YATAKTA DAHA İYİ OLMAK İÇİN FİT BİR VÜCUDA SAHİP OLUN

blog yazısı ekle !

YATAKTA DAHA İYİ OLMAK İÇİN FİT BİR VÜCUDA SAHİP OLUN

Fit ve düzgün bir vücuda sahip olmak herkesin en büyük arzusudur. Ancak fit olmak yalnızca görsellik açısından değil, iyi bir ruh haline sahip olabilmek için de büyük önem taşımaktadır. Uzmanlar, fit insanların daha mutlu olduklarını ve motivasyonlarının daha yüksek olduğunu söylüyor. En önemlisi de fit insanların yatakta çok daha iyi oldukları konusunda birçok kişi hemfikir. Bunun sebeplerini şöyle sıralayabiliriz;

Ankara'da Fitness için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Fitness


1- Esnek bir vücuda sahip olanlar, cinsel ilişki esnasında çok daha aktif olabiliyorlar.

2- Spor yapan insanlar diğer insanlara göre çok daha dayanıklıdırlar. Bu dayanıklılık cinsel ilişki esnasında da çok fazla işe yaramaktadır. Fit ve sportif vücuda sahip olanlar, farklı pozisyonları denerken daha rahattırlar.

3- Spor yapanlarda kan dolaşımı daha hızlıdır. Kan dolaşımının daha iyi olması sinirler arasındaki iletişimi arttırıp ve bu da daha fazla zevk alınmasını sağlar.

4- Düzenli spor yapan insanların daha mutlu olduklarını söylemiştik. Daha mutlu insanlar da cinsel ilişkiden daha fazla zevk alırlar. Yani, ne kadar çok spor yapar ve fit bir vücuda sahip olursanız yatakta da bir o kadar mutlu olursunuz.

5- Egzersiz yapan ve sportif bir vücuda sahip olanlar kendilerine daha fazla güvenirler. Bu özgüven yatakta da devam etmektedir. Bu güvenin sebebi yalnızca fit bir vücut değil, aynı zamanda çok daha güçlü ve esnek bir vücuda sahip olmaktır. Kendine güvenen bir erkek ya da kadın yatakta her zaman daha seksi olmayı başarmıştır.

6- Siz ne kadar güçlü olursanız deneyeceğiniz pozisyonlar da o kadar çok olacaktır. Bu da partnerinizin daha mutlu olmasını sağlayacak ve yatakta monotonluktan uzak bir ilişki yaşayabileceksiniz.

7- Her hafta uygulamanız gereken kegel egzersizleri, kaslarınızın gücünün farkına varmanızı sağlayacak.

Eğer yatak odanızda partnerizle çok daha güzel ve keyifli vakit geçirmek ve bu süreyi daha da uzatmak istiyorsanız eğer düzenli egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Böylece sahip olduğunuz fit ve güçlü vücudunuzla hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz.