TUNALI AÇIK HAVUZ – YÜZME

blog yazısı ekle !

TUNALI AÇIK HAVUZ – YÜZME

Geçmiş çağlardan bu yana yüzmenin hem mental hem de fizyolojik açıdan kişiye ne gibi şeyler sunmakta olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla şu bir kaçınılmaz ki su dallarındaki sporlar kişilerin sadece spor yaptığı bir yer olmaktan çıkıyor. Zira bu tip sporsal etkinlik alanları kişinin kişisel gelişiminin de tamamlanmasında etkin bir rol üstlenir.Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara

Gorilbey Gym

Tunalı

devamını oku... Adres: Esat Caddesi No:115 Çankaya - Ankara


Spor dallarında hepsinin farklı işlevleri vardır: koşmak, pilates yapmak, basketbol oynamak gibi spor dallarının hepsi kişiye farklı özellikler kazandırmaktadır. Yüzmek kişiye diğer spor dallarından farklı olarak hem yaşama dair sosyolojik olarak etki eder hem de kişinin kişisel gelişimiyle birlikte hem formal olarak görünüşünde daha iyiye gitmesini sağlar hem de sağlık açısından uzun yaşamanın kapısını aralar.

Tunalı salonları müşterisine sağlamış olduğu ayrıcalıklar çerçevesinde onlara sadece güzel bir görünümün sözünü vermez aynı zamanda sağlıksal açıdan da kişilerin huzurlu bir şekilde yaşamlarını ileride de sürdürebileceği fırsatını verir.