ei

Ertan İşler - Özgeçmişi

Bağlantı Kur

Özgeçmiş

Almanca savunma sanatı kursu. Hem Almanca gelişiyor hem savunma sanatı öğreniliyor.

Spor hayatıma ilk olarak güreş ile başladım. Daha sonra,yeni bir savunma sanatı arayışında iken, Si-Fu Turan Ataseven ile karşılaşma fırsatı buldum ve böylelikle 1999 yılında TA WingTsun ile tanıştım.Kendisini gördüğümde ilk izlenimim, ufak tefek yapısına rağmen spor salonundaki öğrencileriyle adeta oynar gibi antrenman yapmasıydı. Dolasyısıyla, başarılı olmak için cüsse değil, azim, gayret ve sabır gerektiğini hocamdan öğrendim.
Almanya'da geçen öğrencilik ve eğitmenlik yıllarımda iki ayrı okul işleterek,bilgi ve tecrübemi pekiştirme imkânı elde ettim. 2017 yılında ise, bugüne kadar öğrendiklerimi ve bildiklerimi anayurdumda öğretmek ve yaygınlaştırmak amacıyla, Hocamın da iznini alarak Türkiye' ye dönüş yaptım. Halen Ankara Etimesgut (Merkez) ve Kızlay TA WingTsun okullarında; TA WT, TA Boden ve Silahlı Savunma Eğitmenliği yapmaktayım.
Almanca savunma sanatı kursu imkani. Hem Almanca gelişiyor hem savunma sanatı öğreniliyor.
Sizlere, TA WingTsun'un etkili ve dinamik dünyasına girmeye, bu geniş Ailenin bir bireyi olmaya davet ediyorum.
TA WingTsun Derece ve Tecrübelerim
1) 3 TG Eğitmen Seviyesi (2015 yılında Si-Fu Turan Ataseven tarafından verilmiştir.), 2) 2014-2016 yılları arası TA WingTsun International Merkez Eğitmen Eğiticiliği, 3) TA Waffen (8.Derece) 4) TA Boden

Çalışma Geçmişi

Ta Wingtsun Savunma Sanatı - Kızılay
Kızılay
Wing Tsun (Wing Chun) Antrenörü 
04/2017 -
-