SÖĞÜTÖZÜ SPOR SALONU

blog yazısı ekle !

SÖĞÜTÖZÜ SPOR SALONU

Her yaştan kişinin hayat boyu yapması gereken bir şey vardır oda "spordur".Başkent Ankara'da nezih bir ortamda spor faaliyetlerini gerçekleştirmek istiyorsanız adresiniz mutlaka Söğütözü Spor Salonu olmalıdır.Big Town Academy

Cevizlidere

devamını oku... Adres: Cevizlidere Mahallesi 1243 Sokak No:10/B Cevizlidere-Ankara

G Training Vip

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:40 Bahçelievler - Ankara

Emsa Gym

Balgat

devamını oku... Adres: Oğuzlar Mahallesi Barış Manço Caddesi No:12/C Balgat-Ankara

Sportif Yaşam Kulübü Çukurambar

Çukurambar

SPORTİF YAŞAM KULÜBÜ - ÇUKURAMBAR

Çukurambar' da, kendini her zaman yenileyerek trendleri belirleyen, genç ve dinamik sağlıklı yaşam merkezi…

Profesyonel eğitmenlerin danışmanlığıyla hazırlanan ve koçluğuyla takip edilen, kişiye özel programlar; etkili, enerjik, eğlenceli aktif grup dersleri; ve modern ekipmanlar ile hedeflenen amaca, sağlıklı, zinde ve keyifli ulaşmayı sağlayan Sportif Yaşam Kulübü; 2006 Nisan ayından bugüne, Ankara' daki fitness endüstrisinin yönünü çizmektedir.

İlk tesisi 2006 Kasım ayında projelendirip, 2007 Ocağında faaliyete başlatan Sportif Yaşam Kulübü, artan talep karşında ikinci şubesini, Ankara'nın en prestijli lokasyonu olan Çayyolu' nda faaliyete geçirmiştir.

Kişiye özel hazırlanan zengin terapi çeşitlerinin, en uygun sistem ve cihazlarla, uzman terapistlerin güveniyle sunulduğu; hedefe ulaşmayı sağlayan, huzurlu bir bedensel ve zihinsel SPA (Çayyolu) yenilenme merkezinde kendinizi tekrar yenileyip yaşamın tüm stresinden kendinizi biraz olsun uzaklaştırabilirsiniz. .

Kulüp ruhunu farklı, ayrıcalıklı ve özel aktivitelerle yaşatan, alternatiflerle zenginleştirilmiş eğlence ve organizasyonları güvenle sunan, kurumsal ve misafir odaklı bir hizmet anlayışıyla, keyifli ve eğlenceli bir kulüp.

Aileler spor yaparken, çocukların güvenli ve sevgi dolu bir ortamda, spor, sanat, eğlenceli partiler ve eğitici-öğretici oyunlarla hoşça vakit geçirecekleri bir çocuk kulübü sizin için düşünülmüş hoş bir ayrıntı.

Doğru ve eksiksiz bilgilendirme ile, potansiyel üyeleri kurumsal anlayışla yönlendiren, cesaretlendiren ve heveslendiren ancak zorlamayan üyelik hizmetleri yönetimi olarak, sizi en yakın şubemize davet ediyoru

FITNESS - CARDIO

Her seviyede kullanıcıya hitap eden son teknoloji fitness-cardio ekipmanlarıyla sporunuzu yaparken, kendi beğendiğiniz müziği dinler, en sevdiğiniz TV programlarını da kaçırmassınız.

GYM-ZONE

Spor için tatlı kaçamak...
Yoğun iş temposu arasında spor yapmaya ne dersiniz? Kısıtlı zamanı olanlar, hızlı ve etkili sporu GYM-ZONE'da tekrar keşfedin.

AEROBIC 3E! DURMA HAREKETE SEN DE KATIL!

Grup dersleri; artık daha etkili, daha enerjik ve daha eğlenceli...
Sportif Yaşam Kulübü Ankara'da ilk defa 3E konseptini üyeleriyle buluşturuyor. Kendi dalında profesyonel ve uzman eğitmenlerle, her zevke ve seviyeye hitap eden grup dersleri artık daha Etkili, daha Enerjik ve daha Eğlenceli...

- pilates
- yoga
- spinning
- pilates matwork miniball
- fitball
- total body
-kangoojumps

SERBEST AĞIRLIK (free weight zone)

Artık kendi gücünüzü gösterebilirsiniz...
Kas ve kemik dokunuzu güçlendirebileceğiniz; vücudun her kas grubuna yönelik, ağırlıklarla yapılan, direnç eğzersizleri için tasarlanmış bir serbest ağırlık bölümü.

PERSONAL TRAINING

Yalnızca ''size özel'' eğitmen!

Spordan, beslenmenize, hayat tarzınızdan, yaşam planlarınıza kadar herşeyi beraber belirleyeceğiniz, kendi dalında uzman sertifikalı, kişisel fitness danışmanları Sportif Yaşam Kulübünde...

HAVUZ

Sportif Yaşam Kulübünde size özel bir havuz...
8x22 uzunluğunda 1,80 derinliğinde hijyenik, özel ısıtmalı ve size özel dinlenme alanıyla, yüzerken suyun enerjisini tekrar hissedin.

SAUNA

Sıcağın rahatlatıcı etkisi...
Sıcak sauna taşlarının üzerine döktüğünüz su sayesinde oluşan sıcak hava dalgası cildinizdeki gözenekleri açar, cildinizin tekrar canlanmasına yardımcı olur.

BUHAR ODASI

Buharın eşsiz gücü...
Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için, size özel dizayn edilmiş buhar odasında ihtiyaç duyduğunuz nemi tekrar kazansın.

SOYUNMA ODALARI

Ev rahatlığı...
En küçük detayların düşünülerek hazırlandığı, geniş iç hacimli dolapları, hijyenik duşları ve ferah ortamıyla evinizde yaşadığınız konforu Sportif Yaşam Kulübü'nde tekrar yaşayın...

ÇOÇUK KULÜBÜ

Siz spor yaparken çocuğunuza biz bakalım:)
Uzman eğitmenler eşliğinde, çocuklarınız hem eğlenip öğrenecekler hem de diğer arkadaşlarıyla keyifli oyunlar oynayıp onlarla arkadaş olacaklar.

Kullanım Saatleri:
Hafta içi: 14:00 - 22:00
Hafta sonu: 10:00-18:00
Çarşamba KAPALI

devamını oku...
Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Bagi's Plaza 43/1 Çukurambar-Ankara

HK Pilates Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: 1427. Cad. 1522 Sok. Merkez Sahil Sitesi A Blok Gökhan Apt. No: 10-A 100. Yıl-Ankara


Geniş bir mekânda uzman kadromuzla kas geliştirme, kilo alma, kilo verme, egzersiz, fitness, pilates, reformer, step aerobik gibi yetişkinlere özel faaliyetlerimizin dışında çocuklara özel jimnastik, trambolin ve spor eğitmeni yetiştirme gibi uygulamalarımızda mevcuttur. Söğütözü Spor Salonu olarak amacız, her yaştan insana yakışır bir hizmet çerçevesinde Ankara gibi bir metropolde, sporu yalnızca ihtiyaç değil aynı zamanda bir eğlence amacı olarak herkese sevdirmektir. Yoğun iş temposundan, stresten, vücudunuzda biriken yağlardan, kas kasılmalarından ve kronik uyku bozukluğuna kadar gidebilecek fizyolojik rahatsızlıklardan kurtulmak için çare arıyorsanız adresinizi kesinlikle biliyorsunuz.

Spor hayatımızın vazgeçilmemesi gereken bir parçasıdır. Öyle ki günümüz şehir hayatında her yere otomobillerle, metrolarla, yürüyen merdivenlerle gidiyoruz. Peki, bunun bize zaman kazandırdığı bir gerçek fakat madalyonun diğer yüzü ruh ve beden sağlımızdan, hayatımızdan ise ömür kaybıdır. Tıbbi verilere bakıldığında her geçen gün hastanelerin dolup taştığı, daha da vahim olarak ruh sağlımızın bozulduğu acı bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyleyse bu durumu nasıl değiştirebiliriz? İşte burada devreye Söğütözü Spor Salonu giriyor. Ankara da bulunan merkezimize başvurarak, ilk adımınızı bizimle atın ve hayatın daha yaşanabilir bir dünya olduğunu görün.

Bilindiği üzere Ankara için genelde memur kenti tabiri geçer. Bunun sebebi olarak masabaşı çalışan kişilerin saatlerce kalkmadan günde ortalama yedi saat işbaşında olduğu bir gerçektir. Bunun sonucu olarak aşırı kilo alma stresten kurtulmak için sigara gibi zararlı alışkanlıklara müptela olmanız içten bile değildir.

O halde başlangıcı yapmak için ne duruyorsunuz! Söğütözü Spor Salonu ailesine katılıp güzel bir hayatın, daha mutlu bir hayatın kapılarını aralayın. En son ne zaman derin ve güzel bir uyku çektiniz? En son ne zaman aynaya bakıp vücudunuzu gördüğünüzde mutluluk duydunuz? Bunların tam tersini şuan yaşıyor olabilirsiniz ancak bu durumun böyle gideceği bir kader değildir bunu sakın unutmayın.