KONUTKENT ESKRİM

blog yazısı ekle !

KONUTKENT ESKRİM

Eskrim dövüş sanatı temelli bir spor dalıdır. Yapılırken kişi bu spora uygun kıyafetleri giymek zorundadır. Bu kıyafetler ise flöre, epe ve kılıç silahlarıdır. Bu spor dalı kendi içerisinde farklı spor dallarına ayrılmaktadır. Kişi kendi kondisyonuna uygun olarak bu spor dalını yapmaya başladıktan sonra fizyolojik olarak kendindeki değişimi rahatlıkla görecektir.Fit Town Training

Çayyolu

Fitown Training, Türkiye'de konsept özelliği taşıyan tek spor ve yaşam merkezidir.

Fitown, seçkin üyelerine sadece profesyonel ve konsept alanlarda spor yapma imkanı sağlamaz, bununla beraber; sosyal aktiviteler, amaca uygun diyetisyenlik hizmeti ve bu diyetteki öğünü spor öncesi veya sonrası ''Fitown Kitchen'' ile sunar. Gün içerisinde bu hizmetleri birçok farklı yere gidip almak yerine hepsini bünyesinde sağlayarak üyeye hayatı kolaylaştırır.

Şehrin hızlı ve yorucu hayatı kendimize zaman ayırmaya fırsat vermez. Fitown Training, üyelerine bu yaşam merkezinde kendisine zaman ayırmasını, zihinsel ve bedensel olarak zinde kalmasını sağlar.

Bu yüzden kendimize, ''biz sadece bir spor kulübü değil, spor ve yaşam merkeziyiz'' diyoruz.

Uygun olduğunuz saat, uygun olduğumuz saattir.
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2857 Sokak No: 7/1 Çayyolu-Ankara


Bu spor dalını yapmak isteyen adayların genellikle erkek olması kadınların canınını sıkmasın zira bu spor dalıyla ilgili de kadınlara yönelik uzman kadro ilgili spor salonları tarafından yapılmaktadır. Bu spor dalında ilerleyen kişiler ileri dönemlerde de uzman kadro ile birlikte çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu doğrultuda ilgili kişiler bu alanda ilerleyerek kendilerini eskrim alanında uzman yapabilirler.

Konutkent eskrim salonları olarak bu spor dalına dair hemen hemen her şeyi en iyi uzman kalitesinde bulabilirsiniz. Spor salonlarında verilmekte olan 7/24 hizmet tüm müşterilere açıktır.