Ankara Spor Merkezleri

Spor Merkezi Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Spor Merkezleri

VIP Spor Merkezleri

SportsA Life Club Yaşamkent
Pelops Sports Club Öveçler
Oranium Fit Oran
Sportem Wellness Çukurambar
Gym Complex Yaşamkent
Pilates Room Çankaya

Gold Spor Merkezleri

toplam 56 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ankara Spor Merkezleri

SPOR MERKEZLERİ

Spor merkezleri; genel anlamda çeşitli spor aktivitelerinin aletli ya da aletsiz yapıldığı yerlerdir. Spor faaliyetlerinin yanında müşterilerin rahatı düşünülüp Kapalı ya da açık arabalar için otoparkın da bulunduğu yerdir. Spor salonları ve fitness salonlarını kapsamaktadır. Spor salonları; spor merkezlerine oranla daha küçük alanlardır. Yine spor aktivitelerini yapıldığı aynı zamanda duş alabilecekleri yerler, sauna ve hatta havuzun da mevcut olduğu eğlenceli mekânlardır. Fitness salonları ise; yürüme, tempolu yürüyüş, aerobik gibi hareketlerin yapıldığı salonlardır.

Spor faaliyetlerini kendi kendinize yapabileceğiniz gibi bir uzman gözetiminde yapılması daha doğru ve kontrollü olacaktır. Çünkü yapılan yanlış ve bilinçsiz hareketler insanların sağlıklarını olumsuz etkileyebilir. Kalp atışlarının sayısının göz önünde tutularak kişilere göre hazırlanan spor faaliyetleri programları uygulanmaktadır spor merkezlerinde. Sağlık faktörünün yanı sıra insanlar spor merkezini hem çevre edinmek, hem de eğlenceli vakit geçirmek için tercih etmektedir. Son yıllarda Türkiye de sporun çeşitlenmesiyle ihtiyaç duyulan spor merkezlerinin sayısını arttırmıştır. İnsanların ve farklı kültürlerin yoğun olduğu Ankara da spor merkezlerine olan gereksinim her geçen gün artmaktadır. Ankara Halkının isteklerinde doğrultusunda açılan spor merkezleri en son teknolojik aletler ile farklı dekorasyonlarla hizmet vermektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ankara_Spor_Salonu

İnsanların bedensel ve zihinsel yorgunlarını spor merkezlerinde atarak daha dinamik daha fit ve daha sağlıklı yapıya kavuşacağı yerdir Ankara spor merkezleri. Bu tür yerlerde dikkat edilmesi gereken nokta temizliktir. Çünkü insanların sık kullandıkları yerlerin sürekli temizlenip, steril olması gerekir. Bu kadarla yetmeyip insanları beden temizliğine de dikkat etmektedir. Spor merkezlerinde denetimler sıklaştırılarak gerekli hijyen sağlanmıştır. Ayrıca aletlerin bakım ve onarımı da önemlidir. Bu konu mekân sahiplerine yöneliktir. Gelen müşterilerin zamanları kıymetlidir.

http://www.cankaya.bel.tr/pages/325/AHMET-TANER-KI...

Aletlerde oluşan arızalar Zaman kaybına yol açacaktır. Bununla beraber müşteri kayıpları kaçınılmaz olacaktır. Zamanında gerekli önlem ve tedbirlerin alınmasıyla hem müşteri memnuniyeti hem de mekân sahiplerinin yaşayacakları sorunlar önlenmiş olacaktır. Ankara Spor merkezlerine gelen katılımcıların uzmanlar tarafından verilen programları düzenli olarak uygulamalıdır ki yapılan sporda istenilen sonuçlar elde edilebilsin. Güler yüzlü çalışanlar spora olan odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

http://www.milliyet.com.tr/spor-salonu/