ORAN CİMNASTİK (JİMNASTİK)

blog yazısı ekle !

ORAN CİMNASTİK (JİMNASTİK)

Cimnastik sporu her ne kadar günümüzde pek bilinen ve yapılan bir spor dalı olmasa da bir dönem spor salonlarında en çok tercih edilen spor dalı olmuştur. Hem fizyolojik hem de mental olarak kişinin rahatlamasında büyük unsur olan bu spor dalı günümüzde ilgili kişilerin çocukluk döneminden itibaren yapıldığı takdirde ileride kişide iyi sonuçlar doğurduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz.

Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız.

Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz.

Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz.

Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.
devamını oku...
Adres: Çankaya

Anadolubeyi Spor Kulübü

Oran

Anadolubeyi Spor Kulübü, Oran semtinde hizmet veren köklü bir spor kulübüdür. Kulüp, spor severlere geniş bir yelpazede hizmetler sunarak, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Basketbol Kursu

Anadolubeyi Spor Kulübü, basketbol tutkunlarına yönelik profesyonel basketbol kursları düzenlemektedir.

Uzman antrenörler eşliğinde gerçekleşen bu kurslar sayesinde sporcular, basketboldaki becerilerini geliştirme fırsatı bulmaktadırlar.

Cimnastik Kursu

Kulüp bünyesinde bulunan cimnastik kursları, çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir yaş aralığında hizmet vermektedir.

Esneklik ve dengeyi artırmaya yönelik olarak yapılan çalışmalar, katılımcılara fiziksel ve zihinsel olarak fayda sağlamaktadır.

Futbol Okulları

Anadolubeyi Spor Kulübü, futbol tutkunlarına yönelik çeşitli seviyelerde futbol okulları düzenlemektedir.

Çocuklar ve gençler için düzenlenen bu okullar, futbolun temel becerilerini geliştirmeye ve takım ruhunu pekiştirmeye yöneliktir.

Kapalı Spor Salonu Kiralama

Kulüp, spor yapmak isteyenler için modern ve donanımlı bir kapalı spor salonuna sahiptir.
Bireysel antrenmanlar ya da grup dersleri için kullanılan salon, sporculara konforlu bir ortam sunmaktadır.

Kış Kampı

Anadolubeyi Spor Kulübü, kış aylarında spor yapmaya devam etmek isteyenler için kış kampı imkanı sağlamaktadır.

Karlı ve soğuk günlerde dahi spor yapabilme imkanı sunan kamp, sporculara keyifli bir deneyim yaşatmaktadır.

Yaz Okulları

Yaz aylarında boş vakitlerini sporla değerlendirmek isteyenler için yaz okulları düzenleyen kulüp, farklı spor dallarında eğitimler vermektedir.

Profesyonel antrenörler eşliğinde gerçekleşen yaz okulları, katılımcılara keyifli ve verimli bir yaz tatili yaşatmaktadır.

Anadolubeyi Spor Kulübü, geniş bir spor yelpazesi sunarak spor yapmayı sevenlere farklı seçenekler sunmaktadır.

Profesyonel antrenörler eşliğinde gerçekleşen etkinlikler, sporcuların becerilerini geliştirme konusunda destek olmaktadır.

Spor yapmayı seven herkesi Anadolubeyi Spor Kulübü'nün kapılarını aralamaya davet ediyoruz.
devamını oku...
Adres: Aşağı Dikmen Mahallesi 582. Sokak Oran - Ankara

ParSport Club

Gölbaşı

Neden Biz ?

Randevu sistemi ile stüdyomuzda size özel hizmet, kişisel antrenör eşliğinde kişiye özel antrenman, kişiye özel beslenme programı ile kilo verme, 20 dakikalık ems antrenmanı ile 4 saatlik spor etkisi, uzman antrenörler eşliğinde, birebir reformerpilates, ems, personaltrainer, fitness, fonksiyonel antrenman, kişiye özel antrenman programları ve daha fazlası. Hijyen standartlarının en üst düzeyde olan stüdyomuzda antrenman keyfi, avrupa,dünya şampiyonalarında derece alan milli güreşçi survivor 2019 türkiye-yunanistan finalisti ve üçüncüsü Okay Köksal' ın gözetiminde kişiye özel antrenman programları, personal traning, ems, fitness, ıso 9001 kalite yönetim sertifikası onaylı konsept

Kısaca; SPOR ve BESLENME İLE İLGİLİ EŞSİZ BİR DENEYİM İÇİN Sizleri ParSport Club 'a Bekliyoruz

SPORUN HAKİMİ

PARSPORT CLUB

ParsportClup spor merkezi bölümümüz, modern ekipmanlar ve uzman antrenörler eşliğinde spor yapmak isteyenler için ideal bir seçenek sunmaktadır. Spor merkezimizde, fitness ekipmanları, ağırlık antrenmanı alanları, kardiyo ekipmanları ve aerobik salonları gibi birçok imkan mevcuttur. Tüm ekipmanlarımız son teknolojiye uygun olarak tasarlanmış ve düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Bu sayede, spor yaparken en yüksek verimliliği elde etmenizi sağlıyoruz. Uzman antrenörlerimiz, spor yapmak isteyenler için özel antrenman programları hazırlayarak, spor performansınızı artırmaya yardımcı oluyorlar. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan beslenme danışmanlığı ve diyet programları da sunuyoruz.

Spor merkezimiz, tüm yaş gruplarına hitap etmektedir. Yaşam kalitenizi artırmak ve formda kalmanız için, her seviyede sporcu için uygun bir egzersiz programı hazırlayabiliriz. Ayrıca, düzenlediğimiz spor etkinlikleri ile de sizleri motive ediyoruz.

ParsportClup tesisimizde, sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyacağınız tüm imkanlar mevcuttur. Spor yapmak isteyenler için modern ekipmanlar, uzman antrenörler, özel diyet programları ve daha birçok seçenek sunuyoruz. Siz de sağlıklı bir yaşam için bizi tercih edebilir, kendinizi formda hissetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Spor tesisimiz açık ve kapalı spor alanları ile hizmetinizdedir.

MİSYON & VİZYON

PARSPORT CLUB olarak Misyonumuz;
Spor, eğitim ve kültür sanat ile iç içe bir ortamda, bilimsel yöntemlerle eğitilmiş, çağdaş, üreten, sorgulayan ve potansiyelini ortaya çıkartan bireyler yetiştirmektir.

PARSPORT CLUB olarak Vizyonumuz ise;
Uygun tesis, ekipman, sistem ve personele sahip olarak;
Faaliyet gösterilen tüm branşlarda sporcularımızın olimpik hedef doğrultusunda ulusal ve uluslararası alanda maksimum başarıyı ortaya koyabilecekleri, sporu yaşam biçimi haline getirmiş bireylerin sportif yaşam hedeflerine ulaşabilecekleri, ve tüm paydaşların aidiyet duygusu hissederek bir parçasını oluşturabilecekleri ortamları yaratmak ve sürdürülebilir bir yapıda ANKARA'nın Lider Spor Kulübü olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Kurumumuzun temel taşı olan, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve misyonumuzun gerçekleşmesini mümkün kılan değerlerimiz şunlardır;

Etik ve Ahlak

İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız. Taahhüt ettiğimiz işi yapar, sözümüzü tutarız. Doping'in her türlüsüne karşıyız ve sporcularımızın bu konuda bilinçlendirilmesini sağlarız. İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel verilerin gizliliğine saygı gösteririz. Evrensel değerlere saygı gösteririz. Herkese adil davranır ve adil kültürü kurum kültürünün ayrılmaz parçası kabul ederiz.

Saygı ve Güven

İnsana, doğaya, çevreye ve tüm canlılara layık oldukları ilgiyi ve saygıyı gösteririz. Hareketlerimizin başkalarını nasıl etkileyeceğini her zaman göz önünde bulundururuz. Farklılıklara saygı duyarız; ırk, etnik köken, yaş, cinsiyet, din veya siyasi görüş sebebiyle ayrım yapmayız. Güler yüzü ve selamımızı hiç kimseden esirgemeyiz. Güven duygusunun planda tutarız.

Samimiyet, Açıklık ve Yenilikçilik

Doğruyu ve en uygunu bulmak için sorgulamaktan vazgeçmeyiz, doğru bildiklerimizi söylemekten çekinmeyiz, açıkça paylaşırız, dolaylı anlatım yerine doğrudan aktarmayı tercih ederiz, açık ve samimi şekilde görüş ve düşüncelerini paylaşanların görüşlerine saygı gösteririz.
merakla öğrenir, heyecanla öğretir, açıkça paylaşır, cesaretle değiştirir ve ilerleriz, yeniliklere açık oluruz.

EMS Antrenmanı Nedir?

EMS antrenmanları, yani Türkçesiyle elektriksel kas uyarımı antrenmanları günümüz insanlarının en önemli sorunu olan egzersiz yapmama sorununa çare oluyor. Bunun sonucu olarak da ortaya hareketsizlikten çıkabilecek pek çok hastalık ve risk engellenmiş oluyor

EMS ile tam vücut egzersizlerinde, her kasılmada kas liflerinin %90'ından fazlası aynı anda harekete geçer. Genel ağırlık egzersizlerine oranla daha derindeki kaslar da uyarılır. Bu da, intra ve interselüler koordinasyonu arttırır. Bu sebepten, vücuda ve kas yapısına olan etkisi, genel ağırlık egzersizlerinden çok daha hızlıdır.

Kaslar çalışırken, bölgesel kan dokusu yoğun şekilde uyarılır. Artan kan akışıyla birlikte cilt yapısı olumlu yönde etkilenir, beden kuvveti artar ve selülitli bölgeler etkin bir şekilde tedavi edilebilir. Egzersizden sonra kendinizi rahat ve tazelenmiş hissedersiniz. EMS antrenmanları ile fiziksel performansınız da gelişir, daha esnek, daha sağlıklı hisseder ve daha az yorulursunuz. Genel ağırlık egzersizleriyle karşılaştırıldığında, EMS çok daha kısa bir sürede daha etkili bir egzersiz tecrübesi sunar. Hızlı bir şekilde kilo verme, yağ yakma ve sıkılaşmak için ideal çözümlerden biridir.


Ems Antrenmanı Nasıl Yapılır?

EMS (ElectroMuscleStimulation)- Elektriksel kas uyarımı) antrenmanları özel bir giysi giyilerek uzmanların Antrenörlerin gözetiminde ve programa göre yapılır. Klasik egzersizler sırasında beynimiz, kaslarımızın harekete geçmesini sağlamak için ilgili kaslara elektrik sinyalleri gönderir. EMS antrenmanlarında ise sporu yaparken giydiğimiz ve vücudumuza bağlı olan özel giysimiz, beynimizin kaslara gönderdiği elektriksel sinyallere ek olarak dışarıdan yine düşük frekanslı ve yoğun elektriksel titreşimler gönderir. Bu uyarılar egzersiz sırasında kasılan kaslarımızın ve bunlara bağlı olarak az çalışan, erişilmesi güç olan kaslarımızı bile harekete geçirerek çalışmasını sağlar.


Diğer Antrenmanlardan Temel Farkı Nedir?

Bu yöntemle kaslar az efor harcayıp daha yüksek bir performans ile çalışma yaparlar. EMS antrenmanları, normalde çok uzun antrenmanlar sonucunda ( 4 saatlik bir çalışma ile) elde edilebilecek performansı 20 ile 25 dakika arası bir seansta gerçekleştirebilir. Genel olarak haftada bir kez 20 dakikalık EMS seansı ile tembelliğinizi üzerinizden atıp siz de spor yapmanın ve kaslarınızın keyfine varabilirsiniz.


EMS'nin Faydaları Nelerdir?

Haftada bir kere (programınıza göre) yapacağınız 20 dakikalık kısa antrenmanlarla sağlıklı, diri ve canlı bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz. Yine göbeğinizdeki yağlanmalar, belinizdeki fazlalıklar, istenmeyen selülitlerden size özel verilecek EMS antrenmanı ile kurtulabilir, kısa sürede istenen seviyede amacınıza ulaşırken, kişisel zamanınızdan tasarruf edip, spor yapmanın vücudunuz ve psikolojiniz üzerindeki diğer rahatlatıcı etkilerden sonuna kadar faydalanmanın keyfine varabilirsiniz. Spor yapmayan kişilerin düzenli spor yapmasını sağlaması ve bunun doğal bir getirisi olarak kendinizi daha dinç ve zinde hissetmeniz EMS antrenmanlarının doğal bir yararıdır.


Olumsuz Yönleri Var mıdır?

Bu alanda yapılan resmi çalışmalar, fiziksel olarak spor ve fitness yapabilecek sağlıklı kişilerde herhangi bir zararlı etkisinin olmadığını göstermiştir. Aksine pek çok faydası bulunmaktadır. Aklınıza antrenman sırasında kaslara verilen düşük frekanslı elektrik akımının zararlı olup olmayacağı sorusu gelebilir. Akım düşük frekanslı olduğu için sadece iskelet kaslarını harekete geçirir. Ancak EMS antrenmanı yapabilmeniz için uzman bir eğitmenin gözetiminde olmanız ve belirli sağlık şartlarını taşımanız gerekir.

Spor, yalnız beden iktidarının bir üstünlüğü sayılmaz. İdrak ve zekâ, ahlâk da bu işe yardım eder.Ben Sporcunun Zeki ,Çevik ,aynı zamanda Ahlaklısını Severim. M.Kemal ATATÜRK

devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı-Ankara

Atakule Spor Kulübü Esat

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız.

Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.
devamını oku...
Adres: Tunalı Caddesi No:2 Çankaya - Ankara

Kids Academy Gölbaşı

Gölbaşı

2017 yılında kurulan Kid's Academy 2. Şubesiyle Ankara / Gölbaşı'nda hizmete açıldı.

Karate, Cimnastik, Pilates, Yakın Savunma Eğitimi ve çeşitli branşlarda hizmet veren Kulübümüzün eğitmen kadrosu; Milli Sporcu, Milli Takım Antrenörü ve alanında uzman akademik kariyer sahibi Antrenörlerden oluşmaktadır. Günümüzde özellikle çocukların mutlaka bir spor branşıyla ilgilenmesi, bir enstrüman çalabilmesi ve en az bir yabancı dili konuşabiliyor olması gerekmektedir.

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki, sporun çocuklar üzerinde sağladığı fiziksel ve mental gelişim ile okul dersleri üzerindeki olumlu etkisi yadsınamaz bir durumdur. Bu sebeple her çocuk mutlaka spor yapmalıdır…devamını oku...
Adres: Şehit Ali Gaffar Okan Caddesi 2209. Sokak. No:5/B Gölbaşı – Ankara

Şenol Kaysi Spor Akademisi

Gölbaşı

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ ŞENOL KAYSI KİMDİR ?

1981 Çorum Laçin Narlı Köyü doğumludur. 12 yaşında Ankara'ya gelerek Taekwondo sporu ile tanıştı. 30 yıllık spor geçmişine sahip Taekwondo ve Wushu branşlarında Milli Sporcudur. Siyah kuşak 5. dan sahibidir. 3. Kademe Kıdemli Antrenör' dür. Taekwondo, KickBoks, Muaythai ve Wushu branşlarında Milli Takım Antrenörü olarak görevler yaptı. Gölbaşı'nda Sayısız Ankara, Türkiye, Balkan, Uluslararası, Avrupa ve Dünya Şampiyonları yetiştirdi.

Şenol Kaysi'in Yetiştirdiği Şampiyonları:
 • 2013 Brezilya Kick Boks Dünya Şampiyonası Ömer Balaban Dünya 2.si (Milli sporcu)
 • 2014 Malezya Muay Thai Dünya Şampiyonası Alpaslan Eraslan Dünya 3.sü (Milli sporcu)
 • 2014 Sakarya Wushu Balkan Şampiyonası Melike Kus Balkan 2.si ( Milli sporcu)
 • 2014 Sakarya Wushu Balkan Şampiyonası Alpaslan Eraslan Balkan 2.si (Milli sporcu)
 • 2015 İspanya Kick Boks Avrupa Şampiyonası Alpaslan Eraslan Avrupa 2.si (Milli sporcu)
 • 2015 Türkiye Samsun Wushu Uluslararası Şampiyonası Melike Kuş Uluslararası 1.si (Milli sporcu)
 • 2015 Yunanistan Wushu Balkan Şampiyonası Alpaslan Eraslan Balkan 1.si (Milli sporcu)
 • 2015 Türkiye Samsun Wushu Balkan Şampiyonası Serhat Çakır ( Milli Sporcu )
 • 2016 Türkiye İzmir Wushu Dünya Şampiyonası Kampına Melike Kuş katılmaya hak kazandı. (Milli sporcu)
 • 2016 Türkiye Antalya Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonası Yakub Alperen KAYSİ Avrupa 6.sı
 • 2016 Türkiye Samsun Dünya İşitme Engelliler Teakwando Şampiyonasına Bekir Yel katılmaya hak kazandı.
 • 2019 Türkiye Ankara Taekwondo Yıldızlar Avrupa Şampiyonası Seçmesi Yakub Alperen Kaysi Milli Takım 6.sı
 • 2019 Türkiye Ankara Wushu Açık Balkan Şampiyonası Yakub Alperen Kaysi Balkan 1.si (Milli Sporcu)
 • 2019 Türkiye Antalya EMF Açık Muay Thai Açık Avrupa Kupası Şampiyonası Rumeysa Beyza Gündüz Avrupa Kupası 3.sü
 • 2019 Türkiye Antalya EMF Açık Muay Thai Açık Avrupa Kupası Şampiyonası Yakub Alperen Kaysi Avrupa Kupası 1.si
 • 2020 Türkiye Ankara Para Taekwodo Avrupa Şampiyonası Batuhan Yücel Milli Takım Seçmesi 3.sü
 • 2020 Türkiye Ankara Para Taekwondo Avrupa Şampiyonası Hamit Yücel Milli Takım Seçmesi 5.si
 • 2021 Türkiye Antalya 6.Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası İbrahim Türkoğlu Avrupa Kupası 2.si
 • 2021 Türkiye Antalya 6.Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası Akın Coşkun Avrupa Kupası 3.sü
 • 2022 Türkiye İstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası Saniye Yüksel Dünya Kupası Şampiyonu
 • 2022 Türkiye İstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası İbrahim Türkoğlu Dünya Kupası 3.sü
 • 2022 Türkiye İstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası Yakub Alperen Kaysi Dünya Kupası Şampiyonu
 • 2022 Türkiye İstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası Şenol Kaysi Dünya Kupası 2.si
 • 2022 İtalya Jesolo Kick Boks Dünya Şampiyonası Yakub Alperen Kaysi Dünya Şampiyonu (Milli Sporcu)
 • 2022 Türkiye Antalya Kick Boks Avrupa Şampiyonası İbrahim Türkoğlu Avrupa 3.sü
 • 2023 Türkiye İstanbul 8. Taekwondo Dünya Başkanlık Kupası Yakub Alperen Kaysi Dünya Kupası 3.sü (Milli Sporcu)
 • 2023 Bosna Hersek Taekwondo Multi Avrupa Oyunları Yakub Alperen Kaysi Avrupa Oyunları Şampiyonu (Milli Sporcu)
 • 2023 Türkiyeİstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası Alpaslan Eraslan Dünya Kupası 3.sü
 • 2023 Türkiye İstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası Yakub Alperen Kaysi Dünya Kupası Şampiyonu
 • 2023 Türkiye İstanbul Kick Boks Dünya Kupası Şampiyonası Şenol Kaysi Point Fighting Dünya Kupası Şampiyonu, Kick Light Dünya Kupası 3.sü, Light Contact Dünya Kupası 3.sü

Gölbaşında 2010'dan 2023 yılına kadar Sayısız ANKARA ŞAMPİYONU ,Sayısız ANKARA 2.Sİ, Sayısız ANKARA 3.sü, sayısız TÜRKİYE ŞAMPİYONU, sayısız TÜRKİYE 2.si ve sayısız TÜRKİYE 3.sü çıkartan Milli takıma sporcu kazandırıp Gölbaşı'nda İlk Milli Sporcu Yetiştiren TEK KULÜP VE TEK HOCA ŞENOL KAYSİ'dir!!devamını oku...
Adres: Gaziosmanpaşa Mahallesi 385.Cadde No:19/A (Gölbaşı İlçe Jandarma Yakını) Gölbaşı - Ankara


Bu spor dalında temel olarak yer alıştırmaları, barparalel, barfiks, halka ve kulplu beygir, ürdeş olmayan çubuklar, barfiks, denge kalası gibi temel olarak bunlar yer almaktadır. Cimnastik günümüze değin çokça talep gören ve kişinin kendisini her yönden gelişmesini sağlayan bir spor dalı olmuştur.

Oran cimnastik salonları bugün bu spor dalıyla ilgilenen tüm sporculara uzman ve alanında profesyonel ekibiyle beraber hizmet vermektedir. Hizmetin kalitesinden ve uygun fiyatından yararlanmak istiyorsanız o vakit doğru yerdesiniz demektir.