ETLİK-KEÇİÖREN OKÇULUK KURSU

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN OKÇULUK KURSU

KEÇİÖREN VE ETLİK CİVARINDA BULUNAN OKÇULUK KURSLARI

Ok ve yay birleşiminden oluşan okçuluk kişinin gelişimi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sporu yapan ilgili kişilerde bir yerden sonra fizyolojik olarak toparlanma gözlenir. Bilhassa kişinin kol ve ellerinde güçlenme söz konusu olduğu için fizyolojik olarak kişinin kaslarında gelişimi en çok o bölgelerde görmekteyiz. Erkeklerin ilgisini çeken bu spor dalı bugün kadınlar tarafından da tercih edilmektedir.


AŞAĞIDA KEÇİÖREN VE ETLİK CİVARINDA BULUNAN OKÇULUK KURSLARI LİSTELENMİŞTİR.

KURSLARI ARADIĞINIZDA "AnkaraSporMerkezleri.com Sitemize Özel İndirimi" SORUNUZ

Meteoroloji Spor Kulübü

Keçiören


devamını oku...
Adres: Kalaba Mahallesi Halıç Sokak No:1 Keçiören - Ankara

Basamak Spor Kulübü

Keçiören

devamını oku... Adres: Kanuni, Ümitova Cd No:7 Keçiören-Ankara (Genç Osman Anadolu Lisesi Spor Salonu)

Angora Okçuluk Spor Kulübü

Eryaman

Angora okçuluk olarak 2005 yılından bu yana içinde bulunduğumuz okçuluk branşı ile ilgili bilgi, beceri ve kazanımlarımızı sporculara aktarma çabası içerisindeyiz. Okçuluk adaptasyon ve konsantrasyona çok büyük katkılar sağlamaktadır. Dikkat eksikliğini gidermede önemli bir etkendir.

Okçuluk branşı 7 yaşından itibaren üst yaş sınırı olmaksızın yapılabilen nadir branşlardan biridir.
Okçuluk başarıya ve kazanmaya konsantre eder. Doğru nefes almayı sağlar. Kişinin öz güvenini yükseltir ve motive olmasını sağlar.

Angora okçuluk; sporun,disiplinin ve başarının adresi.
devamını oku...
Adres: Altay Mah. Orhanbey Cad. Galeria Avm Giriş Kat Eryaman - Ankara


KURSLARI ARADIĞINIZDA "AnkaraSporMerkezleri.com Sitemize Özel İndirimi" SORUNUZ

Okçuluk, olimpik yay, makaralı yaylı olmak üzere değişik yay türlerini içerisinde barındırmaktadır. Okçuluk kendi içerisinde bir disipline sahip olduğu için kişinin okuçuluk alanında tam olarak ne yapmak istediğine göre işlevi değişmekte olan bir spor dalıdır bu. Nitekim yukarıda bahsettiğimiz bu yay çeşitleri belli bir işleve sahiptir. Hepsi aynı işleve tabii tutulamaz.

Etlik ve Keçiören okçuluk kursu salonları uzman ekibiyle okçuluk alanında spor yapmak isteyen kişiler için kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Uygun fiyatta, yüksek kalitedeki bu hizmet tüm okçuluk sever kişiler için bulunmaz bir fırsattır.