Ankara Doğa Sporları Kampı

Doğa Sporları Kampı Ankara Spor Merkezleri

ANKARA DOĞA SPORLARI KAMPI

Doğa sporları, insanların serbest zamanlarında gönüllü olarak katıldıkları, doğa ile insanın bir arada olduğu, çeşitli organizasyonların yer aldığı, doğal veya düzenlenmiş ortamlarda yapılan birçok aktivitenin toplamıdır.

Doğa sevgisi ve doğada olma arzusu, fiziksel eylem yapma isteği, bedensel ve ruhsal rehabilitasyon ihtiyacı kendini geliştirme ve yeni beceriler kazanma, sosyal ilişki kurma, kalabalık ve monotonluktan kaçma isteği, rekabet ve başarı arzusu, mücadele ruhu gibi nede...
devamı...

Spor Merkezi Ara

Arama Sonuçları

Premium Doğa Sporları Kampı

VIP+ Doğa Sporları Kampı

Gorilbey Gym Tunalı
toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Doğa Sporları Kampı Ankara Spor Merkezleri

ANKARA DOĞA SPORLARI KAMPI

Doğa sporları, insanların serbest zamanlarında gönüllü olarak katıldıkları, doğa ile insanın bir arada olduğu, çeşitli organizasyonların yer aldığı, doğal veya düzenlenmiş ortamlarda yapılan birçok aktivitenin toplamıdır.

Doğa sevgisi ve doğada olma arzusu, fiziksel eylem yapma isteği, bedensel ve ruhsal rehabilitasyon ihtiyacı kendini geliştirme ve yeni beceriler kazanma, sosyal ilişki kurma, kalabalık ve monotonluktan kaçma isteği, rekabet ve başarı arzusu, mücadele ruhu gibi nedenler insan- ları doğa sporları aktivitelerine yönlendirmektedir.

Bir çoğumuzun kapalı mekân spor salonu ile deneyimi vardır. Günlük hayatlarımız arasında iş-ev arasındaki koşuşturmaların arasına sıkıştırdığımız, spor merkezleri çoğu zaman stres atma, kendimize zaman ayırma gibi sebeplerde gittiğimiz yerlerdir. Fiziksel olarak vücudumuzu güçlendirmek istediğimizde bir Fitness Salonu, kendine özgü hareketleri ile vücut kondisyonumuzu arttırmak için Plates Salonu şehir hayatının zorlukları arasında biraz nefes almamızı sağlar.

Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde kapalı spor merkezleri oldukça popülerdir. Fakat herkesin mutlaka bir Doğa Sporları Kampı fikri akıllarından geçmiştir. Doğa yürüyüşü, Dağcılık, Sportif kaya tırmanışı, tarihi ziyaretler, ata binme, koşu, bisiklet gibi farklı kategorilerde yapılabilen çok geniş bir tanım olan doğa sporları;

Dağa tırmanma, günü birlik yürüyüş, backpacing, kuzey yürüyüşü, hiking, dağ yürüyüşü, kayak, paraşüt, balonla gezme, dağ bisikleti, kayaking, kanyon yürüyüşü gibi birçok aktif sporu kapsıyor. İstediğiniz aktivitelerden oluşan Dağ sporları Kampı için deneyimli eğitimciler eşliğinde hizmet veren birçok profesyonel organizasyon kurumu mevcut. Tek yapmanız gereken hangi spor aktiivitelerini yapmak istediğinize karar vermek.

Hafif tempolu bir yürüyüş Trekking mi, raft adı verilen botlarla, akış hızı kuvvetli nehirlerde yapılan Rafting mi, teknik tırmanış malzemeleriyle belirli bir yükseklikten yapılan heyecanlı alçalma aktivitesi olan Abseiling mi daha ağır basıyor.

Belki de birçok aktiviteyi bir arada yapmak isteyeceğiniz bir paket programa katılmak isteyebilirsiniz Fiziksel, ruhsal her yönden size çok iyi gelecek bir Doğa Sporları Kampı aktivitesine zaman ayırın ve muhakkak katılın, doğayla iç içe, macera ve heyecanlı etkinliklerle kendinizi yenileyin.