Ankara B-Fit 30 Dakika Sistemi

B-Fit 30 Dakika Sistemi Ankara Spor Merkezleri

ANKARA - B-Fit 30 dakika ile neler yapılabilir?

Gelişen ve değişen spor dalları, estetik vücut ve zayıflama üzerine bir çok alan açılmıştır. Bu alanlardan bir tanesini de b-fit 30 dakika oluşturmaktadır. B-fit Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirilmiş bir alandır. Bu spor dalının amacı, sporu yapan kişinin kendi kuvveti kadar itme ya da çekme kuvvetiyle hareket eden fitness makineleri aracılığıyla yapılan özel bir spor programıdır. Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirildikten sonra tüm dünya içerisinde uygulan...
devamı...

Spor Merkezi Ara

Arama Sonuçları

Premium B-Fit 30 Dakika Sistemi

VIP+ B-Fit 30 Dakika Sistemi

VIP B-Fit 30 Dakika Sistemi

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
B-Fit 30 Dakika Sistemi Ankara Spor Merkezleri

ANKARA - B-Fit 30 dakika ile neler yapılabilir?

Gelişen ve değişen spor dalları, estetik vücut ve zayıflama üzerine bir çok alan açılmıştır. Bu alanlardan bir tanesini de b-fit 30 dakika oluşturmaktadır. B-fit Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirilmiş bir alandır. Bu spor dalının amacı, sporu yapan kişinin kendi kuvveti kadar itme ya da çekme kuvvetiyle hareket eden fitness makineleri aracılığıyla yapılan özel bir spor programıdır. Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirildikten sonra tüm dünya içerisinde uygulanmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Şimdi de Türkiye'de uygulanmakta olan b-fit 30 dakika ile başarılı sonuçlar alınmaktadır.

B-fit 30 dakikanın bir diğer adı da herkesin bildiği istasyon sistemidir. B-fit 30 dakikanın amacı belli aralıklarla yapılan aerobik ve aletli çalışmaların hepsinin birleşmesi ve bir arada yapılmasıdır. On beş saniyede bir aerobik ve aletli çalışmalar ile birlikte her 30 dakikada bir, bir turu tamamlaşmış olacağınız bu spor programı ile kendinizi daha fit hissedebilirsiniz. B-fit 30 dakika ile birlikte kilo vermekten daha çok incelmeyi ve fit bir vücüda kavuşmayı hayal edenler kısa süre içerisinde hayallerine ve istediklerine ulaşmış olacaklardır. Saatlerce yapılan spor ve sporun vermiş olduğu yorgunluktan uzakta sadece 30 dakika yapılacak olan bu spor programı ile kendinizi iyi hissedecek spordan sıkılmayacak ve spor yaparken zevk alacaksınız. Spor salonunun ve spor programlarının rutinleşmesinden ve sıradanlaşmasından sonra insanların spor hayatına renk katacak ve onların sıkılmadan spor yapmasını sağlayacak olan programın tamamına b-fit 30 dakika ile ulaşabilirsiniz. B-fit 30 dakika ile sadece kadınların değil erkeklerin de fit vücutlara ulaşması sağlanmaktadır.

B-fit 30 dakika ile esneme hareketleri, mekik, bel esnetmesi, itme ve çekme aleti ile üç tur tamamlanması, tekrar mekik çalışması ve soğuma hareketleri ile kısa zaman içerisinde sıkılmadan ve monoton spor programlarından uzakta sağlıklı bir spor programı ile karşı karşıya rahatlıkla çalışabilirsiniz. Klasik spor programlarının aksine spora ilk başlayanları sıkmadan onların kendisini güvende hissetmesini sağlamasını b-fit 30 dakika sağlayacaktır. B-fit 30 dakika aracılığıyla kilo vermekten çok daha çok vücudun sıkılaşması ve fit bir hale kavuşulması hayal edilmektedir.