ABİDİNPAŞA BODY BUILDING – VÜCUT GELİŞTİRME

blog yazısı ekle !

ABİDİNPAŞA BODY BUILDING – VÜCUT GELİŞTİRME

Vücut geliştirme günümüzde daha çok dışarıda göze güzel gözükme ve iyi yönde dikkat çekmek için yapılmaktadır. Esasında bu spor dalına bu açıdan bakılmadığında tıpkı diğer spor dalları gibi sadece gösteriş vs. gibi unsurlardan dolayı değil sağlık için de yapılabileceğini rahatlıkla görebiliriz. Dolayısıyla bu noktada vücut geliştirmeyi sadece formal olarak güzel gözükmek olarak algılamak yanlış olacaktır.

Erdem Yalçın Spor Kulübü & Es Life Body Fitness

Mamak

Okulumuz Taekwondo,çocuk taekwondo, kick boks, fitness, body, besyo hazırlık, askeri ve polis okulları hazırlık, çocuk cimnastiği, eğitsel oyunlar başta birçok branşta kurs vermektedir. Okulumuz bünyesinde dünya, Avrupa ve olimpiyatlarda dereceler elde etmiş sporcular ve antrenörler vardır.

Okulumuz hafta içi ve cumartesi sabah 09.00 dan Akşam 22.30 a kadar acıktır. Pazarları sabah 11.00 dan 20.00 a kadar acıktır.

Instagram
@eslifegymfitnes
@erdemsezaiyalcintaekwondo
@sabonim_sezaiyalcin


devamını oku...
Adres: Yeşilbayır Mah. 1774/1 Sokak No:3/C Yeşilbayır Mamak - Ankara


Body building – vücut geliştirme eski çağlardan bugüne yapılan, daha çok ağırlık kaldırma temelli olan spor dalıdır. Her geçen gün gelişen dünya teknolojisi ile bu yönde yapılan spor hareketlerinde şeyleri kaldırmaya yönelik birçok şey geliştirilmiştir.

Abidinpaşa body building – vücut geliştirme salonları müşterilerine uzman kadrosu ile uzun zamandır hizmet vermektedir. Hizmette sınır tanımayan bu spor salonları 7/24 tüm spor severlere hizmet vermektedir. Hizmet kalitesiyle müşterine uygun fiyatlarda kapılarına aralayan bu spor salonları sizin için en iyi tercih olacaktır.