Ankara Kangoo Jumps

Kangoo Jumps Ankara Spor Merkezleri

Kangoo Jumps

Mükemmel bir zayıflama sporu olan Kangoo Jumps için insan vücuduna yarayan birçok madde sayabiliriz. Bu nadide sporun eğitmenliğini Nihan Dubara adlı ünlü kişi yapmaktadır. Ayağa geçirilen aletle beraber kişi zıplayarak yürür ve sporun etkisi burada ortaya çıkar. Bu sporun en önemli özelliği NASA tarafından onaylanmış olmasıdır ve sadece bu spor onay alabilmiştir. İlginç bir özelliği ise bu sporun kaybolan direnci yerine getirmesi. Bunu bir örnekle açıklayacak olursak astronotlar uzaya gidip gelince direnç kaybeder...
devamı...

Spor Merkezi Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Kangoo Jumps Ankara Spor Merkezleri

Kangoo Jumps

Mükemmel bir zayıflama sporu olan Kangoo Jumps için insan vücuduna yarayan birçok madde sayabiliriz. Bu nadide sporun eğitmenliğini Nihan Dubara adlı ünlü kişi yapmaktadır. Ayağa geçirilen aletle beraber kişi zıplayarak yürür ve sporun etkisi burada ortaya çıkar. Bu sporun en önemli özelliği NASA tarafından onaylanmış olmasıdır ve sadece bu spor onay alabilmiştir. İlginç bir özelliği ise bu sporun kaybolan direnci yerine getirmesi. Bunu bir örnekle açıklayacak olursak astronotlar uzaya gidip gelince direnç kaybederler ve Kangoo Jumps onların kaybettiği direnci,onlara geri verir.

Saatlerce spor yapıp çok az kalori yakarız günlük hayatta. Ama bu spor tahminlerin üzerinde kalori yaktırıyor. Bir saat içinde yaklaşık bin beş yüz kalori yaktırabilme özelliğine sahip. En büyük selülit düşmanı olma özelliğiyle de değerini büyük oranda koruyor. Şikayetçi olduğunuz aklınıza gelebilecek her bölgenizi,göbeğinizi, kalçalarınızı, kollarınızı, bacaklarınızı ve daha birçok bölgenizi inceltebilme gibi mükemmel bir özelliğe sahip. Kangoo Jumps kaslarınızı geliştirir, iskelet yapınızı sağlamlaştırır ve böylece kemik erimesi riskini de hafifletmiş olur.

Nefes alabilmenizi kolaylaştırır,nefesinizi açar ve bu sayede vücudunuza daha çok oksijen girmesini sağlar. Normalde çok yorulunca kan basıncında aşırı derecede bir dengesizlik oluşur ve uzun süre böyle devam eder. Bu spor kan basıncı dengesizliğinin kısa tutulmasına yardımcı olur böylece olası bir zarardan kurtulmuş oluruz. Kalbinizin yükünü azaltır ve kalbin daha etkili çalışmasına yardımcı olur. Çok önemli bir özelliği de kas hücrelerinin içindeki mitokondri sayısını arttırır. Bu da vücudun dayanıklılığının artması demektir,vücut daha dayanıklı hale gelir.

Egzersiz eksikliği nedeniyle vücudun birçok yerinde birçok ağrılar meydana gelmektedir. Sırt ağrıları, boyun ağrıları ve baş ağrıları bunlardan bazılarıdır. Egzersiz yapıldığı için bu dolaylı yoldan oluşan baş ağrılarını, sırt ağrılarını ve boyun ağrıları gibi birçok ağrının yok edilmesine yardımcı olur. Dikkat eksikliğini azaltır veya konsantre olmamız gereken bir iş yaparken, kitap okurken, dikkat gerektiren bir iş yaparken dikkatimizin artmasını sağlar.

Kadınların en büyük şikayetlerinden biri adet ağrılarıdır. Bu spor kadınların korkulu rüyası olan adet ağrılarını kesmeye yardım eder. Herhangi bir fiziksel engeli olmayan, kötü rahatsızlıkları bulunmayan herkes bu sporu gönül rahatlığıyla yapabilir. Ama bir uzman tarafından yardım alınması ilk aşama için çok önemlidir.