HERBALİFE THERMO COMPLETE

blog yazısı ekle !

HERBALİFE THERMO COMPLETE

HerbalifeThermo Complete Nedir? Ne İşe Yarar?

HerbalifeThermo, kilo kontrolüne destek için kullanılan ek gıda takviyesidir. Vücudun aldığı gıdalardan iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayan mikro besinler ve bitkiler içerir. Bölgesel incelmeye yardımcı olur. Katı yağları parçalayarak enerjiye çevirir. Vücutta arzu edilen enerji düzeyinin oluşturulmasına yardımcı olur. Hücrelerin yenilenmesini sağlayan antioksidandır. Tokluk hissine yardımcı olmaktadır.

Kilo kontrolünde zaman zaman zor anlar yaşayabiliriz. Enerjimiz düşer, günlük almamız gereken kaloriyi alamayız ve metabolizmamız yavaş çalışır. HerbalifeThermo bu duruma destek olarak enerjimizi yükseltir ve metabolizmamızın hızlanmasına yardımcı olan gıda takviyesidir.

HerbalifeThermo Complete, Herbalife tarafından geliştirilen metabolizma hızlandırmayı, iştahı bastırmayı amaçlayan ve enerji arttıran; otlardan ve çay özlerinden oluşan kilo verme ve kilo yönetimini sağlama ürünüdür. HerbalifeThermo'nun günlük olarak alımı kilo azaltmanın gerçekleştirilebilmesi adına metabolizmanın daha hızlı çalışmasını tetiklemektedir.

HerbalifeThermo Complete Faydaları Nelerdir?

– Kilo kontrolüne destek olarak, süreci hızlandırır,

– Vücutta birikmiş katı yağları parçalar,

– Bölgesel incelmeye yardımcı olur,

– İştah kesicidir,

– Metabolizmayı hızlandırır,

– Enerji seviyesini artırır,

– Uyarı ve konsantrasyonu artırır,

HerbalifeThermo Complete İçeriğinde Neler Vardır?

– Yeşil Çay : Toksinlerden arındırır, kalp rahatsızlığı, Parkinson, Alzheimer ve obezite gibi hastalıklara iyi gelir, iltihap ve ödemler üzerinde etkilidir, vücuda enerji, sağlık ve zindelik katar, yorgunluğun atlatılmasını sağlar, kan basıncını düzenleyici bir etkiye sahiptir, toksinleri arındırır ve bir sürü saymakla bitmeyen faydası vardır.

– Siyah çay : Vücuttaki kan dolaşımı için iyi olan doğal kafein kaynağıdır. Enerjiyi arttırır, yağların depolanması yerine yakılmasını sağlar. Kan şekeri seviyesini dengeler. Açlık kriziyle mücadele etmeyi sağlamada yardımcıdır.

– Mateyaprağı : Vücuttaki yağların hızlı yakılmasını sağlar. Obezite tedavisinde de kullanılan mate çayı vücuda enerji verir. Vücudun incelmesi etkisi taşır ve bazı çalışmalarda gençleştirici etkiye sahip olduğu gözlemlenmiştir.

– Kakoözütü : Bağışıklık sisteminin çalışmasını hızlandırır. Strese karşı mücadele etmede yardımcıdır ve iştah kapatma etkisi vardır.

– Kafein : Uyarıcı etkiye sahiptir. İçildiği zaman kan akışını hızlandırır, kalp daha çok kan pompalar ve enerji verir. Bu da kalori yakımı sağlar.

– Tarçın kabuğu : Kan şekerini düşürmede yardımcıdır. Yorgunluk giderir. Gerginlik alan ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Zihin yorgunluğunu alır. Farklı moleküler yapılarda antioksidan içerir.

– Maydanoz yaprağı : A vitamini deposudur. Zengin miktarda K, C vitaminleri içerir. Sindirim sistemine faydalıdır. Demir ve kalsiyum içerir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve damar koruyucu özelliği vardır. Kan basıncını düzenler ve kabızlığa iyi gelir.

– Yonca yaprağı : Rahatlatıcıdır ve sinirleri yatışrırır. Midenin düzenli çalışmasında yardımcıdır. Kolesterol düşürücüdür. Vücuda kuvvet ve enerji verir.

– Kereviz tohumu : Sinir yorgunluğunun yatışmasını sağlar. Kanı temizler, idrar söktürücüdür ve böbrek üstü bezlerini çalıştırır.

– Rezene tohumu : Sindirim problemlerinin giderilmesinde yardımcıdır. Tokluk hissi verir. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasında etkilidir. Mineral bakımından oldukça zengindir.

– Meyan kökü : Bağışıklık sistemini güçlendirir. Karaciğeri korur ve karaciğer hastalıklarına karşı fayda sağlar. Kronik yorgunluğa karşı faydalıdır.

Önemli Bilgi ve Uyarı : HerbalifeTermo Complete tabletin içeriğindeki bitki özleri Herbalife Bilim Kurulu tarafından oranları ve birbirleri ile karışım esnasındaki etkileşimleri tamamen test edilmiş ve miktarları ona göre belirlenip konulmuştur. Bu nedenle aynı bitkileri Aktarlardan temin edip karıştırıp içmenizi kesinlikle önermiyoruz. Uzun süren araştırmalar ve testler sonucu HerbalifeThermo Complete tablet ortaya çıkmıştır. El kararı ile bitki karışımı yaparak ürün kullanmayın fayda yerine zarar görebilirsiniz.