TUNALI CROSSFİT

blog yazısı ekle !

TUNALI CROSSFİT

Crossfit her ne kadar günümüzde pek de bilinen bir spor dalı olmasa da yapılması yaygınlaşmış olan bir sahaya sahiptir. Bu spor dalı vücut üzerinde belli bir kondisyonu sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Dayanıklılık, esneklik, güç kazanımı bu spor dalının başlıca özelliklerindendir.Step Pilates

Tunalı

devamını oku... Adres: Barbaros Mahallesi Guniz Sokak No:33/2 Tunalı - Ankara

Over Gym

Tunalı

Ankara Tunalı'da bulunan personal training salonumuzda, alanında uzman eğitmen kadromuz ile sizlere kaliteli eğitim vermeye devam ediyoruz.
-Otopark
-Kişiye özel antrenman programı
-Kişisel Antrenör
-Hocalarla sürekli iletişim
-Temiz ortam
-Beslenme desteği
devamını oku...
Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:50/D Tunalı-Ankara

ATC Pilates

Tunalı

devamını oku... Adres: Kavaklıdere Mahallesi Tunus Caddesi No:6 Köprülü Apartmanı No:13 Kat:4 Tunalı-Ankara

Gorilbey Gym

Tunalı

devamını oku... Adres: Esat Caddesi No:115 Çankaya - Ankara


Bu spor dalı genel olarak atletizm hareketlerini kapsamaktadır. Bu yüzden kişinin vücudunu düzenli yapıldığı takdirde rahatlıkla forma sokar ve kişilerin ileri yaşamlarında sağlıklı bir hayat yaşamalarını sağlar. Bu spor ile birlikte koşmak, pedal çevirmek gibi sizi nefes nefese bırakacak, kalori harcatan ve zindelik sağlayıcı egzersizler çalışmaları yapılır. Böylelikle kaslar sıkılaşır ve estetik bir görünüm alır.

Tunalı crossfit salonları müşterisine uzman kadrosuyla beraber gündelik yaşam içerisinde kendilerini daha zinde ve iyi hissedecek bu spor dalını önermektedir. Bu spor dalıyla kişiler belli bir istikrarı sağladıkları sürece vücutları hem çok daha estetik bir görünüm kazanacaktır hem de kişiler sağlıklı bir yaşam süreceklerdir.

İlgili Videolar