Ankara Kudo MMA

Kudo MMA Ankara Spor Merkezleri

ANKARA Kudo Mma

Kudo Mma dövüş sanatı senelerdir günümüze gelmiş gözde dövüş sanatlarından bir tanesidir.Birçok ülkede yaygın olarak yapılan bu spor oldukça keyif vericidir. Sizlere kudo mma'nın nasıl oynandığına dair bilgiler vermek istiyorum. Kudo dövüş sanatında daha iyi ve kaliteli dövüşebilmek için belli zaman aralıklarında kemer imtihanları dediğimiz olaylar neticesinde, yani dövüşerek elde edilir. Tabi ki bu zorlu yolları aşabilmek için çeşitli imtihanlarda öğrenciler KUDO, diz-dirsek, tutuş atışların serbest olduğu maçlar yapara...
devamı...

Spor Merkezi Ara

Kudo MMA Ankara Spor Merkezleri

ANKARA Kudo Mma

Kudo Mma dövüş sanatı senelerdir günümüze gelmiş gözde dövüş sanatlarından bir tanesidir.Birçok ülkede yaygın olarak yapılan bu spor oldukça keyif vericidir. Sizlere kudo mma'nın nasıl oynandığına dair bilgiler vermek istiyorum. Kudo dövüş sanatında daha iyi ve kaliteli dövüşebilmek için belli zaman aralıklarında kemer imtihanları dediğimiz olaylar neticesinde, yani dövüşerek elde edilir. Tabi ki bu zorlu yolları aşabilmek için çeşitli imtihanlarda öğrenciler KUDO, diz-dirsek, tutuş atışların serbest olduğu maçlar yaparak kendilerini bu dövüş sanatında daha da ileriye götürmek için gayret ederler.
Bu dövüş sanatının öğreniminde büyük başarı yakalayan Ankara birçok dövüş sanatçısının gözde yeridir. Bu dövüş sanatlarında en uygun yerler genellikle spor salonu olmaktadır. Oynanan müsabakalarda karşındaki ve kendi can güvenliği için yüzü tamamen kapatan bir korumalık ve sert bir kumaştan yapılmış ince bez eldivenler kullanılır. Oynanan müsabakalarda bu tür kurallara uymak kesinlikle zorunludur.

Bunun eğitimi de fitness salonu gibi yerlerde verilmektedir. Kaval kemiği koruyucusunu kullanmak ayrıca safe guard kullanmak kesinlikle yasaktır. Hızlı olmamak şartı ile tekme, yumruk,diz,dirsek, serbest kılınmıştır. Bu tür eğitimler yetişen öğrencilere spor merkezi gibi yerlerde detaylı şekilde verilmektedir. Dövüşen kişilerin müsabaka boyunca iki kez yerde otuz saniye süre ile dövüşmelerinde serbest kılınmıştır. Yaptığınızın dövüşlerin size puan derecesi getirebilmesi açısından yaptığınızın vuruşların rakibinizi sarsacak ve yıkacak düzeyde olması gerekmektedir. Bunun içinde vücudunuzun çok dinç olması gerekmektedir.
Yetişen kişilerinde bu tür eğitimleri pilates salonu dediğimiz yerlerde detaylı verilmektedir. Maç süresi toplamada üç dakika sürmektedir. Maçlara hazırlanılırken maçlar çok stresli ve kavgalı geçtiği için alınan eğitimler de bunlara bakarak bir hayli zor geçmektedir. Çünkü bu tür dövüş sanatları çok sarsıntılı bir oyunuda zevk veren bir spor sanatlarından bir tanesidir. Bu dövüş sanatı insanların daha dinç olması ve daha çok kendileri geliştirebilmesi açısından önemlidir.

Bu spor ile üzerinizdeki bütün stresleri atarak rahatlayabilecek ve vücudunuzun gelişmesinde büyük katkı sağlayabileceksiniz. Kudo mma aslında geçmişten günümüze kadar gelen çok önemli bir dövüş spor sanatıdır. Dövüş oyunlarının gözdesi olan bu spor sanatı günümüzde birçok kişi tarafından beğeni ile takip edilmektedir. Kudo mma ile gerçek dövüş oyunu için sizleri de bu oyunla tanışmaya bekliyoruz.