ABİDİNPAŞA CİMNASTİK (JİMNASTİK)

blog yazısı ekle !

ABİDİNPAŞA CİMNASTİK (JİMNASTİK)

Cimnastik daha çok vücudunuzun kondisyonunu sağlamak ve bunu takiben kişinin kendisini güç bağlamında gelişmesini sağlayan bu spor günümüzde yapmaya en sık başvurulan spor dalları arasında yer almaktadır. Vücut kondisyonunun yanı sıra kişinin düzgün bir forma sahip olmasını sağlamaktadır.

Erdem Yalçın Spor Kulübü & Es Life Body Fitness

Mamak

Okulumuz Taekwondo,çocuk taekwondo, kick boks, fitness, body, besyo hazırlık, askeri ve polis okulları hazırlık, çocuk cimnastiği, eğitsel oyunlar başta birçok branşta kurs vermektedir. Okulumuz bünyesinde dünya, Avrupa ve olimpiyatlarda dereceler elde etmiş sporcular ve antrenörler vardır.

Okulumuz hafta içi ve cumartesi sabah 09.00 dan Akşam 22.30 a kadar acıktır. Pazarları sabah 11.00 dan 20.00 a kadar acıktır.

Instagram
@eslifegymfitnes
@erdemsezaiyalcintaekwondo
@sabonim_sezaiyalcin


devamını oku...
Adres: Yeşilbayır Mah. 1774/1 Sokak No:3/C Yeşilbayır Mamak - Ankara


Bu spor dalını yapan birçok kişi vardır ve sayıları her geçen gün artış göstermektedir. Bu spor dalını temel olarak açıklamak gerekirse kadın ve erkek sporcular için farklı hareket sistemlerini içerdiğini söyleyebiliriz. Şöyle ki erkeklerde, yer alıştırmaları, barparalel, barfiks, halka ve kulplu beygir; kadınlarda ise yer alıştırmaları, türdeş olmayan çubuklar, barfiks, denge kalası gibi temel olarak bu faaliyetleri kapsamaktadır. Cimnastik ile günümüzde bu spor dalına bağlantılı olarak birçok spor dalına da aynı anda devam edebilirsiniz.

Abidinpaşa cimnastik salonları bu spor dalıyla ilgilenen herkes için özel hizmetini sunmaktadır. Hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız bu salonları ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.