MAMAK AÇIK HAVUZ – YÜZME

blog yazısı ekle !

MAMAK AÇIK HAVUZ – YÜZME

Yüzme kursları veyahut aktiviteleri yaz ayları için oldukça önemli bir şeydir. Ancak bazı kişiler vardır ki bu aktiviteyi sadece yaz aylarında yapmak istemezler aksine bunu kış aylarına da taşımak isterler. Dolayısıyla ilgili spor merkezlerine taleplerde bulunarak kış ayları için de kapalı havuz önerisinde bulunurlar. Ancak yaz ayları için elbette önemli olan açık havuz sistemidir. Böylelikle açık havuz sistemiyle beraber kişiler rahatlıkla suyun tadını çıkarıp, günün yorgunluğunu üzerlerinden atmış olurlar.Özdemir Spor Kulübü

Kızılay

ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ

Yavuz ÖZDEMİR
ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ BAŞKANI
BOKS-KICK BOKS MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ
MİLLİ HAKEM-KICK BOKS SİYAH KEMER 8.DAN

Kızılay Savunma Sanatları, Aikido, Karate, Taekwondo, Boks, Kickboks, Tae Bo


devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Cad. 41/22 Kolej-Kızılay-Ankara


Her ne kadar yüzme denilince kulağa sanki bu herhangi bir sporun eğlence dalıymış gibi gelebilir. Esasında bu spor dalı hem eğlenceli hem de kişinin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Günümüzde hemen hemen her spor salonunda muhakkak temel olarak bir yüzme salonu da bulunmaktadır. Bu noktada ilgili sporcuların bu alanda iyi araştırma yapıp kendilerine uygun spor salonlarını bulmaları gerekmektedir.

Bugün uzman kadrosuyla müşterisine 7/24 hizmet veren Mamak açık havuz – yüzme salonları ilgili aradığınız her şey burada. Kendiniz için iyi bir yerin araştırmasına girmenize gerek yok. Her şey burada!