Deniz Spor Kulübü

  • Şehit Gönenç Caddesi No:16/A (Eski maltepe pazarı karşısı) Çankaya-Ankara

Fotoğraflar

Bilgi

Genel Bilgi

''Deniz Spor Kulübü'' 2012 Yılından Bu yana Ankara Demirtepe' De Hizmet Vermektedir. Sıcak, samimi ve aile ortamında rahat bir şekilde antrenman yapabilmeniz için, özenle seçtiğimiz hoca ve öğrenci kadromuzla sizlerede eğitim vermek istiyoruz. Alanında Uzman Kadrosu İle Mma, Kickboks, Muaythai, Pilates, Aletli Pilates (Reformer), Zumba, Streching Bölgesel Çalışma v.b, Branşlarından herhangi biri ile hayatınıza farklı bir deneyim katabilirsiniz. İster amacınız profesyonel bir sporcu olmak olsun, ister amacınız spor yapıp formda kalmak olsun, Bizimle hedefinize ulaşacaksınız. Haftanın belli günlerinde grup egzersizlerine katılabileceğiniz gibi, istediğiniz eğitmenden bire bir özel ders alıp gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

Hizmetler

Bayanlara Özel Bayanlara Özel Spor Merkezi Boks Cardio Cimnastik Kursu Dans Kickboks MMA
Muay Thai Personal Trainer Personal Training Pilates Pilates Aletli Pilates Reformer Pilates Trainer Pilates-Yoga
Savunma Sanatları Savunma Sporları Taekwondo Taekwondo Çocuklar için Taekwondo Poomsae Wing Tsun (Wing Chun) Yoga Zumba

Park Yeri

Park Yeri Var, Yakında Park Yeri Var

Park Yeri Kapasitesi

10

Özellikler

Bekleme Salonu, Boks Ringi, Cafe, Cimnastik Stüdyosu, Circuit Alanı, Dinlenme Salonu, Duş, Giyinme Odası, Kablosuz İnternet, Klima, Kum Torbaları, Okuma Köşesi, Olimpik Ağırlık Merkezi, Park Yeri, TV, Vitamin Bar, Otopark (Ücretsiz)

İç Mekan Kapasite (Oturarak)

20

İç Mekan Kapasite (Ayakta)

200

Dış Mekan Kapasite (Ayakta)

200

Fiyat Aralığı

2

TV

1

Sigara İçilebilen Alan

Hayır

Geçerli Kredi Kartları

Visa, Mastercard

Çalışma Saatleri

Pazartesi 10:30 - 21:30
Salı 10:30 - 21:30
Çarşamba 10:30 - 21:30
Perşembe 10:30 - 21:30
Cuma 10:30 - 21:30
Cumartesi 10:30 - 16:00
Pazar KAPALI

Harita

Video

Genel Bilgi Yazısı

''Deniz Spor Kulübü'' 2012 Yılından Bu yana Ankara Demirtepe' De Hizmet Vermektedir. Sıcak, samimi ve aile ortamında rahat bir şekilde antrenman yapabilmeniz için, özenle seçtiğimiz hoca ve öğrenci kadromuzla sizlerede eğitim vermek istiyoruz. Alanında Uzman Kadrosu İle Mma, Kickboks, Muaythai, Pilates, Aletli Pilates (Reformer), Zumba, Streching Bölgesel Çalışma v.b, Branşlarından herhangi biri ile hayatınıza farklı bir deneyim katabilirsiniz. İster amacınız profesyonel bir sporcu olmak olsun, ister amacınız spor yapıp formda kalmak olsun, Bizimle hedefinize ulaşacaksınız. Haftanın belli günlerinde grup egzersizlerine katılabileceğiniz gibi, istediğiniz eğitmenden bire bir özel ders alıp gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.Ankara Maltepe - Deniz Spor Kulübü - Bayanlara Özel, Personal Training, Pilates-Yoga, Savunma Sanatları