YILDIZ YOGA

blog yazısı ekle !

YILDIZ YOGA

Yoga geçmiş yıllardan bugüne kişinin kendini rahat hissetmesi ve daha sağlıklı bir şekilde günlük hayatın sıkıntılarından uzaklaşması için en çok tercih ettiği spor dalıdır. Her ne kadar günümüzde bu spor dalına pek de anladığımız anlamda spor olarak bakmasak da bugün dünyanın birçok yerinde artık kelime anlamıyla "spor" adı altında yapılmaktadır. Yoganın insan üzerindeki gerginliği bir kenara attığı ve bu doğrultuda insanı gün içerisinde yaptığı çalışmalarda daha ferah hissetmesi düşüncesi alanında uzman olan birçok bilim adamı tarafından kanıtlanmıştır.Deniz Pilates Oran

Oran

devamını oku... Adres: Oran Mahallesi Turan Güneş Bulvarı Park Oran Ofis Kat:7 No:18 Oran-Ankara

Altın Oran Gençlik ve Spor Kulübü - Oran

Çankaya

devamını oku... Adres: İlkbahar Mahallesi Galip Erdem Caddesi No:89 Sinpaş Altın Oran Çankaya-Ankara


Uzak Doğu'ya özgü olan bu spor dalı günümüzde kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Yoganın insan üzerinde her zaman iyi etkilet bıraktığı, bunun yanı sıra çevresinde gelişen olaylara daha farklı baktığı savunulur.

Yıldız yoga salonları yoga yapmak isteyen herkesi en iyi şekilde ağırlamaktadır. 7/24 hizmet vermekte olan bu spor salonları verdiği hizmetin kalitesi kadar cebi yakmayan fiyatlarla da müşterisinin karşısına çıkıyor.