ÇAYYOLU - ÜMİTKÖY - KONUTKENT - YAŞAMKENT - İNCEK SPOR-PİLATES SALONLARI-SPOR OKULLARI

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU - ÜMİTKÖY - KONUTKENT - YAŞAMKENT - İNCEK SPOR-PİLATES SALONLARI-SPOR OKULLARI

ÇAYYOLU - ÜMİTKÖY - KONUTKENT - YAŞAMKENT - İNCEK
SPOR SALONLARI - PİLATES SALONLARI - SPOR OKULLARI

AnkaraSporMerkezleri.com olarak Çayyolu, Ümitköy, Konutkent, Yaşamkent ve İncek civarında bulunan spor salonlarını, pilates salonlarını ve spor okullarını sizin için listeledik.


Bu sayfada yer alan salonlar size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Salonların Detaylı Bilgilerini sayfanın aşağısında okuyabilirsiniz.

Sportif Yaşam Kulübü Çayyolu – Çayyolu Spor Salonu

Ankara İhtisas Çocuk Spor Eğitim Merkezi – Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (530) 237 84 44

Deluxe Vogue Spor Club - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (312) 235 11 18

Park Life Club - Çayyolu Spor Salonu

Switch Zone Pilates Çayyolu - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (507) 948 06 49

Çayyolu Pilates - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (312) 240 44 43

Reactive Personal Training & Pilates - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (312) 240 53 02 / 0 (541) 476 13 45

Dizem Sağlık Spor Merkezi - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (312) 467 51 37

Stüdyo Exercise - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (539) 314 04 93

Türk Telekom Basketbol Okulları – Çayyolu - Çayyolu Spor Salonu - Tel: 0 (507) 577 37 70 / 0 (312) 225 30 35

Grenada Life Personal Training Beauty - Ümitköy Spor Salonu - Tel: 0 (533) 603 20 62 / 0 (312) 236 40 62-72

Oceansa VIP Personal Training - Ümitköy Spor Salonu - Tel: 0 (535) 851 10 54

Kent Dans Pilates - Ümitköy Spor Salonu - Tel: 0 (312) 235 74 35 / 0 (543) 408 90 05

Ocean Sport Akademi - Ümitköy Spor Salonu - Tel: 0 (312) 236 33 46 / 0 (312) 235 54 53 / 0 (545) 906 04 83

Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi - Yaşamkent Spor Salonu - Tel: 0 (312) 240 55 95 / 0 (552) 240 55 95

Sportsa Life Club - Yaşamkent Spor Salonu

Gym Complex - Yaşamkent Spor Salonu - Tel: 0 (312) 920 01 80

19 Fit Pilates - Yaşamkent Spor Salonu - Tel: 0 (532) 645 10 91

Yaşamkent Koryo Spor Kulübü - Yaşamkent Spor Salonu - Tel: 0 (312) 217 61 62 / 0 (545) 665 44 95

Air From Spor Stüdyosu - Yaşamkent Spor Salonu - Tel: 0 (542) 375 03 18

Gym Boom - İncek Spor Salonu - Tel: 0 (312) 461 04 96 / 0 (530) 061 78 78

Galea – Power Plate - Bilkent Spor Salonu - Tel: 0 (532) 760 63 20 / 0 (312) 260 75 75

The Beats Pilates Personal Training - Eskişehir Yolu Spor Salonu - Tel: 0 (542) 640 90 90 / 0 (312) 287 61 49 / 135 Dahili

Ncm Personal Training

Yaşamkent

Neden NCM PERSONAL TRAİNİNG ?"NCM SİZİ GÜÇLÜ,SAĞLIKLI,SPORCU YAPAR "

NCM alanında uzman eğitmen kadrosu ile tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlanan programlar dahilinde "POSTÜR ANALİZİ,EKLEM HAREKET AÇIKLIĞI,DURUŞ BOZUKLUĞU VE KASSAL KUVVET " testleri ile sizleri sağlıklı bir bedene sahip olmak ile birlikte aynı zamanda branşa yönelik eğzersizler ile verimli,yetenekli sporcular yetiştirmektedir.

Sizde bilinçli ve güvenli sporu hayatınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız sizide NCM PERSONAL TRAİNİNG'e bir kahve içmeye bekleriz.devamını oku...
Adres: Konutkent Mahallesi 2983 Cadde No:72/A Yaşamkent-Ankara

Grenada Life Personal Training Beauty

Ümitköy

Grenada Life Personal Training Beauty - Ümitköy Pilates

Grenada Life Personal Training and Beauty Center kişiye özel programları uzman eğitmenler ile hazırlayan butik bir spor ve güzellik merkezidir.

Grenada Life'ın rahat, huzurlu ve misafirperver ortamında spor, güzellik, beslenme ve zindelik bir arada sunularak, üyelerin yaşam alışkanlıklarını sağlıklı yönde değiştirecek kalıcı alışkanlıkları kazanmaları hedeflenmektedir.

Kişiye özel antrenman, güzellik ve beslenme programları üyelerin yaşam alışkanlıklarına, koşullarına, yaşlarına ve beklentilerine göre hazırlanmaktadır ve izlenmektedir böylelikle üyelerin bu programları düzenli uygulamaları ve en çok yararı elde etmeleri güvence altına alınmaktadır.

Grenada Life Personal Training & Beauty Merkezimizde Pilates, Fitness, Core Training, Functional Training, Cardio, Stretching gibi özel programlar konusunda uzman ekipler ile takip edilmektedir. Kişiye özel postür analizleri, yağ ve kas analizleri, fitness testleri, kaliper ölçümleri ile dayanıklılık, kuvvet ve esnekliğin gelişiminin kontrolü, fiziksel rahatsızlıkların sağlık yönünde desteklenmesi ve yaşlılık öncesi sürece hazırlama konularında hizmet vermekteyiz.

Grenada Life Personal Training & Beauty Merkezimizde spor sonrası kişiye özel cilt, vücut bakımı hizmetleri ile üyelerimiz kendilerini yenilenmiş, rahatlamış hissetmeleri ve kulübümüzde keyifli zaman geçirmeleri saglanmaktadır.

Uzman diyetisyenlerimiz tarafından üyelerimize günlük yaşamda uygulanabilen, kendilerini daha sağlıklı ve zinde hissetmelerini sağlayan beslenme programları hazırlanmaktadır.

GRENADA LIFE PERSONAL TRAINING

Uzman eğitmenlerden alınan ölçüm sonuçlarına göre kuvvet, dayanıklılık, esneklik ve postür düzenlenmesine yönelik fitness, cardio ve pilates programlarının kişiye özel olarak birleştirilmesi ve diyetisyenler tarafindan hazırlanan özel beslenme programlari ile bu kişiye özel programların desteklenmesidir.

Bu programlar uzman eğitmenlerden oluşan ekip çalışması ile bütünlük kazanıyor. Ekibin yaptığı haftalık özel toplantılarla üyelerin gelişimleri yakından takip ediliyor. Altı sekiz haftalık programlar sonunda testlerin tekrar uygulanması ile programların verimlilikleri değerlendiriliyor ve üyemizin ihtiyaçlarına yönelik yeni programlar hazırlanıyor.

PERSONAL TRAINER bütün bunların aksamadan yapılması için kişilerin motivasyonunu en yüksek seviyede tutar, ayrıca kişilerin beklentileri doğrultusunda yaşam kalitelerini yükseltecek alışkanlıklar kazandırır. Böylece hedeflenen sonuca ulaşmak kaçınılmazdır.

GRENADA LIFE PERSONAL TRAINING SİSTEMİ ile bilimsel kişiye özel egzersiz programları ve her zaman yanınızda olan eğitmeninizle, günden güne vücudunuzun nasıl sağlıklı şekillendiğini yaşayarak görerek ve eğitmeniniz ile karşılıklı geri bildirim vererek sonuçları gördükçe mutlu olacaksınız.

Yaşam kalitesini arttırmak için hayatın içine sağlıklı yaşam amaçlı sporu katmanın gerekli olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat bunu yaparken bilinçli ve bilimsel yaklaşmak da akıllıca bir yaklaşımdır. Sağlık amaçlı spora başlarken veya fiziksel uygunluğun ve zindeliğin arttırılması istenirken profesyonel yardım almak hem yapılan egzersizin kalitesini arttıran hem de ulaşılmak istenen hedefe yönelik önemli bir çalışma olacaktır.

PİLATES

 • Uzun süre bilgisayar karşısında oturuyor musunuz?
 • Esnekliğinizi artırmak mı istiyorsunuz?
 • Eski bir rahatsızlığınızdan dolayı ağrılarınız mı var?
 • Sıkı ve düz karın mı istiyorsunuz?
 • Sırt ağrılarından mı şikayetçisiniz?
 • Duruş bozukluğunuz mu var?
 • Vücudunuz kadar zihninizide de rahatlatmak ve zindelik mi kazanmak istiyorsunuz?
 • Eğlenceli bir egzersiz programı mı uygulamak istiyorsunuz?
Hollywood'un en parlak yıldızlarının güzelliklerini borçlu olduğu 'Pilates' yöntemini tüm Pilates Ekipmanları ile Grenada Life' ta uygulayın.

10 seans sonunda kendinizi iyi hissedecek, farkı hissetmeye ve vücudunuzu tanımaya başlayacaksınız.

20 seans sonunda yeni bir vücuda sahip olmaya başlayacak, farkı görecek ve fiziksel uygunluk düzeyini arttıracaksınız.

30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olacaksınız.

BESLENME

Grenada Life Personal Training and Beauty Merkezinden bir ilk daha...

Kişiye özel postür analizleri, egzersiz konsültasyonları, fitness değerlendirmeleri ve beslenme programları ile hedefinizi en iyi şekilde belirleyerek, sağlıklı ve hızlı adımlar ile sonuca beraber ulaşırız.

Kilo vermede dikkat edilmesi gereken önemli husus kiloların kalıcı olarak verilmesidir. Yoksa sürekli olarak kilo alıp veren bir vücut çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilir.

Vücudumuz alınan ve verilen kilolara kolayca uyum sağlayan ve onları korumaya alan bir programa sahiptir. Böylece diyet yapılmaya başlanıldığından itibaren organizmamız eski kiloyu korumak için bir mücadeleye girer. Birdenbire çok düşük kalorili diyetler uygulanırsa organizmayı bu duruma karşı çıkar ve bazal metabolizmayı uyarır. Yavaş çalışmaya başlayan metabolizma ise kilo verme sürecini yavaşlatır. Bu nedenle günlük kalori miktarı birdenbire değil yavaş yavaş azaltılır.

Diyet ''kişiye özel'' olmalıdır. Çünkü her bedenin ihtiyacı, alması gereken protein, vitamin ve karbonhidratlar farklıdır. Bu nedenle bir diyetisyen kontrolünde bilinçli olarak kilo verilmesi gerekir.

Fazla kiloların birden çok nedeni vardır. Örneğin hormon bozuklukları, troid bezinin az çalışması, şeker hastalığı, kan şekeri düşüklüğü gibi sorunlar fazla kilo sebebi olabilir. Öncelikli olarak bu durumların araştırılması ve uygun şekilde doktor gözeriminde ele alınması gerekir.

Kilo verme, ciddi anlamda kararlılık ve iç disiplin isteyen bir süreçtir. Bu disiplin ve kararlılık sağlanamazsa kilo verme durumu güçleşir.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsak yapabileceğimiz en doğru şey kişiye özel uygulanacak uygun bir egzersiz programıyla diyeti desteklemek olacaktır.

Aşırı yoğun bir egzersiz ve bununla birlikte aşırı kısıtlanmış bir diyet yapılabilecek yanlışlar arasındadır. Bu durum kilo koruma sürecini oldukça zorlaştırır. Herkesin kendi yaşam standartlarına uygun bir şekilde düzenli egzersiz yapması gerekir.

Zayıflama sürecinde, düzenli ve kişiye özel bir diyetle birlikte düzenli bir egzersizin, en basitinden yürüyüşün yapılması gerekir. Bu yüzden haftada 3 kez en azından yarım saatlik yürüyüşlerle diyetin desteklenmesi önemlidir.

Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme bütünü kas gücünü, dayanıklılığı, koordinasyonu artırıp, kardiyovasküler uyumu sağlar, şişmanlık riskini azaltır, daha mutlu ve stressiz bireyler yaratır.

Doğru kilo kaybı yağ kaybıdır; bunun için vücudun kas kitlesini artırmalı ve metabolik faaliyeti yükselterek yağ yakımını hızlandırmalısınız. Bunun en temel yolu da diyet programları için her zaman söylediğimiz kişiye özel ilkesinin spor programları için de uygulanmasından geçmektedir. Kendi vücudunuza, yaşam şartlarınıza ve isteğinize uygun bir spor seçip o sporu yapmayı sürdürmelisiniz.

GRENADA LIFE'TAN SİZE ÖZEL BİR BESLENME PAKETİ...
devamını oku...
Adres: Ümit Mahallesi 2481. Sokak Kafkas Sitesi No: 22 Çankaya - Ankara

Anadolubeyi Spor Kulübü

Oran

devamını oku... Adres: Aşağı Dikmen Mahallesi 582. Sokak Oran - Ankara

Jet Spor Kulübü

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi 1936. Sokak No:10-3A Ümitköy-Ankara

Yaşamkent İlker Spor Kulübü

Çayyolu

DÜNYAYI TİTRETEN GENÇ KADIN ŞAMPİYON HOCAMIZ BUSE YAVUZ İLE ANLAŞTIK.
TEAKWONDO BRANŞIMIZDA
ŞU ANA KADAR
4 Avrupa şampiyonluğu
1 Avrupa 3. Lüğü
1 Dünya 2. Liği
1 Dünya 3. Lüğü
Bir çok TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU bulunuyor. HEDEFİ EN AZ KENDİ GİBİ VE
DAHA BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRMEK.devamını oku...
Adres: Çayyolu Mahallesi 2677. Cadde Santra Konutları C Blok No:7 Çayyolu-Ankara

Sweet Studio Pilates

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:381 Sisa Kule Yaşamkent-Ankara

Filenin Sultanları Voleybol Okulları - Bilkent

Bilkent

devamını oku... Adres: Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı No:3 Sport İnternational Bilkent-Ankara

Tower Pilates - Ümitköy

Ümitköy

devamını oku... Adres: Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı 5387. Cadde Beytepe Ümitköy-Ankara

Meydan Basketbol Akademisi

Çayyolu

devamını oku... Adres: Koru Mahallesi 2628. Sokak 75. Yıl Anadolu Lisesi Spor Salonu Çayyolu-Ankara

Tuğcu Fight Club Pt Studio

Yaşamkent

YAŞAMKENT KİCKBOKS KURSU

Tuğcu Fight Club, Ankara'nın Yaşamkent ilçesinde yer almaktadır. İçerisinde dövüş sanatlarına dair birçok eğitim verilmektedir. Yaşamkent Kickboks kursu, başarılı eğitmenler eşliğinde verilmesi gereken bir derstir. Yumruk, tekme, diz ve clinch uygulamalarının bir araya gelmesiyle oluşan spor dalı kickboks, oldukça faydalıdır. Eklemleri çalıştıran egzersiz dalı hem kendini savunmanıza hem de tam temaslı dokunuşlu sporlara başlamanıza yardımcı olur.

Bu spor dalında Tuğcu Fight Club içerisinde detaylı çalışmalar yapılmakta olup dersler hem bireysel hem de grup halinde verilmektedir. WAKO, Türkiye Kickbocks Federasyonu gibi uluslarası federasyonların turnuvalarına çıkmak üzere çalışmalar gerçekleştirilir. Tuğcu Fight Club içerisinde,güç, kuvvet ve esneklik üzerine antrenmanlar yapmak isteyenler için de uygun çalışmaları bul unmaktadır.

Tuğcu Fight Club dersleri arasında Yaşamkent Kickboks kursunda çeşitli dersler yer almaktadır. Kicboksun birden fazla alanı vardır. Bu alanlar; pradal serey, Japon kickboks boksu, full contact( Amerikan boksu), K-1, Light Contact, Semi contact, Kick Light,Point Fighting gibi dallara sahiptir.

Kickboks Derslerine Kimler Katılabilir?

Yaşamkent Kickboks kursu arasında Tuğcu Fight Club aracılığıyla düzenlenen dersler yaşa göre çeşitlilik gösterir. Kickboks, profesyonel sporcular tarafından verilen, grup ve birebir olarak verilen derslerdir. Gruplara dağılan eğitimler bu şekilde belirlenir;

 • Gençler ; 16-18 Yaş
 • Kadınlar: 50- 70 kg
 • Yıldızlar ; 13-15 Yaş ( Kadın- Erkek)
 • Erkekler : 42 + 69 kg.
 • Minikler ; 10-12 Yaş (Kadın- Erkek) : 28 – 32 – 37 – 42 – 47 – (+ 47) kg.
Kicboks Sprounun Faydaları

Tuğcu Fight Club ile kicboks derslerinin çeşitli faydaları bulunur;

 • Vücudun koordinasyonlu çalışmasını sağlar
 • Yüksek kalori harcatır
 • Özgüveni artırır
 • Endorfin hormonu salgılatır.
 • Gruplar içerisinde savunma yetisini artırır.
Tuğcu Fight Club ile kickboks derslerine katılım sağlayabilirsiniz.

YAŞAMKENT MMA KURSU

Tuğcu Fight Club ile MMA derslerine hazırlanabilirsiniz. Ankara'nın Yaşamkent ilçesinde yer alan kulüp içerisinde profesyonel sporculardan ders alabilirsiniz. Alanında uzman isimler. Yaşamkent MMA kursu çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. MMA, karmaşık dövüş sanatları anlamına gelir. Mixed Martial Arts olarak bilinen dövüş sanatı incelikli bir spordur. Çokça çeşide sahip bu spor, Tuğcu Fight Club ile uluslarası imza taşımaktadır.

MMA Nasıl Bir Spordur?

Türkçe'de Karma Dövüş Sanatları olarak bilinen spor içerisinde Tuğcu Fight Club içerisinde verilen dersler, çeşitli teknikler içermektedir. Karmaşık çalışmalarda; geniş savunma, atak ve mücadele yer alır. Tuğcu Fight Club tarafından verilen MMA dersleri, her yaştan birey tarafından gerçekleştirilen bir spordur.

Tuğcu Fight Club, çokça tercih edilen MMA sporunu kişinin seviyesine göre belirleyerek vermektedir. Yoğun ve yüksek tempolu egzersizlere yer verilmektedir.

MMA Sporunun Faydaları Neler?

Tuğcu Fight Club içerisinde verilen MMA dersleri kişiye birçok açıdan fayda sağlar;

 • Fiziksel beceriyi artırır.
 • Kondisyonu güçlendirir.
 • Vücudunuzun fitliğini korur.
 • Tuğcu Fight Club antrenmanları sporda özgüven kazandırır.
YAŞAMKENT MUAY THAI KURSU

Tuğcu Fight Club içerisinde Yaşamkent Muay Thai kursu bulabilirsiniz. Yaşamkent, Ankara'nın meşhur ilçelerinden biridir. Oldukça merkezi konuma sahip Tuğcu Fight Club bünyesinde alanında uzman milli sporcular ve eğitmenler bulunmaktadır. Muay Thai, Tayland'da ortaya çıkan profesyonel bir sanat dalıdır.

Muay Thai Dersleri Kimlere Uygundur?

Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerinin kullanıldığı Muay Thai dersleri, Tuğcu Fight Club ile yüksek performanslı bir şekilde verilmektedir. Dersler, 3 dalda verilmektedir. Tuğcu Fight Club ile Muay Thai derslerini; Profesyonel, Amatör ve Tradisyonel (Geleneksel) olarak derslerine katılım gösterebilirsiniz. Tuğcu Fight Club dersleri;

 • Çocuklar
 • Gençler
 • Yetişkinler
Olmak üzere üç gruba verilmektedir.

Muay Thai Derslerinin Faydaları Nelerdir?

Tuğcu Fight Club ile Muay Thai dersleri kişiye oldukça katkı sağlar;

 • Stresi azaltır
 • Özgüveni artırır
 • Savunma sanatlarını öğretir
 • Vücutta hızlı değişim yaratır
 • Esneklik artar.
Tuğcu Fight Club beraberinde gerçekleştirilen derslerde yeni çevre edinerek sporu sosyal hayatınıza katabilirsiniz. Yaş grubunuza göre aşamalı bir şekilde seviyenize uygun derslere katılım sağlayabilirsiniz. Alanında profesyonel sporcu olabilirsiniz.

YAŞAMKENT BOKS KURSU

Ankara'nın Yaşamkent ilçesinde yer alan Tuğcu Fight Club ile dövüş sanatlarına yönelik dersler alabilirsiniz. Yaşamkent Boks Kursu arayışınıza özgün olarak Tuğcu Fight Club ile alanında uzman isimlerle çalışabilirsiniz. Profesyonel boksör olma yolunda ilerlemeyi tercih edebilirsiniz.

Boks Dersleri Nasıl Gerçekleşir?

Tuğcu Fight Club ile boks derslerine katılım sağlayabilirsiniz. İki kişinin hakem gözetimi altında yumruklaştığı ve ringte yapılan bir spor dalıdır. Çokça müsabakaları düzenlenir ve uluslarasıdır. Boks sporu çokça tercih edilir. Nakavt ve puan ile yenme ve yenilme belirlenir. Antrenmanlar içerisinde yalnızca ring karşılaşması değil destekleyici çalışmalara da yön verilir. Tuğcu Fight Club ile boks derslerinde;

 • Gölge boksu
 • Kum torbası ile antrenmanlar
 • İp atlama
 • Kondisyon
Gibi çalışmalar yer almaktadır. Tuğcu Fight Club ile dersleri yaş grubunuza uygun olarak alabilir. Profesyonel ring deneyimini yaşayabilirsiniz.

Boks Derslerinin Faydaları Neler?

Tuğcu Fight Club ile boks dersleri oldukça faydalıdır;

 • Disiplin ve düzene alıştırır
 • Yumrukları güçlendirir
 • Vücut kondisyonunu artırır.
 • Sağlık açısından yararlıdır.
Tuğcu Fight club ile başarabilirsiniz.

YAŞAMKENT TAEKWONDO KURSU

Yaşamkent Taekwondo Kursu, Ankara'nın Yaşamkent ilçesinde bulunur. Tuğcu Fight Club ile Taekwondo kursuna katılabilirsiniz. Çıplak el ve ayakla yapılan bir savunma sanatıdır. Tuğcu Fight Club ile uzak doğu felsefesini alanında uzman antrenörlerden öğrenebilirsiniz. Belirli kuşaklar çerçevesinde tekvando müsabakalarına Tuğcu Fight Club ile hazırlanabilirsiniz.

Taekwondo Kuşakları Nelerdir?

Tekvando sporunda 6 kuşak bulunur. Tuğcu Fight Club içerisinde seviyelere göre eğitim verilmektedir.

 • Beyaz kuşak: Tekvando sporuna ilk başlayanları temsil eder, masumiyet olarak tanımlanır.
 • Sarı kuşak: kök salmak anlamına gelir, tekvando prensiplerini öğrenen kişilere uygundur.
 • Yeşil kuşak: sürgün vermek anlamındadır. Tekvando becerilerini kazanan kişilere eğitim verilir.
 • Mavi kuşak: Gelişmeyi temsil eden kuşaktır, gelişimini tamamlayan ve temel becerileri edinenlere göre uyumludur.
 • Kırmızı kuşak: Tehlike anlamına gelir. Bu kuşaktaki kişi kendini rakibine karşı savunur.
 • Siyah kuşak: Olgunluğu temsil eder. Eğitimi tamamlamış kişilerin kuşağıdır.
Tekvando Eğitimi Kazanımları

Tuğcu Fight Club içerisinde uzak doğu savunma sanatını kavrayabilirsiniz. Tuğcu Fight Club ile başarabilirsiniz. Tuğcu Fight Club tüm kuşakları görebilirsiniz.

YAŞAMKENT DÖVÜŞ SANATLARI KURSU

Tuğcu Fight Club içerisinde çeşitli dövüş sanatları derslerine yer verilmektedir. Yaşamkent Dövüş Sanatları Kursu, Ankarada'nın Yaşamkent semti içerisinde bulunur. Tuğcu Fight Club içerisinde verilen dersler; Kungfu, Boks, Karate, Tekvando, kickboks, krav maga türlerinden oluşmaktadır. Her dersin Tuğcu Fight Club içerisinde de ayrı bir felsefesi vardır. Alanında uzman eğitimciler tarafından ders verilmektedir.

Dövüş Sanatlarının Amacı Nedir?

Dövüş sanatları silah kullanılmadan yapılan, karşı rakibe kendini savunmayı gösteren bir ifade biçimidir. Tuğcu Fight Club içerisinde farklı kökenlerden gelen karate, tekvando, kung fu gibi spor dallarının dersleri alanındaki uzman antrenörler tarafından öğretimi aktarılmaktadır. Bu alan içerisindeki sanatlar, kişinin zorluk anında kendini savunmasından oluşan felsefenin hareketlerle ifade biçimidir. Tuğcu Fight Club içerisinde birebir ve grup dersleriyle ifade edilmektedir.

Dövüş Sanatının Faydaları Var Mıdır?

Tuğcu Fight Club içerisinde verilen dövüş sanatları derslerinde kazanımlar oldukça fazladır;

 • Vücudun koordineli çalışmasını sağlar.
 • Özgüven artırır.
 • Hızlı yağ yakımını başlatır.
 • Kendini savunmayı keşfeder.
Tuğcu Fight Club ile çeşitli dövüş sanatlarını öğrenebilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mahallesi 3132 Sokak No:21 Yaşamkent-Ankara

Pilates Chi Coffe and Healthy Food

Ümitköy

15 Yıllık deneyimli eğitmenler eşliğinde;
Aletli Pilates , Functional Training, Medical Pilates, Hamile Pilatesi,Animal Flow, Boks dersleri yapıp, Cafe kısmında egzersiz öncesi ya da sonrası kahve çeşitlerimizi, sağlıklı sandviç ve tatlılarımızla güne başlayıp günü bitirebilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1986. Cadde No:2 Müstakil Ümitköy - Ankara

Quads Team

Çayyolu

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi 3028. Cadde 16-B/10 Kule Evo Çayyolu-Ankara

Atılım Basketbol Akademi

İncek


devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Atılım Üniversitesi Spor Salonu İncek-Ankara

Base Life Club

Çayyolu

NEDEN BASE LİFE CLUB ?

"Yaşam'a Renkli ve Enerjik Bir Dokunuş"

Dünya standartlarında fitness, SPA/Wellness ve eğlence konseptini tasarım ve en son teknolojiyle bir araya getiren yeni nesil yaşam kulübü Base Life Club, modern mimarisi ve 12.500 metrekare kullanım alanı ile üyelerine en üst seviyede hizmet sunmaktadır.

Dünyanın en başarılı spor kulüplerinin tercih ettiği spor ekipmanlarının olduğu fitness alanı ve bünyesinde barındırdığı SPA merkezi ile TÜSİAV tarafından yılın tesisi seçilmiş, başarısı tescillenmiş bir kulüptür.

Base Life Club'ın dev bünyesinde; konforlu soyunma odaları, profesyonel sporcuların tercih ettiği son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ferah cardio & fitness alanı, profesyonel üye gelişim takip sistemi, eşsiz özelliklerle donatılmış yarı olimpik kapalı ve açık havuzu, plaj voleybolu, NBA standartlarında basketbol alanı, dünyadaki en güncel grup aktivitelerinin sunulduğu stüdyolar, Ankara'da ilk ve tek Army Fit kafesi, açık havada spor yapma imkanı sunan, özel zemine sahip açık alanları, pilates allegro stüdyosu, profesyonel tırmanma duvarı, özel boks ringi, müsabaka ölçülerinde squash ve tenis kortları, kinesis stüdyosu, günü yakalayan Day Spa'sı, buhar odaları, kıpırtıları eriten jakuzileri, farklı bir deneyim sunan mağara duşları, stres ayıklayıcı saunaları, kar suları akıtan kar çeşmeleri, tüm stresinizi atacağınız dinlenme odaları size sunulan hizmetlerden ve alanlardan bazıları...

Sizi de bu deneyimi yaşamaya Base Life Club'a davet ediyoruz.

devamını oku...
Adres: Angora Caddesi No:209 Beysupark Çayyolu-Ankara

Kulüp 150 Karate ve Savunma Sanatları

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2400.Sokak No:5 Çayyolu-Ankara

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları - Bilkent

Bilkent

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları


Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları önce iyi insan sonra iyi sporcu yetiştirmeyi hedeflemektedir. Amacımız ve Hedef Kitlemiz : 5-17 yaş arası spor yapan gençlerin daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve tüm kulüplere hazır başarılı, disiplinli, bilinçli altyapı sporcuları yetiştirmek.5-17 yaş arası spor yapmayan gençleri de Hidayet Türkoğlu önderliğinde spora başlatarak, kendilerine, ailelerine ve ülkesine yararlı sağlıklı bireyler haline getirmek. Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okullarında amaç dostluğu, disiplini, spor yapmanın zevkini, paylaşmayı ve rekabeti zaman içinde çocuklarımıza öğretmektir. Uzman eğitmen, idareci ve antrenörlerimizle, Basketbol ve yaz spor kampında verilecek sosyal ve sportif eğitimler, çocuklarımızın daha sağlıklı bireyler olmaları için destek olacaktır.

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okullarında çocuklarımızın tüm fiziksel özellikleri akademisyenler ve uzmanlar tarafından test edilecek ve çıkacak sonuçlara göre hem fiziki performanslarını arttırmak, gelişim süreçlerini hızlandırmak amaçlı antrenman programları ve beslenme programları çıkartılacaktır. Bunun sonrasında ise, tecrübeli antrenörlerden oluşan teknik kadromuz ile, basketbol seviyelerini çok üst seviyelere çıkarma imkanı bulacaklardır. Hidayet Türkoğlu basketbol Okulları yine Türkiye'de ilk defa yetenek seçimi ve performans testleri için Sporttech ekibiyle ortak çalışmaktadır. Yapılacak görsel eğitimler ile de basketbol bilgileri en üst seviyeye çıkartılacaktır...Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları'nda diğer bir amaç ise çocuklarımızın sporcu gibi disiplinli bir hayat yaşamaları için onlara verilecek, beslenme, davranış ve genel kültür dersleridir. Bu konularla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirdiğimiz HİDAYET TÜRKOĞLU BASKETBOL OKULUMUZ 4 Aralık 2010 tarihinde başlamıştır. Çalışma programımız Ankara Sorumlumuz Ozan BİLGİLİ tarafından hazırlanmış olup, Ozan BİLGİLİ'nin yakın gözetiminde antrenörlük ve pedagojik formasyon eğitimi almış antrenörlerle uygulanmaktadır. Her sporcunun eğitimi yakından takip edilmekte, bu gelişim düzenli aralıklarla kendisine ve ailesine rapor edilmektedir.

Ozan BİLGİLİ – Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları Ankara Sorumlusu Eğitim:·
Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu – Antrenörlük Eğitimi Bölümü·
Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü – Antrenman ve Hareket Bilimi

Kariyer:·
Efes Pilsen Basketbol Okulları· Tofaş Basketbol Okulları – Kurucu Ortağı·
Five Star Basketball Camp (USA) - Antrenör·
Atılım Üniversitesi – Spor Koordinatörü·
Üniversite Sporları Federasyonu – Organizasyon Kurulu Üyesi·
Üniversite Sporları Federasyonu – İl Temsilcisi Yrd.·
Çankaya Üniversitesi - Antrenör·
Gazi Üniversitesi – Antrenör·
Mülkiye Spor Kulübü – Antrenör·
Ankaragücü SK – Antrenör·
TED Ankara Kolejliler – Antrenör·
Ankara Basketbol Kulübü – Basketbol Şube Sorumlusu

Hizmetlerimiz:·
Spor Psikoloğu
Videolu Eğitim
Lisanslı sporcu olma imkanı
Erkek ve Kız takımlarVeliler için Kafeterya Wireless Internet
Her Oyuncuya 1 Top· 8-10 Oyuncuya 1 Antrenör
Antropometrik ve Motorik Testler
Sürekli Sıcak Su

5-17 Yaş arası Kız Erkek tüm çocuklara açıktır
devamını oku...
Adres: Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı No:3 Sport İnternational Bilkent-Ankara

Sportif Yaşam Reformer Pilates Ümitköy

Ümitköy

devamını oku... Adres: Erler Mahallesi Dumlupınar Caddesi Prestij Konutları No:364/1 Ümitköy-Ankara

İncex Arena Spor Kulübü

İncek

İncex Arena olarak 2017 Mart ayından itibaren İncek' te hizmet vermekteyiz. Amacımız alanında uluslararası tecrübeli Milli Takım Antrenör kadromuzla üyelerimize kaliteli, doğru ve kendilerini amaçlarına en hızlı şekilde ulaştıracak verimli bir hizmet vermektir.

Hayalinizde hep sahip olmayı düşlediğiniz vücuda ulaşabilmeniz için büyük bir fırsat sunuyoruz. Antrenman yaparken ve hedeflerinize ulaşırken eğlenerek spor yapmak isteyenleri bekliyoruz.
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı mah.2873 cad. No:3BB4 Anchor iş merkezi Çankaya Ankara

Apollofiz Fizyoterapi ve Spor Merkezi

Konutkent

devamını oku... Adres: 2983. Cad. No:55 Konutkent - Ankara

Gym Dayz Akademi

Çayyolu

GYMDAYZ Akademi, Bilkent, Beysukent, Beytepe, İncek, Konutkent, Bağlıca ve Çayyolu konumlarına çok yakın bir yerde konumlanmış, 600 m2'lik alana kurulmuş bir çocuk yaşam ve spor merkezidir. Çocukların; bilişsel, fiziksel, sosyal duygusal gelişimini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyeye taşımak için milli takım antrenörleri ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından düşünülmüş ve çocuklar için tasarlanmıştır. GYMDAYZ Akademi'de 18-24, 25-36, 37-48 ay' dan 4-5, 6-7, 8-10, 11-12 yaşa kadar olan çocukların fiziksel, bilişsel ve duygusal gelişimlerine yardımcı olmak için sıra dışı bir program hazırlanmıştır. Çocukların sosyal becerilerini, oyun destekli-fiziksel aktivitelerle geliştirmeye teşvik etmekteyiz.

Bünyemizde sunmuş olduğumuz aktivite, spor ve oyun alanıyla, kadrosunda; çocuk fitness, artistik jimnastik ve aerobik jimnastikte eski milli takım sporcuları ve şimdinin milli takım antrenörleridir. Spor salonumunuz da spor ve oyun ekipmanları, özenle her 18-ay 12 yaş arası çocukları düşünülerek seçilmiştir. Ev sıcaklığında ve rahat ortamlar kurmuş ve çocuklara, hem akranları ile sosyalleşebilecekleri alanlar yaratıp hem de eğitimin eğlenceli yollarını birlikte keşfetmeyi amaçladık. Bu doğrultuda, çocuğunuzu ihtiyacı olan alanda, ihtiyacı olan eğitime kavuşturarak, psikolojik ve fiziksel gelişimine katkıda bulunmak, en büyük gayemiz haline geldi.

Ebeveynler için oldukça faydalı olan bu programlar, çocuk ve ebeveynler arasında kurulan bağı kuvvetlendirmektedir. Ebeveynler de gerekli aktivitelere katılarak, çocukları ile iletişimlerini güçlendirebilirler. Çocuğunuzun gelişiminin yakın takibi sonucunda, doğru yöne yönlendirerek, geleceğe en uygun şekilde hazırlamak eğitimci olan bizlerin hakiki görevidir.
devamını oku...
Adres: 2677 cad So Çayyolu Plaza Bina no: 3 Blok no:4 Kapi no D-1 Çayyolu AnkaraÇAYYOLU SPOR SALONLARISPORTİF YAŞAM KULÜBÜ ÇAYYOLU – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Çayyolu'nda kurulan dinamik yapıda bir spor salonudur. Yeni spor dalları ve günün trendlerine uygun spor aletleri ile donatılmıştır. 2006 yılında faaliyete başlaması ile henüz yenidir. Ülkemizde, spor yapmanın bilinci tam olarak oluşmamıştır. Spor adına bilinç oluşturmak, profesyonel destek ile geniş kitlelere ulaşarak, sporu tanıtmak, dallarını öğretmek, fiziksel yeteneklerin farkına varılmasını sağlamak amaçlanır.

Kuruluştan bu yana Fitness de bir adım öne çıkmış bir spor salonudur. Ankaralıların memnuniyetini kazanan Sportif Yaşam Kulübü Çayyolu'na duyulan ihtiyaçları artırmıştır. Ankara da faaliyet alanını genişletmiş ve şube açmıştır.

Sadece Pilates konusunda değil spa konusunda da işinin uzmanları tarafından uygulamalar mevcuttur. Tıbbi tedavilere alternatif olarak görülen spa uygulaması, kişinin ihtiyacına göre oluşturulur. Yani her uygulama kişiye özeldir.

Bütün bunları yaparken huzur bulacağınız, eğlenceli auraya sahiptir Sportif Yaşam kulübü Çayyolu. Sportif Yaşam kulübü Çayyolu'nun Sınırsız hizmetleri: aerobic 3e, aqua gym, cardio, Fitness, masaj, personal training, Pilates, spa, spinning, squash, wellness ball, yoga, yüzme.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Eskişehir Yolu Prestij Konutları No:364/1 Çayyolu-Konutkent-Ümitköy-AnkaraANKARA İHTİSAS ÇOCUK SPOR EĞİTİM MERKEZİ – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Spor sadece yetişkinlerin, yaşlıların, kilosu fazla insanların yaptığı bir aktivite değildir. Çocuklar spora yönlendirilmeli ve spor yapabilmeleri için spor salonu sunulmalıdır. Küçük yaşta spora başlayanların gelişimlerine katkı sağlar. Günlük hayatta başarıları artar. Kötü alışkanlıklardan, obezite gibi sağlık sorunlarına karşı spor en iyi çözümdür.

Son yıllarda teknolojinin hayatımızı gereğinden fazla işgal etmesi çocukları etkisi altına alarak hareket alanlarını daraltmıştır. Bunu önlemek adına, Ankara da bir spor salonunda farklı spor dallarını aynı çatı altında birleştirmiştir.

Aynı zamanda geçmişten günümüze kadar Türkiye de açılmış bütün spor salonları arasında en gelişmiş ve modern çizgilere sahip olanıdır. Böylece çocuklar artık daha hareketli ve yeni aktiviteler öğrenecektir. Bunu yaparken de eğlenecekler. Öylesine büyük bir spor salonu ki basketbol ve yaz okulları branşlarını bulabilirsiniz.

Ankara İhtisas Çocuk Spor Eğitimi Merkezi hizmetleri nelerdir: aerobik, aikido, air Pilates, aqua gym, basketbol, buz pateni, Fitness, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates barrel, Pilates cadillac, Pilates chair, Pilates reformer, Pilates trapeze, Pilates- hamilelik öncesi ve sonrası, savunma sporları, spinning.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Eskişehir Yolu Prestij Konutları No:364/1 Çayyolu-Konutkent-Ümitköy-Ankara
Telefon: 0 (530) 237 84 44DELUXE VOGUE SPOR CLUB – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

2014 yılında Çayyolu'nda hizmete açılmıştır. Sektörde yeni olmasına rağmen oldukça kaliteli hizmet sunması ile Ankaralıların memnuniyetini kazanmıştır. Çocuklu aileler için kids club da bu spor salonunda mevcuttur. Böylece anne – babalar sporunu yaparken çocuklar da kendilerine ayrılan bu alanda eğlenceli vakit geçirecektir.

Spor yapmak, kalori yakımı ve yağ yakımı hızlandırmak demektir. Spora ara verip, enerjinizi tekrar kazanmak, soluklanmak için restoran bölümünü kullanabilirsiniz. Ankara, iş hayatının yoğun olduğu hareketli bir şehirdir. İnsanların stresten uzaklaşıp, haftanın yorgunluğunu atacağı mekanlara ihtiyaç duyar. Tercih edilen mekanların başında spor salonları gelmektedir.

Ankara'da faaliyette bulunan spor salonlarının içerisinde böylesine rastlamak mümkün değildir. Çünkü restoran, spor salonu ve çocuklar düşünülerek oluşturulmuş kids clubın bileşimidir. Kurumsallaşmış, profesyonel hizmetin adresi olarak Çayyolu'nda haftanın her günü Ankaralıları beklemektedir.

Deluxe Vogue Spor Club'ın sonsuz hizmetlerine göz atalım: aerobik, basketbol, boks, bölgesel zayıflama, cardio, dans, Fitness, kickbocks, masaj, personal training, Pilates, Pilates aletli, powerplate, savunma sporları, spa, spinning, tae bo.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Ahmet Taner Kışlalı mah. Bangabundhu Şeyh Mecibur Rahman blv. Özçelik İş Merkezi No: 94/1-2 Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (312) 235 11 18PARK LIFE CLUB – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

2012 yılından günümüze kadar aktif olarak hizmet etmesinin sırrı diğer spor salonlarından farklı olmasıdır. Bu başarının sırrı spor dallarında başarıları tescillenmiş, ödüllü sporcuların antrenörlüğünde, spor adına a'dan z'ye her şeyi Çayyolu'nda Park Life Club spor salonunda bulunmasıdır. Kalite en yüksek seviye de tutularak geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

Antrenörlerin ve diğer personelin ilgisi ve güler yüzü ile ortamda rahat ve huzur hakimdir. Böylesine samimi bir ortam da spor yapmak motivasyonunuzu artıracaktır. Emekleriniz ile varacağınız amaç da size rehberlik edecektir. Hayatın hızlı akışından ayrılarak kendinize zaman ayırın. Kendinizi spora hazır hissettiğiniz anda Çayyolu'ndaki bu adrese gelerek kendinizi ve dostlarınızı ödüllendirin. Birden fazla aktivite ile zamanın akışına kapılacaksınız.

Park Life Club'ın özgün hizmetleri: aerobik, aikido, aqua gym, aqua spinning, body building (vücut geliştirme), boks, bölgesel spor çalışmaları, bölgesel zayıflama, cardio, crunch, dans, fat burn, Fitness, ınsanity, kickbocks, kilo alma, kilo verme, masaj, personal training, Pilates, power lifting, sokak dövüşü, spa, spinning, step, streching, tae bo, tai chi, yaz okulu, yoga, yüzme, yüzme kursu, yüzme okulu, zayıflama, zumba.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: 33. cad. 2918. sok. No:4 Çayyolu-AnkaraSWITCH ZONE PİLATES ÇAYYOLU – ÇAYYOLU SPOR SALONU

Pilates çalışmalarını profesyonel hocaların gözetim ve denetimi ile gerçekleştirmek için Çayyolu'nda akla gelen ilk spor salonudur. Sadece Çayyolu için değil Ankara'da bir ilktir. Çünkü demo dersler ile dersin akışını gözlemlemek, antrenörlerin sporculara bilgi aktarımını gözlemleme, spor salonunu incelemek için sunulmuş bir hizmettir. Spor salonlarına yapılan kayıt uzun süreli zamanı kapsayıp geri dönüşü mümkün olmamaktadır. Böylece memnun kalınmadığı takdirde emek, para ve zaman boşa gitmektedir.

Ankara da açılan spor salonlarında; spor severlere daha iyi hizmet sunmak, mağdur etmemek adına yeni hizmetler geliştirilmektedir. Bunlardan biri de Çayyolu'nda olduğu gibi demo ders hizmetindeki gibi Pilates derslerinin akışına tanık olabilirsiniz hem de ücret talep edilmeden. Pilates çalışmalarının profesyonel hocalar ile birlikte çalışmak hem motivasyonunuza katkısı yüksek olacak hem de eksiklikler kolaylıkla giderilebilir.

Switch Zone Pilates Çayyolu spor salonunun sunduğu hizmetler: kickbocks, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates barrel, Pilates cadillac, Pilates chair, Pilates reformer, Pilates trapeze, Pilates- hamilelik öncesi ve sonrası.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2880. Cadde Uyum Yapı Koop. No:3 Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (507) 948 06 49ÇAYYOLU PİLATES – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Pilates iki şekilde yapılır. Birincisi aletsiz pilates, bir mat üzerinde gerçekleştirilen egzersizler, ikincisi aletli Pilates, farklı aletlere göre yapılan, ismini de bu aletlerden alan Pilates çeşitleri vardır. Ancak Pilatese yeni başlayanlar, bu spor dalı hakkında bilgisi olmayanlar, vücut tipine uygun hangi pilatesi tercih edeceğini bilmeyenler için Ankara'nın tek adresi Çayyolu Pilates.

Kısacası Pilates hakkında merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz her şey Çayyolu Pilates'te. Çayyolu her gün gelişip büyümeye devam ediyor. Spor adına gerek ulusal branşları gerekse uluslararası kabul gören spor branşlarını tanıtmak adına çok fazla hizmet sunmaktadır. Bunların başında spor salonları gelmektedir.

Pilates, iskelet üzerinde meydana gelen eğilmeler, fıtık, ağrılar, kireçlenme sorunlara karşı tedavi amaçlı kullanılmıştır. Günümüzde yine bu sorunlara karşılık hareket ve forma girmek isteyenlerin yaptığı bir egzersize dönüştü.

Çayyolu Pilates spor salonunun sunduğu hizmetleri inceleyelim: air Pilates, kickbocks, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates barrel, Pilates cadillac, Pilates chair, Pilates reformer, Pilates trapeze, Pilates- çocuklar için, Pilates- hamilelik öncesi ve sonrası, yoga, zumba.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2780. Cadde No: 86 İlko Konutları Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (312) 240 44 43
REACTIVE PERSONAL TRAINING & PİLATES – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Çayyolu'nda akla gelen tek adres olan spor salonu, özverili antrenörlerin ve diyetisyenlerin gözetiminde oldukça etkili bir süreç halinde gerçekleştirilir. Spor çalışmaları kişinin isteğine bağlı olarak antrenör ile birebir gerçekleştirilir. Böylece çalışma saatlerine uymak zorunda kalmayacaksınız. Boş zamanlarınız için spor antrenman saatini kendiniz belirleyebilirsiniz. Personal training, zaman sıkıntısı yaşayanlar için oldukça faydalı bir hizmettir.

Aynı zamanda Pilates, spor salonunun olmazsa olmaz spor dallarından biridir. Pilates için hem aletsiz hem de aletli çalışmalara katılabilirsiniz. Aletli Pilates de bütün ekipmanlar güncel olup her biri kişinin çalışmasına uyarlanabilecek özelliktedir.

Çayyolu'ndaki Reactive Personal Training & Pilates hizmetleri bu kadar sınırlı değil. Burada harcanan kalorileri, yağları sonucunda enerji açığı ortaya çıkar. Kısacası beslenme hakkında da kişiye özel diyet ve beslenme programı oluşturulmaktadır.

Çayyolu'ndaki Reactive Personal Training & Pilates spor salonu kaliteli hizmetleri: body building (vücut geliştirme), bölgesel spor çalışmaları, bölgesel zayıflama, cardio, fat burn, Fitness, fizik tedavi sonrası rehabilite çalışmaları, ınsanity, kilo alma, kilo verme, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates- çocuklar için, Pilates- hamilelik öncesi ve sonrası, trx suspention training.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Ahmet Taner Kışlalı mah. 2866. sok. No: 49 Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (312) 240 53 02 / 0 (541) 476 13 45
DİZEM SAĞLIK SPOR MERKEZİ – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Dizem Sağlık Spor Merkezinin en büyük özelliği 4 adımdan oluşan sistematik spor programı uygulamasıdır. Her müşterilerine ayrı ve özel olarak uygulanmaktadır. Sonuçlar uzman personel tarafından değerlendirilerek sportif faaliyetlere başlanır.

Çayyolu'nun markası haline gelen bu spor salonun uyguladığı programa yakından bir göz atalım:

İlk olarak müşterinin analizi yapılır. Kişilerin vücut tipi, kas sisteminin özellikleri belirlenir, yağ oranı, minerallerin durumu araştırılır. Ayrıca uzmanlar tarafından analiz edilir.

İkincisi amaçlardır. Yani; sporda kişinin belirleyeceği amaçlar, sporun daha verimli geçmesini sağlar. Kişi vücudunu tanıyarak spor amaçlarını bu imkanlar doğrultusunda belirler.

Diğeri, ilk iki aşamanın sonucunda hangi programların uygulanabileceğine dair talimatların verilmesidir.

Son aşama ise çalışma programının kontrolü yapılır. Belirli periyodlarda tekrarlanarak kişinin spor aktivitesi kazanımları ölçülür. Eksiklikler giderilir. Ve olumlu sonuçların devamlılığı sağlanır.

Dizem Sağlık Spor Merkezinin benzersiz hizmetleri: fizyoterapi, personal training, Pilates, trekking, yoga, zumba.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Mutlukent mah. 1920 cad. 1989 sok. No:7 Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (312) 467 51 37STÜDYO EXERCISE – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Daha fit, daha zarif görünmek için yapılan spor faaliyetlerini Stüdyo Exercise de bulabilirsiniz. Çayyolu'nda bulunan Stüdyo Exercise diğer spor salonlarına örnek olacak kadar iddialıdır spor sektöründe. Gerek spor salonu gerekse uzman kadrosu ile bu iddiaları destekleyen örneklerdir.

Hedefiniz zayıflamak ise, hedefiniz form kazanmak ise, hedefiniz kas sisteminizi güçlendirmek ise kısacası hedefiniz ne olursa olsun uzman ekip bu süreçte size profesyonel destek sağlamaktadır. Çayyolu Ankara'nın gelişen bölgelerinden biridir. Bu gelişim sadece caddeler, sokaklar ile sınırlı değildir. Spor adına spor salonun ekipman ve teçhizatları ya da spor da kullanılan strateji ve kurallar güncel ve kişiye özel uygulanmaktadır. Kişiye özel olması, sağlık durumu dikkate alınarak hazırlanması sporun daha etkin olmasını sağlar.

Stüdyo exercise egzersizleri alışkanlık yapacaktır. Stüdyo Exercise için listede yer alan hizmetleri: aerobik, body sculpture, cardio, Fitness, kangoo jumps, koşu, personal training, ppilates, tai bo, zumba.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. 2813. Sok. No:16 Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (539) 314 04 93TÜRK TELEKOM BASKETBOL OKULLARI – ÇAYYOLU – ÇAYYOLU SPOR SALONU

spor salonu

Sporun faydalarını saymakla bitiremeyiz. Ancak düzenli spor yapanların sayısı oldukça azdır. Bazıları yoğun iş temposundan bazıları da hareket etmeye üşendiği için spor yapmaktan vazgeçiyor. Bütün bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp sporu eğlenceli bir alışkanlık haline dönüştürmek için Çayyolu'ndaki Türk Telekom Basketbol Okulları – Çayyolu önerilebilecek en kaliteli spor salonudur.

Spor, temel antrenman çalışmaları olabileceği gibi herhangi bir sporun tekniklerini öğrenmek, devam ettirmek de olabilir. Hafif egzersizler ya da profesyonel spor etkinlikleri tamamen müşterinin seçimine bağlıdır.

Boş zaman deyimi Çayyolu'ndaki Türk Telekom Basketbol Okulları – Çayyolu spor salonu ile ortadan kalkıyor. Spor yaptığınız her an eğlenceli dakikalara dönüşmektedir. Hem eğlenmek hem sağlığınızı korumak hayal değil. Kendi sağlığınızı düşünürken aileniz, çocuklarınız da bu değeri hak etmektedir.

Türk Telekom Basketbol Okulları – Çayyolu'nun son trend hizmetleri: basketbol, basketbol okulu, voleybol, voleybol okulu.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Fevzi Özbey İ.Ö.O Kapalı Spor Salonu-Mutlukent Mah.2007.Sokak No : 51 Beysukent Çayyolu-Ankara
Telefon: 0 (507) 577 37 70 / 0 (312) 225 30 35ÜMİTKÖY SPOR SALONLARIGRENADA LIFE PERSONAL TRAINING BEAUTY – ÜMİTKÖY SPOR SALONU

spor salonu

Türkiye de bir ilk. Güzellik ve spor adına her şeyi aynı yerde bulabilirsiniz. Grenada Life Personal Training Beauty, alışılmışın dışındaki hizmetleri ile dikkatleri üzerinde tutan, Ümitköy 'ün cazibe merkezi haline gelmiştir. Her müşteriye ayrı spor ve güzellik seansları hazırlanmaktadır. Müşteriler kendilerini işin uzmanı ellere teslim etmektedir.

Grenada Life Personal Training Beauty spor salonunda yok yok. Yaşam standartlarını yükseltmek için öncelik spora verilmelidir. Ancak spor tek başına yeterli olmayabilir. Beslenme alışkanlıkları da bu sürece dahil edilmelidir. Yine uzmanlar devreye girerek vücuttaki eksik besinlerin giderilmesine yönelik programlar hazırlanır.

Grenada Life Personal Training Beauty bu kadarla sınırlı değil. Ayrıca müşterine stresten uzaklaştırmak, kendilerini rahatlamış, huzurlu hissedecekleri bakım ve yenilenme seansları mevcuttur. Grenada Life Personal Training Beauty de mevut hizmetler: avt- exilis, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, Fitness, fonksiyonel antrenmanlar, interval çalışmalar, kickbocks, masaj, personal training, Pilates, Pilates aletli, spa.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Ümitköy 1943 cad. (eski 1. cad) No:22 Ümitköy-Ankara
Telefon: 0 (533) 603 20 62 / 0 (312) 236 40 62-72
OCEANSA VIP PERSONAL TRAINING – ÜMİTKÖY SPOR SALONU

spor salonu

Spor, yıllardan beri varlığını devam etmektedir. Spor farklı ortamlarda yapılabilir; doğa, spor salonları, kulüpler gibi. Spor ile kişinin yetenekleri gelişerek gücü ve çevikliği artar. Spora ait teknik ve kurallar öğrenilirken aynı zamanda hoş vakit de geçirilir.

Ümitköy de sporu eğlenceye dönüştürmek, fiziksel yeteneklerin güçlendirilmesi, farklı kültürlere ait sporların tanıtımını ve öğrenilmesini sağlamak amacı ile spor salonu hizmetinizdedir. Haftanın her günü müşterilerine hizmet sunan Oceansa Vip Personal Training spor salonuna mutlaka uğramalısınız. Türkiye'de spor adına ilkleri yaşatmaya son hız devam etmektedir.

Çocuk, yaşlı, genç, hamile herkesin seviyesine uygun spor programları ile Ümitköy 'ün gözde spor salonudur. Kaliteli hizmet ile zaman ve emeği doğru kullanmanın adresidir Oceansa Vip Personal Training.

Oceansa Vip Personal Training'de spor ve eğlenceyle harmanlanmış hizmetlerinden bahsedelim: aikido, boks, escrima, Fitness, karate, kickboks, personal training, Pilates, Pilates aletli, taekwondo, wing tsun( wing chun), Yoga, zumba.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Osmanağa Konakları 2594/4 No:12 Ümitköy-Ankara
Telefon: 0 (535) 851 10 54
KENT DANS PİLATES – ÜMİTKÖY SPOR SALONU

spor salonu

Faaliyetine bale ile başlayan Kent Dans Pilates, sonraki yıllarda faaliyetlerini değişim kararı aldı. Böylece faaliyetlerinin hem sayısı arttı hem de özellikleri. Böylesine dinamik bir yapıya sahip olan Kent Dans Pilates, çağdaş ve modern sanat ve spor dallarına kapılarını açtı. Yenilikleri takip eden Kent Dans Pilates Ümitköy de faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir.

2014 yılında gelişip büyüyen Kent Dans Pilates henüz çok yeni olması ile büyümeye deva ediyor. Türkiye de bu kadar kısa süre de büyümeye örnek olmaktadır. Ümitköy de dünyaca benimsenen spor ve sanat tek çatı altındadır. Kent Dans Pilates'in kapısından içeri girdiğinizde kültür şölenine hazır olun. Türkiye de bir ilk olma özelliğine de sahiptir.

Kent Dans Pilates Türkiye de ilk olma onur ve sevincini şu hizmetler ile yaşamaktadır: Pilates.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Mutlukent Mahallesi 1936.Cadde No:10/3 Ümitköy-Ankara
Telefon: 0 (312) 235 74 35 / 0 (543) 408 90 05
OCEAN SPORT AKADEMİ – ÜMİTKÖY SPOR SALONU

spor salonu

Her yaş grubu kendine göre aktiviteleri bulabileceği bir spor salonudur Ocean Sport Akademi. Aynı zamanda sporun temelinden başlayarak aşama aşama profesyonelleşmek isteyenlerin ihtiyaç duyacağı her tür bilgiyi bulabilmeleri mümkündür. Yani kısaca her düzeyde bilgi sunulmaktadır.

Spor denildiği zaman ismi kadar basit olmadığı, çok fazla bilgi ve tekniğin olduğu bilinir. Böylesine karmaşık yapıyı Ocean Sport Akademi, sporun özüne bağlı kalarak sade ve basitleştirerek ihtiyaçlar doğrultusunda aktarmaktadır. Ümitköy de sporun özüne bağlı kalmak için geliştirilen Ocean Sport Akademi, sporu herkese öğretmek amacındadır. Spor yapmayan, sağlıksız ve hantal bedenler yerini formda, fit ve hareket yapan bedenlere bırakması Ocean Sport Akademi ile mümkün.

Böylesine özveri ile çalışan bir spor salonu Türkiye de eşine rastlanmaz. Yani Ocean Sport Akademi ile yenilikler Ümitköy de devam etmektedir. Ocean Sport Akademi'nin benzersiz hizmetlerini inceleyelim: aikido, boks, brazilian jiu jitsu (bjj), kickbocks, Pilates, taekwondo, wing tsun (wing Chun).

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Mutlukent Mah. 2432. cad. 1971. sok. No:2 (Ümitköy Burger King yanı) Ümitköy-Ankara
Telefon: 0 (312) 236 33 46 / 0 (312) 235 54 53 / 0 (545) 906 04 83YAŞAMKENT SPOR SALONLARI
FİZYOFORM SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ – YAŞAMKENT SPOR SALONU

spor salonu

Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi 2015'ten günümüze kadar Yaşamkent'te müşterilerin hizmetindedir. Müşterilerinin memnun kalması, Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi'ne olan ihtiyacı artırmış ve sonunda da şubeleri Türkiye'nin her bölgesine açılmıştır. Böylece bedensel form ve zihinsel rahatlama sadece Yaşamkent halkı için değil tüm yurt için mümkün hale getirmiştir. Aynı zamanda sporu bütün yurda yaymak Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin aracılığı ile gerçekleşmiştir. Artık herkesin spora bakışı olumlu yönde değişmiştir.

Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin kadrosu da Ankara'nın en başarılı hastane personellerinden oluşmaktadır. Böylece kadroda olabilecek en üst düzey bilgi ve uzmanlığa sahip kişileri bulmak mümkündür.

Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi, müşteriler ile ayrı ayrı ilgilenerek spor sürecinin akışı yakından izlenmektedir. Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi, piyasanın en iyi hizmetleri: klinik masaj, klinik Pilates, manuel masaj, mat Pilates, Pilates aletli, Pilates hamilelik öncesi ve sonrası, tanito ile vücut ölçümü.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: 3061. Cadde No:99 Yaşamkent-Ankara
Telefon: 0 (312) 240 55 95 / 0 (552) 240 55 95
SPORTSA LIFE CLUB – YAŞAMKENT SPOR SALONU

spor salonu

Türkiye'nin en özel spor salonlarından biri olan Sportsa Life Club, yıllara meydan okumaya devam ediyor. Aynı zamanda ekipleri son derece tecrübeli ve donanımlıdır. Yaşamkent gibi özel yere yakışır özel bir spor salonudur Sportsa Life Club. Müşterilerine, hayat kalitesini artırmada en iyi yolun spor olduğu bilinci oluşturulmaktadır.

Spor ile geçirilen günler Sağlıklı bir ömür demektir. Karşılaşacağınız zorlukları kolayca atlatma da yardımcı olacaktır. Problem çözme, pratik çözümler üretme sporun faydaları olarak karşınıza çıkacaktır. Sportsa Life Club spor seçenekleri ile çocuklara, yetişkinlere kısaca her yaştan herkese hitap etmektedir.

Sportsa Life Club'a girdiğiniz andan itibaren yeni bir hayat sizi karşılayacaktır. Sportsa Life Club sadece spordan ibaret değildir. Kendinize zaman ayırmanın keyfine varacaksınız. Farklı ve eğlenceli aktivite arayanlar içinde fırsatlar ile doludur. Sportsa Life Club en özel hizmetleri: aerobik, aqua gym, basketbol, basketbol okulu, bisiklet, boks, cardio, dans, Fitness, koşu, masa tenisi, masaj, personal training, Pilates, savunma sporları, spa, spinning, step, tae bo, yüzme, yüzme kursu, yüzme okulu.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Yaşamkent Besa Karina Plaza 3222. cad. No: 57/7 Yaşamkent-AnkaraGYM COMPLEX – YAŞAMKENT SPOR SALONU

spor salonu

Türkiye de yeni bir soluk Gym Complex olmaya devam ediyor. Alanının bilgili ekibi ile hizmetin kalitesini zirve de tutmaktadır. Gym Complex spor salonunda geçireceğiniz zaman hayatınızın merkezinde olacaktır. Böylece sağlıksız bir beden ya da sorunların sizin hayatınızı şekillendirmek yerine sağlam bir bedenle veya sağlıklı bakış açısı ile sorunları çözüm yolları ile şekillendireceksiniz. Bundan dolayı Gym Complex spor salonu tercih listelerinin en başında yer almaktadır.

Yaşamkent, Gym Complex ile özeldir. Müşterilerinin yorumları bu yönde olmuştur. Gym Complex spor salonu tasarımı ile dikkat çekmektedir. 4 mevsime uyarlanabilir mekânı ile her mevsim spor ile harmanlanmaktadır. Açık alan ve kapalı alan ile oldukça geniş bir alana sahiptir.

Müşterilere ilgi ve tavırlar, problemlere geliştirilen çözümler modern ve bilimseldir. Gym Complex spor salonun Türkiye'ye getirdiği uzun soluklu hizmetleri: aerobik, aqua gym, basketbol, boks, cardio, dans, Fitness, kickbocks, masa tenisi, masaj, personal training, Pilates, Pilates reformer, savunma sporları, spa, spinning, step, taekwondo.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Yaşamkent mah. 2354. Sokak Crystal Towers No:1 Yaşamkent-Ankara
Telefon: 0 (312) 920 01 80
19 FİT PİLATES – YAŞAMKENT SPOR SALONU

spor salonu

19 Fit Pilates; duruş bozukluklarında, iskelet yapısındaki eğriliklerde, kambur gibi fiziksel yapıdaki sorunları gidermeye yönelik çalışmalar ile Yaşamkent de hizmetinizdedir. Aynı zamanda gelişim sürecindeki çocuklar için çalışmalar da yapılmaktadır. Bu tür sorunlara karşı standart programlar uygulamak doğru olmayacaktır. Kurumsallaşmış ve aynı zamanda sektörde memnuniyetleri hak etmiş bir kurum olan 19 Fit Pilates spor salonu sadece Yaşamkent 'in değil Türkiye'nin en iyisidir.

19 Fit Pilates spor salonuna gelen her müşterinin beden ölçüleri analiz edilerek özgün programlar hazırlanmaktadır. İşinde profesyonel olan kurumlar ya da işletmeler de ancak böyle davranmalıdır. 19 Fit Pilates olduğu tek tip program bütün müşterilere uymayacağı bilincinde olup yöntemleri müşterilere göre geliştirmektedir.

Sıkıntılar, dertler, yoğunluktan kurtulmak için spor yapmak iyi bir çözümdür. 19 Fit Pilates'in profesyonelce müşterilerine sunduğu hizmetler: air Pilates, Pilates, aletli Pilates, Pilates barrel, Pilates cadillac, Pilates chair, Pilates reformer, Pilates trapeze, Pilates- hamilelik öncesi ve sonrası.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: 3299. sok. No:32/1 C Blok (besa karina arkası - makromarket yanı) Yaşamkent-Ankara
Telefon: 0 (532) 645 10 91
YAŞAMKENT KORYO SPOR KULÜBÜ – YAŞAMKENT SPOR SALONU

spor salonu

Spor çeşitli kültürlerin ürünü olan aktivitelerin tek şemsiye altında birleşimidir. Bir spora ilgi duymak, teknik ve kurallarını öğrenmek o kültürün değerlerini öğrenmek gerekir. Bunun için o spor dalının doğduğu topraklara giderek en kaliteli ve doğru kaynaklardan bilgi edinimi sağlanabilir. Bu durum bir çoğunuza hayal gelebilir. Zaman, para ve hiç dilini bilmediğiniz yeni bir kültür.

Yabancısı olduğumuz kültürlerin sporlarını öğrenmek için Yaşamkent Kordo Spor Kulübü En doğru kaynak olabilir. Yaşamkent'te çeşitli kültürlerin sporlarını tecrübe edinmiş ve yeterli bilgi donanıma sahip ekipler bu süreçte size rehberlik edecektir. Yaşamkent Kordo Spor Kulübü çeşitli kültürlere ait sporların harmanlandığı bir spor salonudur. Bu açıdan bakıldığında Yaşamkent Kordo Spor Kulübü Türkiye de kültürler arası köprü görevi üstlenmiştir.

Yaşamkent Kordo Spor Kulübü farklı kültürlerin ürünlerini harmanladığı işte o hizmetler: boks, jiu jitsu ( ju jitsu ), karate, kickbocks, muay thai, savunma sporları, taekwondo, thai chi, wing tsun (wing chun).

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Yaşamkent mah. 3207 cad. No: 95 Yaşamkent-Ankara
Telefon: 0 (312) 217 61 62 / 0 (545) 665 44 95
AIR FROM SPOR STÜDYOSU – YAŞAMKENT SPOR SALONU

spor salonu

Yaşamkent de yeni bir soluk Air From Spor Stüdyosu. Air From Spor Stüdyosu, kalıpların dışına çıkarak farklı bir spor tarzı ile karşınızda. Hem spor hem de eğlence iç içe. Air From Spor Stüdyosu ortamın renkli ve fresh havası ile rahatlatan bir spor salonudur. Hafta içi yoğun işlerden dolayı tükenen enerjinizi yeniden kazanıp hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

İlk adımdan son adıma kadar her düzey tekniği, donanımlı hocalar, çağdaş makine ve teçhizat ile birleşmektedir. Acemilerin ve profesyonellerin hiç zorlanmadan kendilerine göre hem hoca hem de çalışmak için cihaz bulacakları bir yer olduğunun kanıtıdır.

Air From Spor Stüdyosu içeriye girdiğinz anda büyük değişime hazır olun. Uzman ekip ve sizin azminiz ile yepyeni bir form kazanacaksınız. Air From Spor Stüdyosu için yeni soluklu hizmetler şunlardır: aikido, aikido-çocuklar için, air Pilates, air yoga, bölgesel zayıflama, fizik tedavi sonrası rehabilite çalışmaları, krav maga, mma, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates ürünleri satış, Pilates-çocuklar için, Pilates-hamilelik öncesi ve sonrası, streching, trekking, trx suspention training, yoga, yoga-çocuk yogası, yoga-hamile yogası, zayıflama.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Yaşamkent Mah. 3158. Cadde No:51 Çankaya-Ankara
Telefon: 0 (542) 375 03 18İNCEK SPOR SALONLARIGYM BOOM – İNCEK SPOR SALONU

spor salonu

İncek de sadece bayanlara yönelik olarak hizmet verilmektedir. Bayanların spor yaparken rahat ve huzurlu olmaları için oluşturulmuş bir spor salonudur Gym Boom. Ev hanımlarına, öğrencilere, çalışan bayanlara, hamile bayanlara kısaca bütün bayanlara sınırsız hizmet sunulmaktadır.

Dinamik ve canlı bir yapıya sahip olan İncek spor salonlarına duyulan ihtiyacı artırmaktadır. Böylece Gym Boom kadınlara özel olması ile müşterilerin takdirini toplamaktadır. 2016 da hizmete açılmış olup henüz genç oluşumludur. Ancak kısa süre de müşterilerin sayısının artması kısa süre de spor yapanların sayısının artırılması yönündeki hedefini gerçekleştirdiğini göstermektedir. Böylece ilerleyen yıllarda sadece İncek de değil bölgelerde şubelerine rastlamak mümkün gibi görünüyor.

Ev de görevleri olduğu gibi evin dışında da görevleri vardır. Toplumda en çok dinlenmeyi hak edenler kadınlardır. Gym Boom bayanlara yönelik özel hizmetlerini inceleyelim: aerobik, air Pilates, air yoga, bayanlara özel spor merkezi, cardio, dans, Fitness, kangoo jumps, masaj, miha bodytec, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates-hamilelik öncesi ve sonrası, yoga.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Kızılcaşar Mahallesi Barış Caddesi, No:25 İncek-Ankara
Telefon: 0 (312) 461 04 96 / 0 (530) 061 78 78BİLKENT SPOR SALONLARIGALEA – POWER PLATE – BİLKENT SPOR SALONU

spor salonu


Duyduğunuz, gittiğiniz bütün spor salonlarını unutun. Bilkent de ve dahi Türkiye de böylesi ile ilk defa karşılaşacaksınız. Galea – Power Plate spor ile ilgilenen sporcular veya işletmeciler tarafından kurulmamıştır. Direkt bilim ile ilgili bilim adamlarınca kurulmuştur.

Sadece kuruluşunda iddia son bulmamaktadır. İddia uyguladıkları tekniklerde de geçerlidir. Haftanın belirli günlerinde (3 gün) ve saatler yerini dakikalara (10 dk.) bırakarak form, sağlık ve beraberinde güzelliği getirmektedir. Spor yapmak ve güzelleşmek için günlerinizi ve paralarınızı harcamak yerine Galea – Power Plate ile oldukça basit ve kısa süre de kesin çözümler sunmaktadır. Sarkan vücudun gerginleşmesinde, selülüt oluşumunun giderek azalması ve zamanla yok olması Galea – Power Plate spor salonu ile mümkündür. Galea – Power Plate bilim dünyası ile hazırlayarak sunduğu hizmetler: bayanlara özel spor merkezi, power plate.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Tepe Prime A Blok No: 11 Eskişehir Yolu Bilkent-Ankara
Telefon: 0 (532) 760 63 20 / 0 (312) 260 75 75TEPE PRIME SPOR SALONLARITHE BEATS PİLATES PERSONAL TRAINING –ESKİŞEHİR YOLU SPOR SALONU

spor salonu


Bedensel problemlere karşı nasıl ilaç tedavisi uygulanıyorsa zihinsel rahatlamak için tedavi olarak uzmanlar sporu önermektedir. Böylece daha pozitif, daha motivasyonu yüksek, daha sağlıklı olmak için ilk şart spor yapmaktır. Spor yapmaya karar verip ancak nereden başlayacağını bilemeyenler için bizim önerimizi The Beats Pilates Personal Training spor salonudur. Müşteriler ile iletişim kurmada profesyonel oldukları kadar size sporun her adımında da destek bir ekip vardır.

The Beats Pilates Personal Training eğitmenlerinin teknik ve benimsedikleri stratejileri daha önce başka hiçbir yerde görmediğiniz, yenilikler ile doludur. Çünkü stratejileri başka kurumlardan veya herhangi bir yerden hazır almak yerine bu stratejiler üzerinde düşünüp, enerji harcayarak yenisini üretmektedirler. Böylece son derece özgündür. The Beats Pilates Personal Training spor salonu sadece Eskişehir yolunda müşterilerini beklemektedir. The Beats Pilates Personal Training de özgün hizmetler şunlardır: aerobik, cardio, dans, Fitness, personal training, Pilates, Pilates aletli, Pilates-hamilelik öncesi ve sonrası.

Bu salon size İNDİRİM vermektedir.
AnkaraSporMerkezleri.com aracılığı ile aradığınızı özellikle belirtiniz.


Adres: Tepe Prime C Blok Kat: 8 No:104 Çankaya-Ankara
Telefon: 0 (542) 640 90 90 / 0 (312) 287 61 49 / 135 Dahili
FİTNESS

Fitnessin kökü fittir. Fit ise sıkı, gergin ve forma sahip vücut anlamındadır. Fitness esnek bir spordur. Her yaşa, vücut şekline, kadınlara ve erkeklere uygun çalışma hareketleri bulunmaktadır. Vücut kaslarına yönelik çalışmalar body buildinge aittir. Zayıflamak, vücudunuzun hatlarını korumak ve formda kalmasını istiyorsanız Fitness hareketlerini yapmalısınız.

Kolayca Yapılacak Temel Fitness Hareketleri

1.Jump burbees: zıplama ve şınav hareketlerinin aynı teknikte bir araya gelmesidir. Hareket oldukça basittir. İlk adımda şınav pozisyonu alıp bir tane çekilir. Daha sonra bacaklar katlanıp ayağa kalkılır ve duraksamadan zıplanır. Zıplamadan sonra tekrardan şınav çekilir. Bu hareket ile yağ yakmak çok kolaydır. Hareket esnasında bütün vücut çalışır. Fitness için vazgeçilmez hareketlerdendir. Bu hareket 10 – 15 kez tekrarlanabilir.

2.Squat: eller başın arkasında birleştirilir. Ayakta durma pozisyonu daha sonra çömelmeye bırakır. Bu hareket tekrarlanırken sırtın gergin olmasına dikkat edilir. Bu hareket esnasında yere oturmamak gerekir. Böylece squat ile bacaklar çalıştırılır. Halter kaldırma diye de bilinir bu hareket. Sindirim sistemini hızlandırır. Bacaklar yorulana kadar tekrarlanabilir squat.

3. Lunge: yine bacakları çalıştırmaya yönelik bir harekettir. Fitness' teki bu hareketin amacı bacakların ön kasları ve arka kasları hareket ettirmektir. Lunge kişi ağırlık yardımı ile yapabileceği gibi ağırlıksız da yapılabilir. Kollar ister ağırlıklı ister ağırlıksız olsun yukarı aşağı kaldırılıp indirilirken, bir bacağınızı bir adım öne alın ve dizlerinizi bükün. Bu hareket kalori yakmayı hızlandıracaktır. Bu hareket sadece bacakları çalıştırıp bütün kasların gerginleşmesini sağlar.

4.Jumping jack: zıplarken kollar ve bacaklar aynı anda açılır. Hem egzersiz hem de Fitness hareketleri arasındadır. Herhangi bir spora başlamadan önce kasların çalıştırılması için ön hazırlık hareketi olarak da kullanılır.

Bütün bu hareketler Fitness içinde günlük hayatımızın her anında kolayca yapabileceğimiz basit tekniklerdir. Basit teknik olup etkisi küçümsenmemelidir. Düzenli ve tekrar tekrar yapılması sonucunda sonuçlar gözle görülür derece de etkilidir. Vücutta bulunan yağlanmaları engeller ve mevcut yağın enerjiye dönüştürülmesi için uygulanan hareketler aşırı kilo almanızı da sınırlandıracaktır.


ALETLİ PİLATES (PİLATES REFORMER)

Pilates son yılların en çok yapılan sporları arasındadır. İnsanlar neden bu kadar Pilatese ilgi gösteriyor diye düşünürken cevabı Pilates sporcularından edindik. Genel yorumlar Pilates ile fit, bölgesel zayıflama, esnek, dinç olma, mutlu, motivasyonu yüksek, sıkı kaslar, enerjik olma gibi sonuçlar elde edilmiştir. Böylesine pozitif yorumlar gösteriyor ki, Pilates yapan insanların sayısı her geçen gün katlanarak artmaya devam edecektir. Ayrıca sağlığa faydalarının olduğu da görülen etkiler arasındadır. Mesela ağrıları dindirmesi, duruş bozukluklarını giderme gibi. Pilates hareketleri aletsiz yapıldığı gibi aletli yapılan türü de vardır.

Uzmanlar aletli pilatese geçmeden önce basit egzersizler ile ön hazırlık oluşturulması gerektiğini vurgulamaktadır. Bu egzersizler nefes çalışmaları, karın kaslarını kullanma bilinci oluşturma gibi hareketleri kapsamaktadır.

Teknolojinin etkilerini Pilatesi de etkisi altına aldığı görülmektedir. Her yenilik ve değişim pilateste kullanılan aletlerin geliştirilip güncel hali ile insanların hizmetine sunulmaktadır. Aletli Pilates de en çok talep gören Pilates reformerdır. Pilates reformer şekil itibari ile dikdörtgendir. Kişi içerisindeki bölüme uzanarak vücudunun bölümlerini buradan çalıştırır. Yatılan yer hareket edebilir nitelikte olup ileri geri gitmektedir. Ayakların konulduğu yer footbardır. Ve bu bölgenin özelliği yayların bulunmasıdır. Bu yaylar hareketin zorluk derecesine göre artar veya azalabilir. Aynı zamanda kişiye göre ayarlanması en önemli özelliktir. Bu özellik herkesin uygulamasını mümkün hale getiriyor. Kişilerin vücutlarına uygun, verimi daha yüksek aletli Pilates vücudun sağ ve sol kısmını aynı anda çalıştırarak gelişimin etkisi simetriktir.

Aletli Pilates (Pilates reformer) de yapılacak hareket çeşitleri oldukça geniştir. Yaklaşık 100 farklı hareketin yapılması bu Pilates çeşidini tercih edilme nedenleri arasında ilk sıraya taşımaktadır.

Kilo Sorunu Yaşayanların Ortak Sorusu Aletli Pilates (Pilates reformer) Zayıflatır Mı?

Vücutta çalışmayan veya zayıflayan kasları tetikleyerek harekete geçiren, çalıştıran aletli Pilates (Pilates reformer) zayıflama üzerinde etkileri mevcuttur. Aynı zamanda vücudun sağlıksız kilo vererek sarkmaların oluşmasını ortadan kaldırmaktadır. Sağlıklı zayıflayarak sıkı ve fit görüntüye sahip olabilirsiniz. Düzenli uygulama ile 4 ile 6 bedene kadar zayıflama gerçekleşir.BODY BUİLDİNG (VÜCUT GELİŞTİRME)

Body building diğer adı ile vücut geliştirme; kalori takviyesi, ağırlık çalışması ve diğer antrenman çalışmalarından oluşur. Amaç kas gruplarını çalıştırarak büyümesini ve güçlenmesini sağlamaktır. Vücut geli