile eğitim * Basketbol ve voleybol okullar arası turnuvalar, cimnastik gösterileri

* Yaz ve kış kamplarına katılma fırsatı *ÖĞRENCİLERİMİZ YAŞLARINA VE YETENEKLERİNE GÖRE GRUPLANDIRILIR.devamını oku...
Adres: Emek 8. cad. Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu Spor Salonu Emek-Ankara


Bu spor dalının kendine has kullanımı ve özellikleri vardır. Bilhassa bu spor dalında kullanılan yay türleri çeşit çeşittir. Temel olarak bu yay çeşitlerinden bahsedecek olursak olimpik yay, makaralı yaydan bahsetmek mümkündür. Bu yaylar çeşidine göre fiber, ahşap, karbon veya çelikten imal edilmektedir. Bu spor dalı düzenli yapıldığı takdirde kişinin üzerinde mental olarak dikkat düzeyinin seviyesini arttırır.

Balgat okçuluk kursu salonları bugün müşterisine en iyi uzmanlarla birlikte en iyi hizmeti vermektedir. Bugün hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla yapabileceği bu spor dalını siz de deneyin ve ayrıcalıklarından faydalanın.