HERBALİFE BİTKİSEL KONSANTRE ÇAY

blog yazısı ekle !

HERBALİFE BİTKİSEL KONSANTRE ÇAY

Herbalife Bitkisel Konsatre Çay Nedir ?

Herbalife Bitkisel Konsatre Çayı, Türkiye' de en çok tüketilen, kilo yönetiminde etkili, yağ yakıcı çaylar arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü beslenme uzmanlarının özel formülleriyle geliştirilen Herbalife çayı, metabolizmayı hızlandırır ve enerji vermektedir. Ayrıca güçlü bir antioksidan olup ödem atımını sağlamaktadır.

Bunlara ek olarak, yüksek tansiyon ve kan şekerini yönetmek ve bunları dengede tutmak için Herbalife çayı tercih edilebilir. Herbalife' nin bu özel karışımını kullanarak, vücutta toksin ve benzeri maddelerinde temizlenmesini sağlayabilir ve vücut direncinin yükselmesine önemli katkı sağlayabilirsiniz.

Herbalife çay, en önemli yani vücudu incelten ve kilo kontrolü sağlayan ender içeceklerdendir.

Herbalife Çay Faydaları Nelerdir?

– Yağ yakımına destek olur,

– Metabolizmayı hızlandırır,

– Enerji seviyesini artırır,

– Vücut kan dolaşımını güçlendirir,

– Vücuttaki toksinleri atmada yardımcı,

– Vücuda antioksidan desteği sağlar,

– Kan şekeri seviyesini korur,

– pH dengesini düzenler,

– Kardiyavasküler ve sindirim sağlığını korunmada yardımcı olur.

Herbalife çayı, yeşil çay ile kıyaslandığında zayıflama, kilo kontrolünü sağlama ve istenen bedene ulaşmada çok daha etkili ve faydalı bir içecektir. Düşük kalorisiyle karşımıza çıkan çay satın alacağınız limon, şeftali, ahududu ve klasik aromalarıyla birlikte gün boyu tercihiniz olabilir.

Herbalife Çayın İçeriğinde Neler Vardır?

Siyah Çay Yaprağı Ekstresi: Siyah çay kalp dostu olarak bilinmektedir. Özellikle karın çevresi yağlanmasını azaltırken, yağ yakımını ve kilo kaybını destekleyici etki gösterir. Düzenli tüketim sağlandığında, kemik yoğunluğuna katkıda bulunur ve osteoporoz riskini azaltır. Diyabet riskini azaltır, ağız sağlığı için önemli, sindirim sisteminin düzenli ve bağışıklık sistemimizin güçlü çalışmasını sağlar.

Yeşil Çay Yaprağı Eksresi: Yeşil çay yaprağı ekstresi; toksinlerden arındırır, kalp rahatsızlığı, Parkinson, Alzheimer ve obezite gibi hastalıklara iyi gelir, iltihap ve ödemler üzerinde etkilidir, vücuda enerji, sağlık ve zindelik katar, yorgunluğun atlatılmasını sağlar, kan basıncını düzenleyici bir etkiye sahiptir, toksinleri arındırır ve bir sürü saymakla bitmeyen faydası vardır.

Kakule Meyvesi Ekstresi: Kakule meyvesi ekstresi, sindirim sistemi bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur, mide asitlerini düzenler ve mide bağırsak gazlarının giderilmesine yardımcı olur ve bir çok faydası vardır. Ayrıca A – C vitamini, sodyum, potasyum, kalsiyum, demir, manganez, fosfor, çinko, vitamin ve mineralleri içermektedir.

Ebe Gümeci Çiceği Ekstresi: Ebe gümeci çiçeği ekstresi; kilo vermeye yardımcı olur, mide rahatsızlıklarına iyi gelir, astım ve bronşit sağlığını korur, balgam söktürür, bağırsakları temizler, cildi temizler, iltihap söktürücüdür, idrar yolları enfeksiyonunu önler, uyku kalitenizi artırır, böbrek taşı oluşumunu engeller ve bir sürü faydası bulunmaktadır.

Toz Bamba Çiçeği: Toz bamya çiceği, kan şekerinin ve yüksek tansiyonun dengelemesinde önemli bir rol oynar, mide ve bağırsak gazlarına karşı etkili, idrar yolları enfeksiyonuna karşı faydalı, antioksidandır. kanı temizler ve karaciğeri korur, kabızlığa karşı faydalıdır, demir içerir, balgam söktürücüdür, akciğerleri temizleyerek rahat nefes alış verişi sağlar ve bir çok faydası vardır.

Herbalife çay, bilimsel labaratuvarlarda, içeriğinde barındırdığı özel ekstrelerle karıştırılarak hazırlanmış eşsiz bir karışımdır.