DÜZENLİ EGZERSİZ YAPMAYI İHMAL ETMEYEN ÜNLÜLER

blog yazısı ekle !

DÜZENLİ EGZERSİZ YAPMAYI İHMAL ETMEYEN ÜNLÜLER

Işıltılı görüntüleri ve düzgün fizikleri ile göz dolduran ünlüler, kilolarını korumak ve her zaman fit görünebilmek için büyük bir özveri ile egzersizin hareketlerini yapmaktadırlar. Formda bir vücuda sahip olmak ünlü olmanın gerekliliklerinden biridir ve onlarda bunun bilincinde olarak egzersiz programlarına ciddi zamanlar ayırırlar. Ünlüler arasında egzersiz yapmayı en fazla önemseyen isimleri sizin için bir arada topladık, işte onlardan bir kaçı;

Ankara'da Fitness için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Fitness


Jessica Alba sahip olduğu fit vücudu ile dikkat çeken ünlüler arasında baş sıralarda yer alıyor. 2 çocuk annesi olan güzel yıldız ağırlık kaldırma, hip hop cardidon ip atlama gibi egzersiz hareketleri ile formunu koruyor. Jessica Alba, bir proje için hazırlık yapıyorsa eğer egzersiz programlarına daha fazla zaman ayırıyor.

Yine 2 çocuk annesi olan ve bir süpermodel olan Gisele Bundchen doğumdan sonra bir kaç ay içerisinde eski formuna kavuşmayı başarmıştır. Tam bir yoga tutkunu olan süper model, hamilelik döneminde dahi yoga yapmaktan vazgeçmemiştir. Haftanın 2 günü yoga ve kalan 5 günde de cardio yapan Gisele Bundchen, hergün 45 dakika boyunca koşuyor ya da su sporları ile ilgileniyor.

Şimdilerde 43 yaşında olan ancak fit görüntüsü ile genç kızları dahi kendine hayran bırakan Cameron Diaz, formunu korumak için cardio ile kol ve bacak hareketleri uyguluyor. Ayrıca bu güzel oyuncu metabolizmasını kontrol altına almak ve yağ yakımını arttırmak için HIIT tekniğini uygulamaktadır.

Filmlerde fit rollerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Mark Wahlberg, zamanının büyük bir kısmını spor kulüplerinde geçirmektedir. Birçok farklı egzersiz hareketlerini uygulayan Mark Wahlberg aynı zamanda profesyonel vücut geliştirme topluluğuna da üyedir.

Birçok kişinin egzersiz yaparken dinlemekten keyif aldığı Snoop Dogg'da, müzikten kalan zamanlarında düzenli olarak egzersizlerini yapmayı ihmal etmeyen ünlüler arasında yer almaktadır.

Her ne kadar ünlüler kadar fırsat yaratıp her gün düzenli olarak egzersiz yapmaya fırsat bulamasanız da haftada bir kaç gün spor salonu alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. Ankara spor salonu merkezleri başarılı çalışmaları ve deneyimli çalışanları ile sizleri beklemektedir.