BATIKENT OKÇULUK KURSU

blog yazısı ekle !

BATIKENT OKÇULUK KURSU

Ok ve yay birleşiminden oluşan bu spor dalı kişiye spor bilincini temel olarak öğrettiği için aileler çocuklarını bu spor dalına yöneltmektedir. Her ne kadar bu spor dalı günümüzde her spor salonunda aktif olarak bulunmasa da bu spor dalı alanında yetiştirilen uzman kadro sayesinde bu spor dalına olan eğitim kolları her geçen gün artış göstermektedir.Angora Okçuluk Spor Kulübü

Eryaman

Angora okçuluk olarak 2005 yılından bu yana içinde bulunduğumuz okçuluk branşı ile ilgili bilgi, beceri ve kazanımlarımızı sporculara aktarma çabası içerisindeyiz. Okçuluk adaptasyon ve konsantrasyona çok büyük katkılar sağlamaktadır. Dikkat eksikliğini gidermede önemli bir etkendir.

Okçuluk branşı 7 yaşından itibaren üst yaş sınırı olmaksızın yapılabilen nadir branşlardan biridir.
Okçuluk başarıya ve kazanmaya konsantre eder. Doğru nefes almayı sağlar. Kişinin öz güvenini yükseltir ve motive olmasını sağlar.

Angora okçuluk; sporun,disiplinin ve başarının adresi.
devamını oku...
Adres: Altay Mah. Orhanbey Cad. Galeria Avm Giriş Kat Eryaman - Ankara


Bu spor dalında kullanılan yaylar çeşit çeşittir. Kişinin bu spor dalını yapabilme seviyesine göre bu yaylar değişim göstermektedir. Bu spor dalı kişinin kol kaslarının gelişmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra kişide dikkat dağınıklığını önler.

Batıkent okçuluk kursu salonları bugün müşterisine en iyi uzmanlarla birlikte en iyi hizmeti vermektedir. Her yaştan kişiye hizmet vermekte olan bu spor salonları kişinin kendisini iyi hissetmesi için bire bir spor merkezidir.