ANKARA ETLİK SPOR SALONU

blog yazısı ekle !

ANKARA ETLİK SPOR SALONU

Ankara Etlik Spor Salonu sağlıklı kalmanı ve fit olmanız için yıllardır uzman bir ekibi ile çalışmaktadır. Zayıflamak istiyorsunuz ve bunu başaramıyorsunuz. Her gün yemenizden kısıyorsunuz. Aç kalıyorsunuz ve acı çekiyorsunuz. Bunu bu şekilde yapmanız hem size zarar verecek hem de sizi çok acı çektirecek bir yöntemdir. Sizin sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmeniz için her gün spor yapmanız gerekmektedir. Spor birçok hastalığı iğleştiren bir güçtür. Kan dolaşımını düzene sokar, nefes alış verişlerinizi kontrol altında tutarak sizi birçok hastalıktan korur.Level Up Fitness Center

Keçiören

Level Up 2015 yılında Mustafa Yaman ve Samet Çetin ortaklığında LEVEL UP FITNESS CENTER adıyla Tepebaşı Mahallesi Çığ Sokak No:62 Keçiören Ankara adresinde kurulmuştur. Profesyonel işletmecilik anlayışıyla en iyi ve en sağlıklı şekilde hizmet vermek için profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sağlıklı yaşam, sağlıklı spor için sürekli yenilikler ve araştırmalar yaparak hizmet kalitesini en yüksek seviyeye taşıyoruz. Aileler çocuklarını çocuk kulübüne getirip onlar spor yaparken çocukların da eğlenerek veya ödevlerini yaparak ebeveynlerini bekleyebilirler. Spor sonrası Teras Cafe'de dinlenmek, kısacası yaşam seviyenizi yükseltmek için gerekli hizmeti vermeye hazırız.devamını oku...
Adres: Tepebaşı Mahallesi Çiğ Sokak No: 62 Keçiören-Ankara

Personal Trainer Yusuf Bayar

Yenimahalle

Ankara Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri Fakültesi Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü mezunuyum.

15 yıldır aktif olarak spor ve egzersiz yapmaktayım.

2.kademe fitness Antrenörlük 2.kademe pilates antrenörlük, 2 kadme yüzme Antrenörlük Cerrah Paşa Tıp ve Yeditepe Sportsdan Medikal egzersiz eğitimi aldım, yaklaşık 1 yıl sürdü, tez ile bitirdim.

Yeditepe sporstdan personal trainar ve fonksiyonal antrenman eğitimleri aldım.

devamını oku...
Adres: Kişiye özel Ankara'nın her semtinde ders verilir.

Fetih Spor Akademisi

Keçiören

Bünyesinde Bulundurduğu Alanında Uzman Profesyonel Eğitmenler sayesinde besyo hazırlık, taekwondo, kick boks, muay thai, boks, cimastik, yüzme çalışmalarında size dünya standartlarında eğitim sağlar

Amacımız; tarzınız ne olursa olsun en uygun fiyat ile bünyemizde bulunan branşlarımızda en iyi eğitimi verirken, öğrencilerimize temel değerlerin yanı sıra saygı, disiplin, zihinsel odaklanma, benlik saygısı, özgüven, çeviklik gibi yaşam becerilerini aşılamaktır. Kazandığınız bu beceriler hayatta karşınıza çıkabilecek herhangi bir engelle kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacaktır.

Derslerimizde, her yaşa uygun olarak (5-70), kas kütlenizi artırmak, zayıflamak, sıkılaşmak, yağ yakımı ile sağlıklı bir vücuda kavuşmanız, esnekliğinizin artması ve etkili savunma tekniklerini öğrenmeniz ile de kendinize olan güveninizin artması için size eğlenceli bir yol sunar.

Eğitmenlerimiz hayatta başarılı olmanız için kişisel hedefler kurmanıza ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.Kendiniz için zaman ayırıp, salonumuza gelerek eğitmenlerimizle tanışın ve sizlere sıcak, samimi bir antrenman ortamında öğrenmeniz için sizlere sunduğumuz fırsatlarımızı görün.

Fetih Spor Akademisi bünyesinde 8 yıldır Aktif olarak öğrencileri hayallerine ulaştıran Fetih Besyo Hazırlık kurslarımız 2018 sezonu antrenmanlarına başlamıştır.

Hazırlık sürecinde bizi tercih eden öğrencilerimize 8 senelik tecrübemiz geçmiş yıllarda kazanan öğrenci oranlarımız , alanında uzman antrenör kadromuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.

TİCARET İÇİN DEĞİL BAŞARI İÇİN
devamını oku...
Adres: Pınarbaşı Mah. Ark Cad. No:17/A Keçiören-Ankara

Maksimum Spor Merkezi

Etlik

Maksimum Spor Merkezi - Etlik Spor Salonu

Maksimum Spor Merkezi - Salonumuz hafta içi 10:00--23:00,cumartesi 10:00--21:00,pazar günleri 12:00--17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Fitness ve vücut geliştirme,taekwon do,kickboks dallarında saat ve gün kısıtlaması yoktur,bay bayan karışıktır.

Mesajlara cevap veremiyoruz, Telefon numaralarını kullanırsanız daha anlaşılabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maksimum Spor Merkezi
devamını oku...
Adres: Aşağı Ayvalı Mah. Üçbaş Caddesi No: 26/17 Etlik-Ankara

Keçiören FSA Bayanlara Özel Spor Merkezi (Fetih)

Keçiören

Sadece Bayanlara Özel Bir Salon
Ferah Bir Çalışma Ortamı
Profesyonel Bir Ekip
Bireysel ve Grup Olarak Çalışma İmkanı
Vücut Tipine Göre Egzersiz Programı
Modern Bir Spor Salonu
Sporun Ötesine Geçen Samimi Bir Ortam
Hijyenik Soyunma Odaları ve Duş İmkanı
Haftanın Her Günü Çalışma İmkanı
Kişiye Özgü Çalışma Programı
Ücretsiz Pilates,Zumba Grup Dersleri
"KADROMUZ TAMAMEN PROFESYONEL BAYAN EĞİTMENLERDEN OLUŞMAKTADIR."
İletişim : 0.312 357 1453 -0.546 927 07 71
Bayanlara Özel Spor Merkezi bir " Fetih Spor Akademisi " Kuruluşudur.devamını oku...
Adres: Pınarbaşı Mah. Şehit Hakan Turan Cad. No: 12/C Keçiören-Ankara


Bunu başarabilmeniz için Ankara Etlik Spor Salonu sizin hizmetinizdedir. Yıllardan beri bu işte uzmanlaşarak sizi belli bir sporda hem geliştirecek hem de siz bu şekilde zayıflayacaksınız. Daha sağlıklı bir gün geçireceksiniz. Spor her zaman yaşamımızda olması gereken bir şeydir. Sporsuz bir yaşam olduğunda şuan karşımıza bir zarar çıkmasa bile ileride çıkacaktır. Bacaklarda sorun kalpte sorun gibi bir dolu sorun çıkmaktadır. Spor yapan insanlar kaç yaşına gelirse gelsin sağlıklı yaşamaktadır. Ankara Etlik Spor Salonlarına gidin ve bunun farkını yaşayın.

Etlik Spor Salonu sizin her sıkıntınıza derman olacaktır. Zamanınız size çok kalıyor ve evde sıkılıyorsunuz. Ya da işte vaktinizi çok harcıyorsunuz asosyal bir yaşam sürmek istemiyorsunuz. Bunun için hemen Etlik Spor salonuna kayıt olun ve her boş vaktinizde gidin eğlenerek vakit geçirin. Güzel vakit geçirmek yaz, kış her zaman sosyal olabilmek için iyi bir fırsat. İstediğiniz bir spor dalını seçin ve bu spor dalında uzmanlaşın. Dışarıdaki dünyanızdan daha farklı bir amacınız olsun.

Aklınızda birçok sıkıntı varsa bile bir an yaptığınız sporu düşünerek mutlu olun keyfinizi çıkartın. Dışarıdaki tüm stresinizi atın. Ankara Etlik Spor Salonu her semtte bunuyordur. Siz size en yakın olanına giderek yorulmayın. Etlik Spor Salonları her yere kurulmuştur. Sağlıklı bir gün, bir yıl ya da tüm yaşam geçirmek için hemen gidin ve zaman kaybetmeyin. Güzel zamanlarınızı burada harcayın. Voleybol, tenis, futbol, masa tenisi gibi birçok spor dallarından istediğinizi seçin ve hemen başlayın.