TUNALI PİLATES

blog yazısı ekle !

TUNALI PİLATES

Pilates kişinin sağlıklı ve rahat bir şekilde yaşaması için oldukça önemli bir spor dalıdır. Günümüzde pilates yapan kişiler bunu formda kalmak için yapmaktadır. Pilates, bu sporu yapan kişilere çeşitli yararlar sağlar. Bunlar kas ve iskelet sisteminde meydana gelen sıkıntıları, bel fıtığı ,boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, skolyoz, kifoz, lordosis vb. şeyleri gidermesidir.

Tunalı'da Pilates için nerelere gidebilirsiniz?
Tunalı Pilates


Pilates genellikle fizyoterasapistlerin önerisiyle tedavi amaçlıönerilmektedir. Ancak günümüzde bu spor dalını yapmak isteyen kişiler fizyoterapistlerin önerisinden ziyade kendilerine uygun olan spor dalının bu olduğunu düşündükleri için seçimini bu doğrultuda yapmaktadır.

Tunalı pilates salonları fizyoterapist ve uzmanla kadrosuyla kendilerini tercih eden müşterilerine hizmette kalite sınırını aşmışlardır. Her geçen gün uzman kadrosunda yenilik yaratarak müşterileri için spor yaparken sadece görünüm için değil aynı zamanda sağlıkları için de çeşitli adımlar atılmasından yanalar. Bu yüzden kadrolarına ve çalışmalarına getirmiş oldukları yenilik ile her geçen gün genişleyen bir müşteri sahası vardır.